Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 48 arası toplam 48 sonuç

Konu: Sercan Yıldırım

Nesil
    2003

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Şunu net söyliyim sky sport iyi izlememiş ne yazık ki Sercan' ı. Sercan vizyonu kat-i surette 10 üzerinden 8 olamaz. Ya vizyonun ne demek olduğunu bilmiyorlar ya da Sercan' ı izlememişler. Vizyon sahibi oyuncu Alex gibi olur. Kafa radar gibi, etrafı tarar. Pas kanallarını araştırır. Sercan' da ne yazık ki bu yok. Hele pace e 8 , vizyona 8 veriyolarsa bence biraz daha izlesinler Sercan' ı. Özel yetenek konusunda kesinlikle fikrimi sürdürüyorum. Özel yeteneği 16 olamaz Sercan' ın.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

sercan'ın özellikleri çok yerinde olmuş şimdi bir kere daha detaylı şekilde göz gezdirdim.
    flair 14-15'e düşebilir bence de.. çok da sorun olmaz.

tekrar tebrik ediyorum bursaspor araştırmacısını ...

finishing ve composure özellikleri 1 birim arttırılaibilir..sercan özellikle ceza alanında çok iyi bitirişler yapabiliyor

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bitiricilik ve teknik 1-2 değer arttırılabilir.

vedat1987 Misafir

Bu transfer sezonunda birçok ülkeden basında Sercanı Man Utdın istediği yazılmıştı.Bence büyük bir star olacak.Profili biraz abartılabilirdi

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by vedat1987 View Post
    Bu transfer sezonunda birçok ülkeden basında Sercanı Man Utdın istediği yazılmıştı.Bence büyük bir star olacak.Profili biraz abartılabilirdi
    Medyada her duyduğunuz habere inanmayacaksınız

vedat1987 Misafir

Quote Originally Posted by EL-Hadji View Post
    Medyada her duyduğunuz habere inanmayacaksınız
    Eurosport-Skysport ve daha biçok ada basınında yer aldı ve hatta Eurosportun Premier Lig transfer sayfasında 1 ay kadar Man Utdın ilgilendiği futbolcular arasında kaldı bu arkadaş.Stevan Jovetic-Zoran Tosıc vb Sırp bombalarından ne eksiği var Sercanın

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by vedat1987 View Post
    Eurosport-Skysport ve daha biçok ada basınında yer aldı ve hatta Eurosportun Premier Lig transfer sayfasında 1 ay kadar Man Utdın ilgilendiği futbolcular arasında kaldı bu arkadaş.Stevan Jovetic-Zoran Tosıc vb Sırp bombalarından ne eksiği var Sercanın
    Jovetic' i biraz izlemeni tavsiye edeceğim. 1-2 Maç izle bu soruna cevabı kendin bulacaksın... Eurosport ve Skysport' ta da yayınlansın. Hiç fark etmez. Man U bu oyuncuyu alacaksa eğer potansiyeli için alacaktır, şu an ki yeteneği için değil.

vedat1987 Misafir

Quote Originally Posted by EL-Hadji View Post
    Jovetic' i biraz izlemeni tavsiye edeceğim. 1-2 Maç izle bu soruna cevabı kendin bulacaksın... Eurosport ve Skysport' ta da yayınlansın. Hiç fark etmez. Man U bu oyuncuyu alacaksa eğer potansiyeli için alacaktır, şu an ki yeteneği için değil.
    Ben Sercan Joveticten iyidir demiyorum zaten.Özellikleri biraz bolca olabilir diyorum sadece Jovetic ve Tosic daha Partızandayken star gibi profilleri vardı.Sercanın passıng-fınıshıng-stamina özellikleri bikaç puan artırılabilir tek demek istediğim bu.Hem flair de 16 yapmışsınız ne güzel

Sercan neden Milli Takım kadrosunda gözükmüyor ?

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

http://ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=63334

Favori kuluplerinde Galatasaray vardı sanırım Sercan'ın.

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

yemekte söylemesinden daha gerçekci bence..

Sercan Yıldırım, hangi oyun kurucuyla oynamak isteyeceği yönündeki soruyu ise ''Alex ile oynamayı çok isterdim. Oyun zekâsı tartışılmaz'' diye yanıt verdi.
    Eee ne varmış bunda ? Alex ile oynamayı ben de isterim.

Profil gerçeğe yakın olmuş ama dribblingin 16 olması beni şaşırttı, 13-14 gibi bir değer daha iyi olabilirdi. Hem geçen oyunda 10-11 gibi bir değerdeydi, bir anda artmış.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Sercanla otynadığımda hligte 20 üstü gol ve kupada da 10 a yakın gol attı. Benden kaynaklanıyorsa ne mutlu bana
    Sentugo.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Bende Mart ayına geLdim kariyerimde. Sercan YıLdırım goL kraLLığında Lider durumda.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Ligde oynadığı 18 maçta 17 gol istatistiği herşeyi anlatmaya yeter diye tamhin ediyorum
    Screw you guys, I'm goin' home

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri