Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 38 arası toplam 38 sonuç

Konu: Barcelona ile Şov Zamanı 09-10

Xavi'yi sattıysan Barcelona'yı neden yönetiyorsun? Arda'yı Fenerbahçe'ye satmak gibi birşey bu.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Kararına saygı duyuyorum, kariyer senin kariyerin, başarılar.
    Last edited by Lulinha : 13.Ekim.2009 at 03:29 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

sunu soyliim xavi demek barcelona cemek değil ben messiyi bile satarsam bir nedeni olur üstelik adam gelmiş 28 yaşına ben onu eğer bu sezon elimden cıkartmasaydım gelecek sezon eb fazla onu 70m YTLye satardım.üstelik takım harika Veloso iniesta messi vanpersie moutinho xavinin yokluğunu hiç hissettirmiyorlar.Ama başarılar dilediğin için teşekkür ederim

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Başarılar hocam

basarılar takım bomba olmus bu sene butun kupaları alırsın artık

Quote Originally Posted by Haygary View Post
    Başarılar hocam
    Teşekkürler kardeşim
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by DgkN View Post
    basarılar takım bomba olmus bu sene butun kupaları alırsın artık
    teşekkür ederim evet btun kupalara ambbargo koyacağımız maçlardan belli olacak arkadaşlar üzgünüm sizi bekletiyorum ama maçlar ne yazık ki yarına kaldı..
    Last edited by express : 13.Ekim.2009 at 23:25 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Sorun değil, merakla bekliyoruz.

Nesil
    2008
    Yer
    London

Başarılar Küçük Kardeşim Lulinhaya Katılıyorum Xavi Barca Altyapısından Yetişen Yıllarca Bu Forma İçin Ter Dökmüş Sembol Oyunculardan Biriydi Satman Başlı Başına Hata Bence.! Genede Keyfin Bilir Tekrar Başarılar

Quote Originally Posted by FreeStyLR View Post
    Başarılar Küçük Kardeşim Lulinhaya Katılıyorum Xavi Barca Altyapısından Yetişen Yıllarca Bu Forma İçin Ter Dökmüş Sembol Oyunculardan Biriydi Satman Başlı Başına Hata Bence.! Genede Keyfin Bilir Tekrar Başarılar

ya bi lulinhayla sen ne kadar zıtsınız yhaherkes transferler bomba,süper diyo siz ikinizde kafayı xavi'ye taktınız xavi'nini bi katkısı olmıcaktı zaten bu takımda.Hehe başlı başına hata ama sen bi takip et bakim sezon sonu kaç tane kupa aldığımı görünce matematiğini unutabilirsin ortanca abim

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Arkadaşlar internetten ecden sık sık kesiliyodu bugün geldi maçları yarın kısmetse koyucam inş.hiç merak etmeyin.beklettiğim için özür dilerim...
    Last edited by express : 16.Ekim.2009 at 02:24 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri