1 ile 14 arası toplam 14 sonuç

Konu: Estimated Game Speed

Default Estimated Game Speed

Hadi bismillah deyip demoya başladık ama bizim eski kamyonetten daha yavaş çıktı oyun,hemen şevkim kaçtı.Yabancı forumlarda da aradım ama tam olarak anlayamadım bu "Estimated Game Speed" olayını.Neye göre hızı belirleniyor?Vanilyayı oynamama rağmen bu denli yavaşsa 30 ekimde beni hüzün bekliyor demektir...
    5 yıldızdan sadece yarım yıldız yanıyor.Sistemim de şöyle:
    2.4ghz işlemci , 1,5gb ram , 256mb geforce fx5200

Benimde böyle bir sorunum var. NVIDIA Geforce 8600m Gs 256 Mb ekran kartı paylaşımla 1Gb kadar çıkıyor 2Gg RAM Duo T7700 2.17 işlemci var ama 'system 3-d rating' de tek yıldız alıyorum. Bu normal mi yoksa bir hata mı var?
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    2.40 işlemcim pardon. (Düzenle seçeneğini bulamadığım için yeni msj atmak zorunda kaldım özür dilerim)
    Last edited by capa : 16.Ekim.2009 at 20:59 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2005
    Yer
    Türkiye

amd 5000+ işlemci, 2 gb ram, 2600 xt ekran kartı. bende full beş yıldız gerçekten hakkını veriyor hız olarak 2009 dan daha iyi

Nesil
    2006
    Yer
    Esenler

cok cok hizli bende oyun

Hiz olarak en ufak bi takilma bile yasamadim. Ins boyle devam eder.

Belli ki bir hata bu. Çözüm hakkında fikri olan var mı? Steamden indirdim oyunu normal şekilde hata vermeden kurdum directx de 10.0 girafik olarak niye bu kadar az yıldız aldım anlamadım.

allah allah bir tek capa ve bende mi yavaş oyun?yoksa benim sistem mi ihtiyar?

Quote Originally Posted by terrybatu View Post
    Hadi bismillah deyip demoya başladık ama bizim eski kamyonetten daha yavaş çıktı oyun,hemen şevkim kaçtı.Yabancı forumlarda da aradım ama tam olarak anlayamadım bu "Estimated Game Speed" olayını.Neye göre hızı belirleniyor?Vanilyayı oynamama rağmen bu denli yavaşsa 30 ekimde beni hüzün bekliyor demektir...
    512 ekran kartı yaparsan bir sorun yaşamazsın.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    1 Gb ekran kartı oldukça uygun bir fiyata FM dışında yüksek sistem isteyen oyunlar oynamıyorsan oldukça uygun

http://www.gold.com.tr/urunozelyeni.asp?ID=85900&ad=SAPPHiRE-HD4350-1GB-DDR2-PCi-EX16-Ekran-Kartlari
    Last edited by BuRiBuRi : 17.Ekim.2009 at 06:07 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Quote Originally Posted by BuRiBuRi View Post
    512 ekran kartı yaparsan bir sorun yaşamazsın.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    1 Gb ekran kartı oldukça uygun bir fiyata FM dışında yüksek sistem isteyen oyunlar oynamıyorsan oldukça uygun

http://www.gold.com.tr/urunozelyeni.asp?ID=85900&ad=SAPPHiRE-HD4350-1GB-DDR2-PCi-EX16-Ekran-Kartlari
    evet aslında fiyatı uygunmuş ama sanırım anakartım ddr uyumlu geçenlerde 1 gb ram almıştım ddr400 vermişti adam bana

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

1gb ram
    256mb x550 ekran kartı
    AMD 3000+1.8ghz işlemci

En azından lowda akıcı olarak 3d oynayabilmeliyim diye düşünüyorum.Ama nafile.+sn de bir görüntü taklıp devam ediyor
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    4sn de bir olacaktı
    Last edited by ForsakeN : 17.Ekim.2009 at 17:58 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Quote Originally Posted by uLtimatoM View Post
    1gb ram
    256mb x550 ekran kartı
    AMD 3000+1.8ghz işlemci

En azından lowda akıcı olarak 3d oynayabilmeliyim diye düşünüyorum.Ama nafile.+sn de bir görüntü taklıp devam ediyor
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    4sn de bir olacaktı
    Senin işlemci ve ekran kartı ihtyiaçın var
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    evet aslında fiyatı uygunmuş ama sanırım anakartım ddr uyumlu geçenlerde 1 gb ram almıştım ddr400 vermişti adam bana
    Ana kartın modelini söylersen yardımcı olabilirim.

Ayrıca 1Gb+500Mb mi ramler?

Eğer öyle ise o şekilde olmasını tavsiye etmiyorum
    Last edited by BuRiBuRi : 17.Ekim.2009 at 18:50 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

modelini bilmiyorum ama nerden bulabileceğimi söylersen bakabilirim.Evet ramler 1gb+512 şeklinde ne gibi bi sorun olabilir ?

Nesil
    2007
    Yer
    Raccoon City

benim sistem core duo 2 2gb ddr2 ram geforce 8800 gt ekran karti estimated game speed 4,5 yildiz , islemci , ram ve ekran karti oyunun hizini belirleyen en buyuk ogeler

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Aynı sistem bende var demo'yu rahatça oynadım ama 3D çok takılıyor 2D'ye devam

Mesaj Yetkileri