Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 40 arası toplam 40 sonuç

Konu: Fabian Ernst

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by koray_capello View Post
    Ernst için planladığım değişiklikler

First touch 10->12
    Long Shots 10->12
    Composure 10->15
    Determination 12->15
    Work Rate 16->15
    Jumping 13->12
    Strength 16->15 ve belki 1-2 puanlık bir Ca artışı..
    Güç ve s.kanlılığa pek katılmıyorm. Bence Güç yerinde kalmalı. S.kanlılık 13 olsa yeter gibime geliyor.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Koray abi bence güç kalmalı. Jumpingden kısabilirsin çok rahat. Çünkü Ernst'in öyle 13 lük bir jumping yapbildiğini görmedim geldiğinden beri. Schalke'de ikende hep izliyordum çook nadiren zıplamalar yapıyor zaten.Onlarda da hep rakip almıştır topu.
    Diğer özellikler tam yerinde.

Nesil
    2006

Çok iyi degisiklikler olucak strength düşmez ise, 1-2 puanlık ca artisida olsun varsın bu adam için deger.

soğukkanlılık güç ve kararlılığa katılmıyorum.

Ernst in öyle 15 lere çıkacak kadar bir soğukkanlılığını göremiyorum ben. Özellikle pres yediği zaman acele toplar cıkartıp top kayıpları yapıyor. Ayrıca 10 seviyesinden 15 e çıkartmak çok ciddi bir arttırım.

Gücünün ise bunların aksine azaltılmaması gerektiğini düşünüyorum.

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Ernst'i her maç izlediğinize emin misiniz ?

Geçen akşamki wolfsbug maçı en yakın örnek , 3 kişiden pres yediği anlarda bile en isabetleri pasları Ernst attı.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by EL-Hadji View Post
    Güç ve s.kanlılığa pek katılmıyorm. Bence Güç yerinde kalmalı. S.kanlılık 13 olsa yeter gibime geliyor.
    Burak bir kere güç konusunda kesin kararlıyım 15 demek zaten yeterince güçlü demek artık 15in üstü bayağı bir iri yarı olmalı. Özellikle Ferrari 16 iken aralarında da bir fark olmalı, Ferrari'nin daha güçlü olduğu aşikar. Makukula'nın İnönü'de Ernst'in yakasından tutup fırlattığını da unutmayalım 16->15e indirmek zaten çok radikal bir değişiklik değil.

Soğukkanlılık artacak o da kesin belki seninle ortasını bulup 14te karar kılarız
    alemde tekiz, hepinize yeteriz..

Quote Originally Posted by EL-Hadji View Post
    Ernst'in Wolfsburg maçında attığı dikine pasları atacak ortasaha yoktur Türkiye'de diyorum iddialı bir şekilde. Defans vardır o da Bilica'dır diyorsan saygı duyarım ama bırakın da bari Ernst gerçek hayatta rahatlıkla yapabildiği oyunda her zaman yapamayacağı pasları vasatın üstü soğukkanlılık değeriyle biraz daha sürekli olarak yapabilsin.

@perpetua

Haklısın. Positioning değeri konusunda saçmalamışım biraz.

@koray-capello

Composure 14 değerleriyle birlikte son vereceğin değerler cuk oturmuş bence. Destekliyorum.

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Gizli özellikleri ile ilgili az önce dikkatimi çeken 2 şey var.

Important matches-10
    Bu özelliğinin daha yüksek olması gerekmez mi? Son derece tecrübeli ve büyük maçlarda belki de sahaya ilk sürülecek oyunculardan biri değil mi 15'ten az olmamalı bence.

Injury Proneness-10
    Bunu soru niyetine yazıyorum çünkü Ernst'in kariyer geçmişinde yaşadığı sakatlıklar konusunda bir bilgim yok.
    Şimdi 1-7 arasında değerler neredeyse hiç sakatlanmaz, 8-10 arası değerler zaman zaman sakatlanma ihtimali var, 11-14 arası değerler sakatlanma riski olan bir oyuncu ve 15-20 arası değerler ise sık sık sakatlanma ihtimali çok yüksek anlamlarına geliyor diye biliyorum. Ernst için 10 değeri verilmiş, yani sakatlanma ihtimali çokta düşük değil. Genel olarak ön liberolar kolay kolay sakatlanmayan oyuncular olduğundan vede Ernst'te pek kolay sakatlanmayacak bir oyuncu gibi göründüğünden dolayı sormak istedim. Yani bildiğimden değil Gözden kaçmış olabilir mi, yoksa böyle mi olması gerekiyor?
    NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

Nesil
    2006

Holoskoda oldugu gibi Ernstdede important matches yukselmeli bence. 10 cok az olmus, 15-16 uygundur. Ernstin kucuk mac buyuk mac farketmeden surekliligi suruyor. 10 olunca sanki buyuk maclarda gucunu yansitamiyor gibi olmus.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ernst'in important matches özelliğini 16 ya yükseltmişim, dosya da bugün gönderildi.

Yazdığım değişiklikler uygulandı bir tek jumping 13te kaldı ve composure 15 değil 14 yapıldı.
    alemde tekiz, hepinize yeteriz..

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri