1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: FM 2010'dan 3 Video Daha (Maç Motoru Ve Taktik)

Nesil
    2006
    Yer
    DM | MC [izmir]

gercekci olmak lazim. disardan bakildiginda gercek olan, oyuncularin aynen degerlendirmedekiler gibi olmalari. eger ki gs uefada sonuna kadar giderse o zaman bahsettigin oyuncularin kalitesi tescillenir. turkiyede 20 gol atmak hic de zor deil cunku. bence baros, kewell ve arda oyundakinden fazla deil, emin ol. olasalardi gs de olmazlardi bi kere .

oyundaki grafikler cok etkili olmus bence, ozellikle side line kamerasi cok isabetli olmus. izlemesi daha rahat olacak ki en cok beni memnun edecek bu durum . ayni zamanda taktiksel yonden de bazi kolayliklar yapilmis. netten oynayanlar icin rekabet artacak gibi, cunku bazi sirlar gunisigina cikacak. taktik uzerine hersey hazir halde mevcut gibi gorunuor...

sabirsizlikla beklioruz, bu arada cm 10 fm den once piyasaya cikmis hem de yok pahasina . oyunu yukleyip denedim, fm nin tadini hicbisey vermior. fm 2009 un tekrari bir oyun olmus, fm 2010 dan beklentim buyuk...

Nesil
    2007
    Yer
    i bilmiyor..

Default FM 2010'dan 3 Video Daha (Maç Motoru Ve Taktik)

[YOUTUBE]jMtvzhkOw34[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]vq0A4kX897k[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]Nfva7vSN5sA[/YOUTUBE]

Nesil
    2008
    Yer
    fethiye

Yağmur olayını hiç gerçekçi yapamamışlar,tam aksine komik durmuş

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Taktik yaratmak çok daha kolay ve eğlenceli olacak gibi.

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

yagmur olayi okadarda kötü durmuyor güzel bir düsünce..

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by nikootinn View Post
    Yağmur olayını hiç gerçekçi yapamamışlar,tam aksine komik durmuş
    Yağmur sanki sadece ortadan yağıyor.

Güzel olacak gibi duruyor.

Nesil
    2008
    Yer
    Aydin

güzel gözüküyorda insallah yine hatalarla dolu olmaz. ayrica 4-6-0 3-6-1 gibi taktikleride kullanmalari hos olmus

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

4-6-0 Tahmininizden de zevkli olacak... Herkesin vazgeçilmesi ble olabilir. Hele Gs' yi alacaklar. 2 Dm topal ve mustafa aml kewell amc arda diğer amc elano ve amr keita hepsi doğal pzisyonunda öf öf
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by EL-Hadji View Post
    4-6-0 Tahmininizden de zevkli olacak... Herkesin vazgeçilmesi ble olabilir. Hele Gs' yi alacaklar. 2 Dm topal ve mustafa aml kewell amc arda diğer amc elano ve amr keita hepsi doğal pzisyonunda öf öf
    Bu takim ucmaz..

Arda'nin profilini zayif yapmislardir.

Kewell 3. lig topcusu gibi gorunuyordur.

Zaten Baros'un dusuk bitiriciligi arastirmacilarin bu adamin gecen yil gol krali odugunun farkinda olmadigi icindir.

Say say bitmez..

Galatasaray'i yine en iyi 433 paklar..

Elano/Arda/Kewell rotasyon yapar. Ayhan banko oynar.

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

FM 2010' da maç motorunda müthiş bir gelişme olacağı müjdesini vereyim bir beta tester olarak... Tester olduğum için çok fazla bilgi veremiyorum ama şunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim: Benim gibi eleştiri potansiyeli çok yüksek olan bir insanı bile belli ölçülerde tatmin etmişse bir oyun; oynanasıdır.

Demoda herkes mutlu maksut olacak. Ben hiç 3d oynamazdım. Ama şu görüntülerle çok rahat 3d oynarım... Rahat derken, zevk alarak oynarım demek istedim.

Yeni taktik ekranındaki mevkilerdeki çeşitlemeler olayı özellikle oyuna yeni başlayanlar ya da çok usta olmayanlar için süper bir seçenek bence. Usta isimlerin bu seçeneği pek tercih edeceklerini düşünmüyorm. Hele benim gibi alışkanlıklarına sıkı sıkıya bağlı tipler düşünmez bile.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2006
    Yer
    Zeytinburnu

mükemmel olmus

Mesaj Yetkileri