1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: Sizin teklifinizi kabul ederek diğer tekliflere set çekemeyiz

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Angry Sizin teklifinizi kabul ederek diğer tekliflere set çekemeyiz

fm 08 den beri bununla uğraşıyorum bir yetenek buldum scout 60 k ya alırsın dedi 60 k
    önerdim 12-13 takın daha önerdi.Onlarınki kabul edildi benimki edilmedi 100 k ya çıkarsam teklifim kabul edilcek biliyorum ama ne gerek var yani

Bu küçük bir örnek fm 08 de fabregas transferisnde herkes 25 milyon euro teklif kabul bende 35.Niye böyleki yahu?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Transferde son cevap tarihini tomorrow yani yarın olarak işaretlersen daha çok set yersin.

Nesil
    2006

Fabregas'a teklif yaptın. Senden önce 25 milyon €'ya teklif almış. Zaten ellerinde müşterisi var. Bu ücrete satacaklar. Ne yapıyorlar yeni teklif yapan kulüplere daha fazla para istiyorlar. Kısaca popüler bir oyuncu. Eğer bu oyuncuya ilk teklifi sen yapsaydın daha ucuza alabilirdin.

Birde yönettiğin kulüp önemli. Bir oyuncu ile Pursakspor'un ilgilenmesi var, Fenerbahçe'nin ilgilenmesi var. Bir kulüp oyuncusunu Fenerbahçe'ye göndermek ister. Çünkü reklam elde edecektir. Kısaca senin kulübün itibarı daha düşükse satmak istemiyebilirler veya daha fazla ücret isterler.

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by galatasaray12 View Post
    Transferde son cevap tarihini tomorrow yani yarın olarak işaretlersen daha çok set yersin.
    Bunu yaptığımı nerden çıkardın?
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by Photograph View Post
    Fabregas'a teklif yaptın. Senden önce 25 milyon €'ya teklif almış. Zaten ellerinde müşterisi var. Bu ücrete satacaklar. Ne yapıyorlar yeni teklif yapan kulüplere daha fazla para istiyorlar. Kısaca popüler bir oyuncu. Eğer bu oyuncuya ilk teklifi sen yapsaydın daha ucuza alabilirdin.

Birde yönettiğin kulüp önemli. Bir oyuncu ile Pursakspor'un ilgilenmesi var, Fenerbahçe'nin ilgilenmesi var. Bir kulüp oyuncusunu Fenerbahçe'ye göndermek ister. Çünkü reklam elde edecektir. Kısaca senin kulübün itibarı daha düşükse satmak istemiyebilirler veya daha fazla ücret isterler.
    ilk teklifi ben yaptım sonra devreye barcelona inter girdi ben beşiktaşım ama 2 kere şl yi kaldırdım 5 kez de süper lig+ fortis mesaj geldi şunun şunu teklifi kabul sizinkini kabul edersek set çekeriz

Üstelik kendi isteği üzerine satılık listesindeydi
    Hem sırf teklifte değil başak bir kulüp daha izlese,ilgilense bu oluyor.
    Last edited by vego : 13.Ekim.2009 at 23:28 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    sakarya

ilk teklifi ben yaptım sonra devreye barcelona inter girdi ben beşiktaşım ama 2 kere şl yi kaldırdım 5 kez de süper lig+ fortis mesaj geldi şunun şunu teklifi kabul sizinkini kabul edersek set çekeriz

Üstelik kendi isteği üzerine satılık listesindeydi
    Hem sırf teklifte değil başak bir kulüp daha izlese,ilgilense bu oluyor.[/QUOTE]

aynısı banada oldu gs yönetiyorum oyuncuya diğer takımların verdiği ücretten 1-2MN fazla versemde oyuncuyla görüştürtmedi ve başka br klüp çok ucuza aldı saçmalığın daniskası yani

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Kardeş eğer takımın popülaritesi düşükse ondan olabilir belki. Çünkü diğer takımlar daha yüksek tanınırlıkta sen düşük olursan senin alma ihtimalini az görüyor. Ama sen daha fazla vermişsin o neden oldu bilmiyorum ama popülaritenin etkisi var.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by vego View Post
    Bunu yaptığımı nerden çıkardın?
    .
    .
    .
    Oyun o kadar akıllı degil çünkü sadece talibi olan oyuncunun klübünden hemen cevap beklediginde bu dedigin olay gerçekleşiyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

izlenen oyuncuya teklif yapar ve bir-iki gün içerisinde cevap istersen alacağın yanıt bu olur işte teklifi yapıcaksın 1 hafta bi süre tanıcaksın ki takıma düşünsünler taşınsınlar, bi karara varsınlar...
    başka takımlarda devreye girerse o zaman oyuncuya istenen ücrette artmaya başlıyor doğal olarak, arz-talep meselesi
    Kula bela gelmez Hak yazmadıkça,
    Hak bela yazmaz kul azmadıkça.

BHARISH Misafir

Arkadaşım sen 25 milyon vermişken ve teklifin kabul edilmemişken diğer takımlar 25m+clause önermiş olabilirler bir de.

Mesaj Yetkileri