1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: Taktiğimi ezberliyorlar

Default Taktiğimi ezberliyorlar

Rakipler çok sık taktiğimi ezberliyorlar sene başı o taktiğe göre transferler yapıyorum ama 7-8 maç sonra bir anda düşüş başlıyor deneyecek taktik kalmadı

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

Taktik dizilişine göre oyuncu transfer ediyorsan ve düşüş başlamışsa dizilişi değiştirmeden oyuncu komutlarında ve oyun komutlarında değişiklikler yaparak bu sıkıntıdan kurtulabilirsin.
    Bir Dost

Hellbells

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

ben bu duruma inanmiyorum ya, bir yılı geçkin süredir aynı taktiği kullanıyorum, hiç bir takımda bi süre sonra düşüş görmedim.. haa biraz duraklama oluyor ama, hiç bir zaman kötüye gitmiyorum, bence oyuncu seçimleri ve takım da önemli

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

takımı sezon içinde birden fazla taktiğe alıştır arada bir oluyor mesela ben uzun sure aynı devam edıp bı anda degısınce haber bıle cıkıo.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Farkeden tek yanı bir sezon 30 kafa golü atıyorsan diğer sezon 20 atıyorsun

Nesil
    2006
    Yer
    sakarya

Quote Originally Posted by ultraslan17 View Post
    Rakipler çok sık taktiğimi ezberliyorlar sene başı o taktiğe göre transferler yapıyorum ama 7-8 maç sonra bir anda düşüş başlıyor deneyecek taktik kalmadı
    kardeş squad harmony ne alemde oda etkili oluyor düşüşte
    ben 3 senedir aynı taktiği uygulatıyorum hala ezberleyen olmadı squad harmonyde 90larda kimi oynatırsam oynatıyım diğerini aratmıyor oynuyor
    arada sadece çok ufak değişiklik yapıyorum

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

eğer taktiğinin ezberlendiğini düşünüyorsan kadroda revizyona git ve bazı oyuncu komutlarıyla oyna O kadar basit değil bu olay...Yani hemen rakip taktiğini ezberlemez merak etme..oyuncu seçimlerin ya da komutların yanlış olabilir...
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by ultraslan17 View Post
    Oyunun gerçekçiliği orda zaten Günümüz futbolunca bir TD rakip takımın 10 tane maç kasetini izliyor. Taktiğini 1 günde ezberliyor bırakında oyunda 7-8 hafta sonra anlasın
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2006

Taktiğini ezberledikleri doğaldır. Buda zaten olması gereken bir olay. Taktiğinin ana yapısını değiştirme. Aynı diziliş ile çık ama; oyuncularına verdiğin komutları değiştir, kadroda ufak rotasyonlar yap. Eğer rakibinin oyuncuları senin oyuncularından kat kat düşük ise oyuncu markajı ile çık.

Mesaj Yetkileri