1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: fm.exe Hatası

Default fm.exe Hatası

Dk 1 gol 1

Fm de hata vermeden açsa bilgisyar benim için mucize olucaktı.Hata aşaığadaki resimdeki gibi.apcomat.txt var detaylı raporda.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

DirectX in yeterlimi ?
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Bİlmiyorum ama silip tekrar yükleceğim.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    direct x yükelememiştim yüklerken oyun dosyaysı içinde varmış framework falan onalrı yükleyip deneyeceğim.
    Last edited by Ravenholm : 15.Ekim.2009 at 00:30 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

edit

sorun DircetX deymiş
    Nedvedmania ya teşekkürler

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Rica Ederim
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

bende de aynı sorun var, maça başlarken veriyor fm.exe hatasını...directx zaten günceldi ama yine de tekrar oyun içindekini kurdum hatta framework ü bile yine yükledim sonuç değişmedi. başka ne sebebi olabilir?
    Kula bela gelmez Hak yazmadıkça,
    Hak bela yazmaz kul azmadıkça.

İstersen sil baştan yüklerken kendi istedğinde yüklesin dircetxi.

arkadaslar ben oyunu steam den çilekli demoyu ındırdım ama beyaz temada kulüp logoları çıkmıyo sadece siyah temada çıkıyo ve ayrıyaten maç öncesi takım görunumu tactics kısmında diyelımkı mesela 4-4-2 oynuyorsak oyuncuları yerleştirınce sadece isimleri yazıyor ne formalar nede forma uzerındekı numaralar var BEYAZ temada? bide son olarak oyundan çıkınca tekrar steam e gırip updating yapıyor acaba hep boyle mı olacak ınt. baglandıktan sora baglantı olmasada olumu acaba??

Mesaj Yetkileri