1 ile 13 arası toplam 13 sonuç

Konu: Turksportal Türkiye Ligleri FM 2010 Logo Paketi [Standart Stil]

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Default Turksportal Türkiye Ligleri FM 2010 Logo Paketi [Standart Stil]

Evet, Football Manager 2010 daha çıkmadı ancak bir yamalarını sunmaya başladık.

Paketin Ayrıntıları:

294 adet takımın logosu bulunmaktadır. Oyunun kendi stilindedir. (Logolar çizildikçe güncellenecektir.)

Paketteki Logo Örnekleri:

Paketin İndirme Bağlantıları:

http://www.turksportal.net/dosya/fm/29084/bilgi/

Kurulum:

Dosyayı indirdikten sonra;

' Turkey ' klasörünü Kullanıcı Adı\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2010\graphics\pictures\logo\club

' comps ' klasörünü iseKullanıcı Adı\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2010\graphics\pictures\logo içine atınız.

Eğer sizde bu klasörler mevcut değilse; bu konudan gerekli dosyayı çekmeniz gerekmektedir. (2009'u 2010 yaparsanız çalışacaktır.)

Daha sonra ise C:\Documents and Settings\Kullanıcı Adı\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2010 içindeki 'Cache' adlı klasörü siliniz.

Bu klasör gizli bir klasör olduğundan öncelikle 'Gizli Klasörleri Göster'i etkinleştirmeniz gerekmektedir.

Eğer 'Cache' klasörünü silmenize rağmen oyun içerisinde halen gözükmüyorsa;

Daha sonra oyun içerisinde 'Preferences' kısmına oradan da 'Display&Sound'a girip kullandığımız temanın 'Use Skin Cache' kısmında tik varsa o tiki kaldırınız ve 'Always Reload Skin On Confirm'i seçiniz.

Ve 'Confirm'e tıklayınız. Daha sonra oyunu kapatıp, tekrar açınız.

Yamanın bütün kullanım hakları Turksportal'a aittir.

Bu yamada emeği geçenler;

Ben; Oğuz Kağan Kodak (Bursaspor)

Çok değerli Abim Barbaros Tamer ve değerli kardeşim Mehmet İmamoğlu (Tüm logolar www.futbollogo.com ekibine aittir.)

Last edited by Sekopej : 16.Ekim.2009 at 05:06 Reason: Siteye ve sunucuya eklenmiştir.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Logo yağmuru başlasın, tek kelimeyle mükemmel, hiç bir sitede bulamayacağınız Türkiye Ligleri'nde yer alan 294 takımın logosu. Daha ne olsun?!!

Dahası geliyor...
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Vallahi diyecek bir şey yok, yamalamaya devam...

Bir gece ansızın başladık...
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Diyecek söz bulamıyorum ama birşeyide merak ediyorum amatör logolara kadar bu değirmenin suyu acep nerden gelmekte

Seçmekte çok zorlandım en son olarak bunu indireyim dedim. Çok teşekkürler büyük emek harcanmış.

Bu logolar full oyunda da kullanılabilir değil mi?

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Evet, demoya uyan her şey asıl oyuna da uyar hatta 2009'daki yamaların neredeyse hepsi (ID değişimi olanlar dışında) 2010'da da uyum sağlarlar.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Pekala, teşekkür ederim.

Emeği geçen herkese teşekkürler.

Güzel çalışma, emeğinize sağlık...

Çok güzel çalışma emeğinize sağlık ancak ben bir türlü rapidshare'dan indiremiyorum hep error diyor niçin?

Teşekkürler.Emeginize sağlık.

gurkano Misafir

Arkadaşlar lütfen radipshare dışında bi siteden daha upload edin alternatif link olsun çünkü ben radipshare'den nedense herhangi bir dosyayı indiremiyorum çıldırmak üzereyim..

Teşekkürler.

Mesaj Yetkileri