1 ile 15 arası toplam 15 sonuç

Konu: 3D Oynayamayanlar

Thumbs up 3D Oynayamayanlar

Arkadaşlar 3d kaldırmıyordu ekran kartım şans eseri Cs de OpenGL grafiklerinde oynayabilmek için ekran kartının güncel driverını indirdim yükledim. Daha sonra Fm 10 u açtığımda ne göreyim 3D oynatıyor o an zaten havalara uçtum Yani eğer ekran kartı 3D yi kaldırmayan varsa güncel driverı indirip yüklesin.Sadece öneri hepsinde olmayabilir belki.

bende microsof net framework 3.5 i indirip kurdum bende de açılmıştıekran kartım 6 sene önce aldığım bide baya etkiliyo

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

maç içerisinde en ufak bir ses çıkmıyor arkadaşlar bu vanilla demo ile ilgili bir şey mi??

??

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Bende de ATI x550 var 256MB. Tamam kart eski de PES10'u lowda da olsa akıcı oynayabiliyorum.Ama FM10'da lowda bile takılma oluyor .İlginç

Ekran kartım ATI Radeon 9200 eski baya.Vanilya demoda ses yok evet.Takılmalar neden bilmiyorumda tam sürümde olmaz büyük ihtimalle.

en düşük özelliklerde stadyumu falan iptal edip 3D oynayabiliyorum ancak.

Nesil
    2006
    Yer
    ⓪❾

Quote Originally Posted by ForCimbom View Post
    maç içerisinde en ufak bir ses çıkmıyor arkadaşlar bu vanilla demo ile ilgili bir şey mi??

??
    Evet. Vanilla demoda ses yok.
    <')))))>-<

sakary Ali Misafir

ATİ Radeon var.512 MB acayip takılmalar oluyor ya.Neden anlamadım.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Açıkçası ben sistem nedeniyle değilde istemediğimden dolayı oynamıyorum. Yavaş geliyor bana.. GEreksiz geliyor.. Her türlü 2d
    Sentugo.

Nesil
    2006

Ekran kartınızın sürücüsü yüklü olmaz ise hiçbir oyunda istenilen performansı alamassınız. Bende FM 2009'da bunu yaşadım. Performansı iyi olsada ben 3D'yi beğenmiyorum. Bu oyuna ait olan 2D, o yuvarlak oyuncuları çok seviyorum. O yüzden 2D'ye devam ediyorum.

Quote Originally Posted by Photograph View Post
    Ekran kartınızın sürücüsü yüklü olmaz ise hiçbir oyunda istenilen performansı alamassınız. Bende FM 2009'da bunu yaşadım. Performansı iyi olsada ben 3D'yi beğenmiyorum. Bu oyuna ait olan 2D, o yuvarlak oyuncuları çok seviyorum. O yüzden 2D'ye devam ediyorum.
    Aynen katılıyorum FM'nin yuvarlak (2d) hali daha zevkli 3D pek oynayamadım ama senelerdir öyle oynadığım için ona alıştım gole giderken daha çok heyecan veriyor

Nesil
    2006
    Yer
    sakarya

Quote Originally Posted by GLoBaL_DeeJaY View Post
    Aynen katılıyorum FM'nin yuvarlak (2d) hali daha zevkli 3D pek oynayamadım ama senelerdir öyle oynadığım için ona alıştım gole giderken daha çok heyecan veriyor
    Bu sefer ki 3D maç motoru 2009'a göre gerçekten çok iyi olmuş deneme imkanın varsa dene derim.Gerçek maç izliyormuş gibi oluyor
    .

benm de atı 9200 net framework 3.5 kurduktan sonra 3d açıyo bende ama 2d gibisi yok ya aynen daha zevkli oluyo :d

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Photograph View Post
    Aynı görüşteyim , sempatik geliyor insana...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by GLoBaL_DeeJaY View Post
    3D birçok kişi için tercih sebebi olmuyor ancak yeni başlayanlar da kattiyen 2D yi kullanmıyor. Yeni ile eskinin bir çatışması gibi. Gün gelir maçlar, PES 2010'da ki gibi olur işte o zaman 2D terk edilir, yoksa öbür türlü pek bırakmak gelmiyor içinden...

Mesaj Yetkileri