Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 104 sonuç

Konu: Yeni Güncelleme

1. Default Yeni Güncelleme

Yalan oldu valla,o çıkmadan oynamıyo çoğu kişi,FM takımı bunu görmekten aciz galiba.

Nesil
    2005

Mart başı diye duymuştum ben. Öyle ise daha var zamanı. O kadar aciz olduklarını sanmıyorum vardır heralde bildikleri, planladıkları birşeyler

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Şubat sonu, Mart başı dendi.

Adamlarda salak değildir herhalde, vardır bir bildikleri.

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

Bu kadar bekletecek ne anlamıyorum. Kesinlikle CM'nin db'yi çalmaması için yapıyolardır. Ve burda maruz olan biziz. Ben 1 aydır fm oynamıyorum yeni yam0a çıkacak diye. Ayrıca onu geçelim yenilikler var diyorlarsa cidden büyük yenilik olmalı. Ne zaman şubat ayı yamasında büyük bi yenilik oldu ki?
    turksportal...

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Mert'e katılmamak elde değil.Bende yaklaşık 1 aydır oynamıyorum fm yi yamayı beklemekten.Yama çıksında öyle kariyer açayım diyorum ama böle giderse açamicaz.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Yama zaten bu dönemlerde çıkmıyor mu? Geçen sene sürpriz yapıp 14 Şubat'ta çıkarmışlardı galiba, şubat yamasının ocakta çıkacak hali yok ya.

Çok önceden duyuruldu şubat sonu, mart başı diye, ben de oynamıyorum, yamayı bekliyorum. Dedikleri tarihte çıkarmazlarsa o zaman hep beraber protestomuzu yaparız.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Oyunda bir kere Crash Dumps hatası aldım o da yüklediğim temadan dolayıymış. Onun dışında oyunda bir sorun olmadı bende. Yama olmadan da oynayabiliyorum.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

İyide niye oynamıyorsunuz onu anLamıyorum. Mevcut kariyerinize devam edin, oLmadı madem ben sıkıLdım yeni kariyer açıcam, yeni transferLer iLe vs diyorsan yama çıkana kadar git hayatında oynamadığım LigLerde kendini dene, farkLı takımLar yönet, taktik çaLış..

VaLLa FM öyLe bir haL aLdı ki gökten taş yağsa FM yapımcıLarından biLeceğiz.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Ben de beklemekten sıkıldım, gittim Bury ile başladım.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Hiçbirşeyden memnun olmuyoruz, Erken çıkıp sorunlu çıkmasındansa geç çıksın kaliteli yama olsun.

Hayrettin Abi'ye katılıyorum, gidin değişik işlere girişin oyunda, belki öyle eğlenirsiniz, yada editör yardımıyla değişiklikleri oyuna aktarabilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Bence turksportaldaki arkadaşlarınızdan oyun kayıtlarını isteyin. Oradaki ligin sonuncusu olan takıma kendinizi menajer olarak ekleyin ve ligde tutmaya çalışın, hem çok zevkli hem de öğretici. Boşuna sıkıntı yapmayın be.

12. Default

Quote Originally Posted by eXcitinG View Post
    İyide niye oynamıyorsunuz onu anLamıyorum. Mevcut kariyerinize devam edin, oLmadı madem ben sıkıLdım yeni kariyer açıcam, yeni transferLer iLe vs diyorsan yama çıkana kadar git hayatında oynamadığım LigLerde kendini dene, farkLı takımLar yönet, taktik çaLış..

VaLLa FM öyLe bir haL aLdı ki gökten taş yağsa FM yapımcıLarından biLeceğiz.
    Barcelonanın kazıma 10 milyon euro verdiği,anadolu takımlarının yedek oyuncularının bile avrupanın üst liglerine gittiği,büüyk takımların bi yılda 15 oyuncu kiraladığı muhteşem bir oyunu neden oynamayalım değil mi?

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Quote Originally Posted by ulasfb View Post
    Barcelonanın kazıma 10 milyon euro verdiği,anadolu takımlarının yedek oyuncularının bile avrupanın üst liglerine gittiği,büüyk takımların bi yılda 15 oyuncu kiraladığı muhteşem bir oyunu neden oynamayalım değil mi?
    Hata ararsan seni bile farketmediğin bi yığın var yani. FM mükemmel olsa zaten SI 200 TL'den satar tahminime.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

AnadoLu takımı mı aL dedim ? FarkLı takımLar deneyin bakaLım orada da oLacak mı diye söyLedim..

Ben Arjantin Liginde oynadım böyLe birşey görmedim, ALmanya Liginde oynadım dedikLerine de tanık oLmadım..

Acaba bende mi bir probLem var yoksa sende mi ?
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Umarım geç çıkması hataların da sonu olur. Beklediğimize değsin bari.

Şubatın yeterince sonuna gelmedik mi?Martın da ucu göründü,artık gelsin 10.3

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Tamam, konuşalım biz hemen gelir.

neden bu kadar geç çikiyor harelde baya mi kapsamli transfer güncellemesi yada hatalardan arinmiş yeni bi yama yada yeniliklerle dolu bi yama yada turkçe dil secenekli bi yama yoksa bunlar olmasa neden bukdar geç yayınlansinki ?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Yarım yamalak çıkartmalarındansa geç çıkması iyidir, geç olsun güç olmasın.

beklemekden sıkıldık

umarim beklediğinize değer, ben 1.0.1 kullaniyorum , korkuyorum 1.0.2 yükleyip crash dump hatasi vermesinden dolayi (: ilk defa Fm 'nin bu serisinden hata almadim , inş böyle devam eder.

belki de türkçe dili ekliyorlar ondan uzun sürmüş olabilir inş

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Sen konu açtınya hemen çıkar şimdi.

Git resmi sitede konu aç arkadaşım. Turksportal nerden bilsin ne zaman çıkacağını? Onlar çıkarıyormuş gibi yüklenmişsin.

Nesil
    2007
    Yer
    Istanbul

Resmi sitede şubat sonu-mart başı yazılmış 1-2 hafta içinde çıkacaktır

25. Default

Quote Originally Posted by ibob View Post
    Sen konu açtınya hemen çıkar şimdi.

Git resmi sitede konu aç arkadaşım. Turksportal nerden bilsin ne zaman çıkacağını? Onlar çıkarıyormuş gibi yüklenmişsin.
    Önce insanlarla nasıl konuşulması gerektiğini öğren,bu site bilgi paylaşımı için değil mi?Daha önceden açıklama yapılmıştır diye sorduk,üslubuna dikkat et bir daha insanlarla konuşurken?
    Sana siz diye hitap etme gereği bile duymadım bu yüzden.

Yeeeetttteeeerrrr çildirdim beklemekden çildirdim yeni yamayi beklemekden

semih_usta Misafir

oynatmayaa az kaldııııı =)

Quote Originally Posted by Sekopej View Post
    Yama zaten bu dönemlerde çıkmıyor mu? Geçen sene sürpriz yapıp 14 Şubat'ta çıkarmışlardı galiba, şubat yamasının ocakta çıkacak hali yok ya.

Çok önceden duyuruldu şubat sonu, mart başı diye, ben de oynamıyorum, yamayı bekliyorum. Dedikleri tarihte çıkarmazlarsa o zaman hep beraber protestomuzu yaparız.
    aynen katılıyorum adamlar sanki keyiflerinden çıkartmıyorlar az sabredin yav...

Quote Originally Posted by rammstein7 View Post
    Yeeeetttteeeerrrr çildirdim beklemekden çildirdim yeni yamayi beklemekden
    Yeteeeerr Yıldırım Demirören,Yeteeerrrr...!!!

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Önce insanlarla nasıl konuşulması gerektiğini öğren,bu site bilgi paylaşımı için değil mi?Daha önceden açıklama yapılmıştır diye sorduk,üslubuna dikkat et bir daha insanlarla konuşurken?
    Sana siz diye hitap etme gereği bile duymadım bu yüzden.
    Açtığınız konu anlamlı olsaydı zaten bu yazıyı bile yazmazdım "ulasfb".

Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri