1 ile 4 arası toplam 4 sonuç

Konu: Ah Steam Ah...

Angry Ah Steam Ah...

Arkadaşlar başlıktan da anşıldığı gibi steam bana ah çektiriyor...

Steam ı kurunca pc açıldıktan sonra 2-3 dk boyunca inanılmaz yavaş oluyor böyle monitörü alıpta pencereden dışarı atasım geliyor...

Ama kaldırınca steam ı hiç sorun yok açılır açılmaz msn geliyor internete hemen giriyorum ve hiçbir yavaşlama sorunu bunun nedeni ne olabilir acaba?

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Çalıştır'a msconfig yaz, başlangıç yada başlatma gibi bir sekme olması lazım, Steam'in yanındaki kutudan doğrulama işaretini kaldır(tick), bilgisayarını yeniden başlattığın zaman Steam açılmaz otomatik olarak.

Çok Zayıf Bir İhtimal'de Olsa Kullandığın Güvenlik Programları (Özellikle Anti-Syware) Yazılımlarından Bazıları Programı Riskli İçerik Taşıdığı Gerekçesi İle Engellemeye Çalışıyor Olabilir.Bunu Bir Göz Önünde Bulundurmanı Öneririm.Ama Eğer Güvenlik Programları Açısından Bir Sorun Yoska Bilgisayarında,O Zaman Bir Şey Deyemeyeceğim Dostum...

Eyvallah saolun. Bilgisayarın işletim sistemi oldukça güçlü virüs programından olabilir belki ama zaten sadece fm 2010 un demosu için kurmuştum onuda sildim...

Tekrar teşekkürler...

Mesaj Yetkileri