Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 48 sonuç

Konu: Sercan Yıldırım

Default Sercan Yıldırım

Sercan Yıldırım'ın favori kulüpleri arasında Galatasaray gösterilmesini yadırgadım. Sercan ne zaman böyle bir açıklama yapmışta biz bilmiyoruz ?

Profili genel anlamda iyi verilen değerlere söylenecek bir şey yok. . .
    Last edited by perpetua : 17.Ekim.2009 at 01:02

Nesil
    2006
    Yer
    geleceğim söylemem

Ertuğrul Sağlam ile iyi hava yakalayan Bursasporda bir söz vardı Sercan'ın :Takımda kaldığım için çok mutlu oldum. Çalışkansan başarılıysan büyük takımlarla adın her zaman söz edilir zaten bu büyük oyuncu olduğunun göstergesi zaten. Söz etsinler ama yıpratmasınlar genç oyuncuyu. Türkiyede hep köreltme var medya yoluyla.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Babası açıklama yapmıştı. Bizim gönlümüzde Galatasaray var diye.

Babası, teyzesi, halası ,amcasının kuzeninin yeğeninin yaptığı açıklamaların benim gözümde hiçbir değeri yok ki babası ertesi gün düzeltmeyi yapmıştı. Sercan'ın azından duymadan böyle şeyleri oyuna eklemek iyi olmamış. . .

Nesil
    2003

Sercan'in agizindan aksam yemeginde duymus birisi yeterli mi?

Cok da onemli degil acikcasi. Bursaspor sevgisinin onunde degil, hic merak etmeyin.

ölme eşeğim ölme birisi duymusla sercanın favori kulubu gs oluyorsa beşiktaş atkısıyla fotoğraf çektiren murat ceylanın favori kulubu nie beşiktaş değil benim için önemli merak ederim admin bey

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Sercan'ın Galatasaray'a sempatisi olduğunu bende duymuştum. Bunlar önemsiz şeyler. Oyuna bi artısı yok. Olmasa da, olsada bi farkı olmaz.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by demand View Post
    ölme eşeğim ölme birisi duymusla sercanın favori kulubu gs oluyorsa beşiktaş atkısıyla fotoğraf çektiren murat ceylanın favori kulubu nie beşiktaş değil benim için önemli merak ederim admin bey
    Murat'i eklemeyi unutmustuk. Eklendi bile.

saolun ilgilendiğiniz için

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Bir de Mehmet Topuz var.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by ozidnz View Post
    Bir de Mehmet Topuz var.
    Yok. Topuz icin Besiktas eklenmis durumda zaten.

Nesil
    2006

cidden oyunda mehmet topuzun favori kuluplerinde Besiktas ' mi yaziyor?

Ayrica murat ceylaninda besiktas olmasi lazim

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Yok. Topuz icin Besiktas eklenmis durumda zaten.
    Ben buna karşıyım.Kayserspor'dan başka takım tutmadım hiç, beni yetiştiren kulübüm için Kayserisporluyum vs.. dedikten sonra televizyonda kağıttan okur gibi bir açıklama geldi.Olmamalıydı.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2006

Eger Sercan yildirimin aksam yemeginde demesi oyuna etki ediyorsa, Mehmet Topuzun bas bas bagirip tv lerde besiktasliyim demesi, birde Lig Tv haber mudurune Kayserispordayken verdigi roportajda off the record Besiktasliyim demesi hayli hayli etki etmelidir.

Nesil
    2003

Konudan sapmasak.

Boyle bir beyanat var ortada. Caner Erkin icin de favori kulup Fenerbahce olarak gorunuyor. Rustu icin de Fenerbahce. Dunyanin sonu degil bir oyuncunun oynadigi kulupten farkli bir kulubu sevmesi, gencliginde tutmus olmasi. Oyunda sevdigi kulubun rakibini de sevebiliyor pekala bir oyuncu. Bundan 1-2 yil sonra Topuz cikip da iyi ki Fenerbahce'ye gelmisim, burayi cok seviyorum gibilerinden beyanat yaparsa o zaman Fenerbahce'de eklenir sevdigi kuluplere.

Neyse, Sercan konusuna donsek en iyisi olacak saniyorum.

Nesil
    2003

Coskun:

Sercan'in AMC mevkisinin 1 olmasi biraz dusuk kalmis gibi. Bos birakilabilir, veya en azindan 7-8 gibi bir deger de verilebilirdi bence. Zaman zaman ikinci forvet olarak AMC mevkisine yerlestirilebilir gibi geliyor bana. Bu mevkide hic oynayamaz dememek gerekli gibi geliyor.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Sercan çok iyi olmuş cidden. Aşırı gol atıyor.. Daha fazlasını beklemek hayal..
    Sentugo.

Coşkun abi eline sağlık bundan iyisi olmazdı diye düşünüyorum. Demoyu test ettim. Takım birebir örtüşüyor. . .

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Oyunda deneyemedim henüz ama Flair bence yüksek verilmiş. Sercan gibi bileksiz ve bodoslama giden bir adama bu kadar flair fazla olmuş

Amc olayında Ömer Abi' ye katılıyorum...
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

martin palermonunda yıllardır flairi 16 dır,yani sırf çalım ve bilek hareketlerine bakılmıyor bence.maç içinde ön plana çıkması onun yeteneğinden kaynaklanıyor bence.tekniği 16 ya çıkardığı zaman bu yeteneklerini daha fazla gösterebilecek bence.

kanımca bilekleri çok hareketlidir sercanın profil çok süper olmuş fazla uğraşıldığını belli ediyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by Lionel Andres Messi View Post
    martin palermonunda yıllardır flairi 16 dır,yani sırf çalım ve bilek hareketlerine bakılmıyor bence.maç içinde ön plana çıkması onun yeteneğinden kaynaklanıyor bence.tekniği 16 ya çıkardığı zaman bu yeteneklerini daha fazla gösterebilecek bence.

kanımca bilekleri çok hareketlidir sercanın profil çok süper olmuş fazla uğraşıldığını belli ediyor.
    Flair da nelere bakıldığını biliyorumdur değil mi sence? Bana Arjantin, ukrayna, portekiz, rusya ve brezilyadan örnekler sunmayın lütfen. Flair: özel yetenek. Oyuncunun tabelayı bir anda değiştirebilecek özel yeteneklere sahip olmasını gösterir.

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

iyi o zaman demek ki bileksiz ve bodoslama gidenlerde tabelayı değiştirebiliyormuş bunu anladık.

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by Lionel Andres Messi View Post
    iyi o zaman demek ki bileksiz ve bodoslama gidenlerde tabelayı değiştirebiliyormuş bunu anladık.
    Doğru. Boluspor' da Görkem vardı 2 sezon önce bir anda çıkıp tabelayı değiştirebiliyordu ama oyunda özel yetenek değerini yükseltecek bir yeteneği yoktu. Bu yüzden kendisine düşük bir değer vermiştik. Tıpkı Sercan' a verilmesi gerektiği gibi. Tabi ki bileksiz ve bodoslama gidenler de bir anda tabelayı değiştirebilir ama flairi yüksek olmaz. Olayı kişisel tartışmaya çevirmeyelim. Herkesin görüşlerine saygım var. Ama saygı karşılıklı olmalı.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

tebrik ederim..
    çok yerinde bir profil olmuş.

Nesil
    2006

Bende tebrik ederim cok yerinde bir profil , ama burak abiye katiliyorum flair 16 gercekten fazla olmus.

Sercan'ın özellikleri tam yerinde olmuş. Bakıyorsunuz kaleci ile karşı karşıya çok basit goller kaçırıyor ancak sonra araya atılan bir pasta golü yapıyor.

Bursaspor ile ilgili bir eleştirim. Egemen'in hala favori personellerde bulunması. Emre Belözoğlu, Galatasaray'ın favori personellerinden çıkarılıyorsa Egemen'de çıkarılmalı. Ek olarak Ertuğrul Sağlam kesin olarak eklenmeli. . .

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Crocodile1963 View Post
    Bursaspor ile ilgili bir eleştirim. Egemen'in hala favori personellerde bulunması. Emre Belözoğlu, Galatasaray'ın favori personellerinden çıkarılıyorsa Egemen'de çıkarılmalı. Ek olarak Ertuğrul Sağlam kesin olarak eklenmeli. . .
    Konudan konuya atlamak yerine bu tip seyleri gerekli konular altinda organize etsek daha yararli olacak.

http://forum.turksportal.net/vb/forumdisplay.php?f=554

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by CoşkuN ÖzdemiR View Post
    Sercan'ın flair özelliği 1.5 senedir öyle. özel yetenek demek sadece maçı değiştireceği anlamına gelmez. Ki Maçı değişterecek hamleleri yaptıgını geçen sene gördük Bursasporda.Gelecek vaaden oyunculara bakarsanız datada,flair özelliklerinin +14 ve üstünü görebilirsiniz. Bu bani şahsi fikrimdir ve ona göre değerlendirdim.

Bence Sercan profilini çok güzel oldu.
    Öncelikle Coşkun ellerine sağlık. Bu işi yapan biri olarak. Flair bana göre yüksek diye ortalığı ayağa kaldırmak değil amacım. Mini editör kılavuızunda karşılığı belli flair' in. Gelecek vaadeden oyuncuların hepsine flair' i yüksek vermiş olabilirler. Bizim ligimizin ortalamasına göre Sercan' ın bu flair değeri bana göre yüksek. Sercan' ın özel yeteneğe sahip bir oyuncu olmadığı kesin. Belli özellikleri olan bir adam.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Coşkuncum Bursaspor araştırmasını tek başına mı yapıyorsun yoksa Bursa ile ilgili ayrı paylaşım yaptığın birileri daha var mı bilmiyorum ama gerçek şu ki bir kaç senedir oyunda yapılan Bursa kurgusunun bu seneki gördüğümüz Bursa ile karşılaştırırsak gerçeğe yaklaşması, araştırmanın çok güzel yapıldığını gösteriyor,tebrik ederim bunun için.

Skysports gözlemcilerinin yaptığı araştırmaları çok beğenirim. Sanki örtüşmüş gibiler hem özel yetenek hem diğer özellikleri konusunda.Bunuda paylaşayım dedim.

9 Ekim tarihli yazıdan; şimdi hızlı hızlı ekliyorum, isterseniz sonrada çeviririm,toplantıya gireceğim şimdi.

"

NAME: Sercan Yildirim
    BORN: Osmangazi, Turkey
    POSITION: Forward
    CLUB: Bursaspor
    FACTS: Called up by Turkey when just 18

Sky Sports Scout Ratings:
    0-10 - No hoper
    11-20 - Should look elsewhere
    21-30 - Might not make it
    31-40 - Has work to do
    41-50 - Keep an eye on him
    51-60 - Great prospect
    61-70 - On his way to the top
    71-80 - Already World-class

The scout reports...

Sercan Yildirim is one of the big new hopes of Turkish football.
    A striker by trade, but his talents mean he can also play on the wing or a deep lying role.
    Yildirim is a product of Bursaspor - the club he still with now.
    He was handed his first-team debut in late 2007 and he quickly established himself in the first-team.
    The 19-year-old has since scored more than a goal every other game for Bursaspor. He finished as top scorer last season and has now scored 24 goals in 42 league games.
    Yildirim was called into Turkey's full squad earlier this year and was given his full debut June. He scored his first goal in their World Cup qualifier against Estonia in September.
    Yildirim is quick, and a natural finisher. Genuinely two-footed, he has good vision. Indeed he could be likened to Italian star Francesco Totti for his ability to blend midfield and attack, although he very much likes to push on whenever possible.
    It is little shock that his goalscoring form has seen him attract interest from a number of clubs including Premier League giants Manchester United, Manchester City and Liverpool.
    The scout says...

Yildirim is a very composed young forward, who has an excellent eye for goal.
    Much is expected of him, but time will tell how he copes with a bigger stage when he does leave Bursaspor.
    The Scout rating...

Shooting: 9 out of 10
    Passing: 7 out of 10
    Tackling: 5 out of 10
    Heading: 7 out of 10
    Pace: 8 out of 10
    Vision: 8 out of 10
    Current ability: 8 out of 10
    Potential ability: 10 out of 10
    OVERALL SCOUT RATING: 62/80
    Current value: £6million
    Potential value: £22million

"

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Bu nerde Kaan abi ayrıntılı okumak isterim bu yazıları. diğer oyuncularla birlikte.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri