1 ile 14 arası toplam 14 sonuç

Konu: Saçma Ofsaytlar

sakary Ali Misafir

Default Saçma Ofsaytlar

Arkadaşlar şuanda iki tane çok saçma aynı ofsayt kararı verdi hakem.Büyük bir oyun hatası.

Mesela korneri kullanıyoruz.Savunma topu çıkartıyor.Top geriden gelen bizim adama geliyor.Tekrar korneri kullanan adama pası atıyor.O adam ofsayt değil ama içerdeki bir tane adam ofsayt oldu mu ona ofsayt diyor pozisyonumu kesiyor.

Nesil
    2006
    Yer
    ⓪❾

Quote Originally Posted by sakaryaligocmen View Post
    Arkadaşlar şuanda iki tane çok saçma aynı ofsayt kararı verdi hakem.Büyük bir oyun hatası.

Mesela korneri kullanıyoruz.Savunma topu çıkartıyor.Top geriden gelen bizim adama geliyor.Tekrar korneri kullanan adama pası atıyor.O adam ofsayt değil ama içerdeki bir tane adam ofsayt oldu mu ona ofsayt diyor pozisyonumu kesiyor.
    Evet bu sorunlarda SI forumlarında belirtilmiş.

Taçtan ve kornerden ofsaytlar veriliyormuş,düzeltilecektir.
    <')))))>-<

Evet taçtan ofsayt bana verdi çok güldüm ve uyuz oldum

sakary Ali Misafir

Bana 5 dakika arayla 2 kere oldu ve acil olarak gol bulmam lazımdı çıldırdım

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Taç ve kornerden olan ofsaytlar malesef oyunun büyük hatalarından biri ama farkedilmiş üyeler tarafından ve bildirilmişti. ilk yama ile düzeltilecek tabi umarım doğru bir düzeltme olur korner gibi 3 senelik bir uğraşı olmaz

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Topla alakası olmayan adam ofsayt oluyor büyük bir saçmalık.

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya / 07

Büyük Hüsran olacak gibi gözüküyor şuan 2010.Kendini aştı diye düşünüyordum yaptığı yeniliklerle .

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Aman ha, çok güzel çok beğendik deyin ,ben bir kere o hataya düştüm ,yakama yapıştı kurtulamıyorum.

Eleştiri yaparsanız şöyleydi böyleydi diye o geliyor, şeker adamın laneti gibi

Çok güzel bence bilmiyorum güzel bir fulbol felsefesi olmuş ben çok beğendim bence böyle kalmalı,harika olmuş oyun,değiştirmesinler,süper

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Baba Hamdi View Post
    Aman ha, çok güzel çok beğendik deyin ,ben bir kere o hataya düştüm ,yakama yapıştı kurtulamıyorum.

Çok güzel bence bilmiyorum güzel bir fulbol felsefesi olmuş ben çok beğendim bence böyle kalmalı,harika olmuş oyun,değiştirmesinler,süper
    Dusunce belirtmenin ne oldugunu bu yasiniza kadar ogrenemediyseniz, bundan sonra anlamanizi beklemiyorum.

Yapici bir yorumunuzu gosterin, size madalya takayim.

Yakinda sizden, Rijkaard Hollanda'da takima kume dusurtmus, yani adam degil, Fatih Terim bu isten anlamiyor, Mustafa Denizli taraftarlarin dualari ile sampiyon oldu, Daum sadece Turkiye'de ise yarar, Broos koylu tipinde yorumlar da bekliyorum. Zaten her seyin bir suclusu vardir. Siz her zaman dogrusunu dusunursunuz. Ortaya cikmis sonuca etken olan bir cok neden olabilecegini onemli degildir, bunu anlamak icin de caba gostermez ve kendinize gore bir neden uydurup onu savunursunuz. Degil mi?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

4 tane hazırlık maçı yaptım öyle bir ofsaytla karşılaşmadım ama az oynadıgımdandır heralde. Korner bug'ı sanırım devam ediyor 4 maçta 5 korner golü attım.

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

kısacası yapay zekada pasif ofsayt dediğimiz kuralda hata yapılmış. bunu 2 haftalık bi sürede düzeltebilirler mi tam emin değilim açıkçası. ancak hiç olmadı çıkacak olan güncelleştirmelerle elbet düzelteceklerdir.

yalnız hakkaten çok uyuz bişey. 90+2deki galibiyet golümü sırf bu yüzden atamadım yahu... ağız burun dalasım laptop'u fırlatasım geldi birden.

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya / 07

Quote Originally Posted by galatasaray12 View Post
    4 tane hazırlık maçı yaptım öyle bir ofsaytla karşılaşmadım ama az oynadıgımdandır heralde. Korner bug'ı sanırım devam ediyor 4 maçta 5 korner golü attım.
    Ediyor .

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

Oyun bence süper olmuş Biraz karışık ama alışıcaz artık hele taktik bölümüne aşık oldum Ne güzel ya öyle teker ketekr mentality ayarlamaya gerek yok yapıyorum control gol bulamıyosam yapıyorum atack yetiyo
    turksportal...

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Dusunce belirtmenin ne oldugunu bu yasiniza kadar ogrenemediyseniz, bundan sonra anlamanizi beklemiyorum.
    Quote Originally Posted by perpetua View Post

Yapici bir yorumunuzu gosterin, size madalya takayim.

Yakinda sizden, Rijkaard Hollanda'da takima kume dusurtmus, yani adam degil, Fatih Terim bu isten anlamiyor, Mustafa Denizli taraftarlarin dualari ile sampiyon oldu, Daum sadece Turkiye'de ise yarar, Broos koylu tipinde yorumlar da bekliyorum. Zaten her seyin bir suclusu vardir. Siz her zaman dogrusunu dusunursunuz. Ortaya cikmis sonuca etken olan bir cok neden olabilecegini onemli degildir, bunu anlamak icin de caba gostermez ve kendinize gore bir neden uydurup onu savunursunuz. Degil mi?

sakin beyler forumda küçük yaştaki kullanıcı kardeşlerimize örnek teşkil etmesi gereken 2 kişisiniz... lütfen bu başlıka bu mesele tartışmaya falan dönmesin...

fm 2010 değerlendirmesine gelince bu öğleden sonra pc göçünce yarıda kaldı fm 2010 demo zevkim ofsayt vb hataların olması normal... insanlar ve insanların yön verdiği teknolojik araçlar yazılımlarda hata yapabilirler...önemli olan bunları uygun bir üslupla ve gereğini yapacak olan merciilere zamanında iletmek...zaten bu da yapılmış ve dediğiniz üzere forumlarda bu hata konusu açılmış ve adamlar da notlarına eklemiştir muhtemelen...açıkcası maç motorundan taktik ekranına, yeni transferin basına tanıtılmasından,bazı koçların seninle çalışmak isteyerek basına duyurması gibi küçük ayrıntılardan oyunun taktik ekranında ve maç esnasında oyunun yeni başlayan menajerlere taktik destek vermeyi amaçlayan bir yapıda olmasına kadar çoğu şey hoşuma gitti... Ben oyuncunun maç içinde bulundugu mevkisindeki rolünü kendi mantıgımla düşünerek yapıyordum ancak bazı oyuncularda mantıgımız işlemiyordu...işte bu noktada roler için gereken zelliklerin işaretlenmesi bizlere çok aydalı olacaktır... antreman sistemini inclemeye vaktim olmadı... scout sistemi geçen yılla aynı gibi... bir diğer güzel özellik de yardımcılarımızın bize sıradaki rakip hakkında ayrıntılı bilgiler vererek o maçta nasıl bir oyun onamamız gerektiğine karar verirken çok faydalı olmaları... rakip takımın genel anlamda bizden daha fizik gücü yüksek,bizden daha teknik ya da kanatların bizden daha iyi dribling özellikli oyunculardan kuruldugu gibi ince ayrıntıları görebiliyoruz maçtan önce... bu bilgiler içinde diziliş,mentalite ve özel önlemler belirleyebiliriz... oyunu çok ayrıntılı incelemeye vaktim olmadı çünkü dün indirdim ve bugün pc göçtü artık 15 gün pc'ye format atmadan bekleyeceğim için oyun çıkınca yine yorumları yazarız...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    yazıda harf eksikleri oluşmuş labtop'da yazmaya alışık olmayınca özür dilerim bunlar için...
    Last edited by nannar : 18.Ekim.2009 at 03:12 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Mesaj Yetkileri