Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
31 ile 60 arası toplam 118 sonuç

Konu: Crash Dumps

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Quote Originally Posted by nannar View Post
    CRASH DUMP İÇİM YÜKLENEBİLECEK EKLENTİ VE PROGRAM

Buyrun indirip bir deneyin bakalım
    "Sasser sadece Windows XP ve Windows 2000 kullanıcılarını etkiliyor" diyor, ee ben Vista'da bu hatayla karşılaştığıma göre Sasser Masser hikaye..

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

ben sasser masser demedim ki Birisi sasser virüsünden demiş, ben de o virüs için çözümü yazdım
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

96 dan beri bu oyunu oynarım ve bu seride olmasada zaman zaman bu hatayı aldım bunun nedenleri çok çeşitli ve nedenler çeşitli olduğu içinde çözümleride çeşitli. Bu oyun piyasaya çıkarılmadan önce defalarca deneniyodur. Bu hatayı hiç almamıs olabilirsiniz de günde 1 kaç kez de alabilirsiniz bu bir şans..

Windows XP ve Windows 2000 için bu pekii vista kullananlar ne yapcak ?

fm10da 2015 yılındayım bu hatayi almadım umarım almamda hiçbir zmana

maç esnasında tactics butonuna tıkladım, geçiş sırasında 3d ekranı sıyah oluyo negelde 1-2 saniyeliğine o esnada aldım bu hatayı. tabi save etmedıgım için 3 maç evvele döndük. kaldıgım yerden dvm etsem aynı maçta hata cıkarmı? gerçi dakıka 80 di tactıcs e gırmeseydım cıkacağınıda sanmıyorum.

maç motoru yada 3d den kaynaklanan bi sorun olabilirmi acaba? siyah ekran olayından şüpheledım hep oluyo (1-2 saniyeden fazla değil) ama bu sefer bu lanet hata çıktı.

farklı bi hata olarakta maç esnasında yanlışlıkla girdiğim oyuncu profilinden maça dönerken yasadım. maça döndü, 3d ekranın bulunan o ankı oyuncular yerlerınde koşuyordu. ama bi türlü maç ilerlemedi herhangı bi hata raporu fılan cıkmadı mecburen kapadım hazırlık dönemiydi

fm 2008 de de aynı hatayı 2 sefer aldım tamam dedikten snra oyuna döndü dvm ettim. bu seferde aynısı oluyodu oyun dvm etmedi sonuç malum.

fikir paylaşımı açısından lafı uzattım kusura bakmayın

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara - Kars Arası (=

Valla fm 2009 da bikere almıstım bu hatayı baya ilerlemistim kariyerde 2039 yada 2045 de filandım galiba ozmn almıstım ,Fm 2010 u aldıgıdan beri caps dums illeti basıma bela oldu oyunu yükledigimden beri belki 10 15 defa hata vermistir ama ilginc olan oyunu devam ettirebiliyor olmam yani aynı gün saate geldimi vermiyor birdaha bu hatayı dün 3 kere verdi ama tekrardan devam etti gecti.. biraz ilerledikten sonra acılmassa oyun yakarım dünyayı

bunların yapacağı oyunun allah bin belasını versin. vallah kusura bakmayın bu kadar olmaz. bu nasıl bi hatadır beyler allah aşkına böle bi olay yok yaç 90 lıra ver oyum al zevk alıcaz dıye çektiğimiz ceremeye bak ya. ulan kanserin aşını çıkarıcaklar şunun yanı yokmu çaresi hiç mi yoktur nedir nasıldır anlamadım gitti ya.

hangi takım olursa olsun taktik kısmına girdiğim anda normal ekranda 1-2 kerede maç esnasında kendi takımımla crush dumps çıkmakta. sigames forumlarında da patlayan patlayana. çözüm önerileride direct x olayı diye sokuşturmuşlar arada.

wizard yuzunden hata halan var, oyuncu profili gezerken hata alan var.

dosyasyı gönderiyorum şu an, başı dertten kurtulmayan saygı değer yöneticilerimizden de ricamdır sizde uğraşıyosunuzdur gerçi ama şu sorun hakıkaten kanser edecek düzeyde, biraz ağırlık verelim bari şunun için bi patch filan cıksa verdiğimiz paraya, iş yerinde eve gitmek için geriye sayarken yaşadığımzı heyecana değse. bu oyun değil çünkü yaşam stili... sırf şu hata yüzünden oyuna giresim yok artık. bilmiyorum hiç alan yokmu yöneticilerden bu hatayı?
    Last edited by Sysmix : 20.Kasım.2009 at 10:24

http://www.izafet.com/fm08/398936-cr...fer-kesin.html

buradaki çözüm mantıklı gibi geldi denemedim bilmiyorum ama mantıklı gibi duruyo. iş yerinde bile kafayı evdeki oyuna taktıran bi hata olduğu için forum kirliliğine olan katkımdan dolayı kusura bakmayın. diğer hata alan arkadaşlar buldu galiba çözümü ses yok kimseden

şu konuda hayırlısıyla bi sabitlense. kendimiz yazıp kendimiz okuyoruz gerçide bi umut belki göze çarpar.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by Sysmix View Post
    şu konuda hayırlısıyla bi sabitlense. kendimiz yazıp kendimiz okuyoruz gerçide bi umut belki göze çarpar.

İsyanında hakLısın. Ama bu zamana kadar kimse Sigames yetkiLiLeri biLe Crush Dump hatasının nedenini ve çözümünü tam açıkLayamadı.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Quote Originally Posted by Luffy View Post
    İsyanında hakLısın. Ama bu zamana kadar kimse Sigames yetkiLiLeri biLe Crush Dump hatasının nedenini ve çözümünü tam açıkLayamadı.
    hocam bu isyanıda geçti artık. tactics kısmında hatayı alıyorum sadece. crash dosyasını ve ek olarak save dosyasını gönderdik. bakalım geri dönüş olucakmı Sİ den merak ediyorum. sırf oyuncu profillerinde gezerken hata alan var. azınlık grupmuyuz neyiz anlamadım ordaki forum da da ses çıkaran yok isyan eden çok. bende de bu sene başladı illet. 4 seneden beri orjinal alırım ilk defa bu sene pişman oldum.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Senin durum daha da trajedik.

Benim düşüncem bu tamamen PC Lik bir durum. Donanım iLe aLakaLı. Oyun iLe iLgiLi oLsa ne kadar kişi varsa aLır aynı hatayı ama donanımsaL oLduğu için sadece beLLi kişiLer aLıyor.

İşin daha da garibi donanımsaL oLsada şundan doLayıdır diyememeLeLeri. BeLki de demek istememeLeri.

Quote Originally Posted by Luffy View Post
    Senin durum daha da trajedik.

Benim düşüncem bu tamamen PC Lik bir durum. Donanım iLe aLakaLı. Oyun iLe iLgiLi oLsa ne kadar kişi varsa aLır aynı hatayı ama donanımsaL oLduğu için sadece beLLi kişiLer aLıyor.

İşin daha da garibi donanımsaL oLsada şundan doLayıdır diyememeLeLeri. BeLki de demek istememeLeri.

belirsizlik deli ediyo işte. makine aynı makine 2008-2009 aynı makinede oynandı. hata ne zaman çıkıcak belli değil trajiklik burda başlıyor. o ufak tactics butonunu zaten korka korka tıklıyorum. maç içi de dahil.

sports interactive dosyası masaüstüne alınsa acaba bi çözüm olurmu ilk denemem o olucak. yoksa yapacak bişey yok save yapa yapa gidicez yada bilmıyorum artık. oyun da p . ç oldu zaten.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

O kadar farkLı kişiLerde o kadar aLakasız şeyLerden sonuçLar aLınmış ki insan zaten inanamıyor. Hatanın oLması garip, çözümLer daha da garip. O yüzden denemekten başka çare yok.

Benim arkadaşım meseLa bu hatayı aLdıktan sonra format atıp, Sıfırdan oyunu D e kurarak yükLemişti daha da hata feLan aLmadı.

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Arkadaşlar Bilmediğimiz Bazı Şeyler var....fm şirketi bazı anti-virüs programları ile anlaşmıştır....orjinal olmayan oyunlardaki bazı dosyalarda hataya neden oluyor...

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by lexoqe View Post
    Arkadaşlar Bilmediğimiz Bazı Şeyler var....fm şirketi bazı anti-virüs programları ile anlaşmıştır....orjinal olmayan oyunlardaki bazı dosyalarda hataya neden oluyor...

Arkadaş orjinaL kuLLandığını beLirtmiş zaten..

Vallah sabahtan beri bakıyorum dediğin gibi enteresan hatalar bi o kadar garip çözümler var. bi şekilde manuel çözüm bulmak şart oldu artık Sİ den de ses çıkacağını sanmıyorum. 2 kuruşluk zevk için sıtkımız sıyrılıyo ya artık ne diyim.

lexoqe: oyun orjinal, zone alarm pro kullanıyorum 3-4 seneden beri. oyundayken onu da devre dışı bırakıcam bakalım

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

hımmm.anladım...ben orjinal olmadığını sanmıştım...dikkat etmemişim...bi araştırayım herhangi bi bilgi bulursam san dönerim tekrardan....=)

Dün akşam yine oturduk fm nin başına herşey iyi güzel, maçımız dvm ediyo 3-0 öndeyız. dakka 78 defans oyuncumuz kırmızı görüyo, otomatıkman tactıcse gecmek isteyen oyun crash dumps ile karşılaşıp iki dakkalık zevk yine p.ç oluyo.

Oyuna başlamadan evvel sports interactive dosyasını masa üstüne taşıdım komple ama crash dumps yine çıktı ve bu sefer oluşan dosya nerde bulamadım.

Benden başka bu hatayı alan yokmu artık? herkes çözüm buldu bi benmi kaldım? Format mormat işini çözüm diye göstermeyin lütfen bin tane oyun oynuyoruzda bi bunamı format gerekiyor. Sİ nin forumlarında da artık olay kopmuş durumda, kimse cvp vermiyo ama dosya gönderim dvm. nannar olsun yada diğerleri bulduğunuz geçici yada kalıcı çözümler varsa paylaşında bari bizde kurtulalım bu illetten.

Sistem hatası ne yapsanız ne etsenizde başınıza gelicektir.

El elde baş başta kaldık yani. hata var çözüm yok ne olduğu belli değil ondan sonra 10 bin satılıcak türkçe koyucaz tırı vırı. aman nolur koyun türkçe. bu sene itibariyle gözümde sıfırlanmıştı bu fm işi.

Nesil
    2004
    Yer
    İstanbul

Sırf herhangi bir problem yaşamayayım rahat rahat takımımı yöneteyim diye orjinal oyun aldım. Ama daha 2. maçımda crash dumbs hatası.
    Format attım oyunu yeniden yükledim ama hata devam ediyor. Ama şöyle bir fikrim var ne zaman ki "Türkçe Spikeri" yükledim yada "events" dosyasında birkaç ufak değişiklik yaptım sürekli aynı hatayı vermeye başladı. Ama ilginçtir bu dosyalarda herhangi bir değişiklik yapmayınca hatayı almıyorum.

Nesil
    2005

Bende aldım şimdi bu hatayı. Yeni bir skin yüklemiştim bir maç sonrası verdi. Bundan mı değil mi bilmiyorum tabi. Yeni bir kariyere başlasam yine verir mi ? Yoksa aynı oyunda vermez mi bir daha ?

vallah bende ne editor ne events ne turkçe spiker hiç bişey yok. hatta ne yüz paketi ne logo paketı sadece turksportal verıtabanı guncellestırmesi mevcut bide bulunmayan ligler ekli. özbekistan katar matar vb.

16 maç yaptım, 17. maçta maç içi o lanet taktik butonuna basınca aldım hatayı. kapadım gırdım dvm ettım save lı oyundan. bi süre öle gıdıyo, hiç bi yerde hata çıkmıyo - ki inadına tüm futbolcuları veya managerleri listelettiryorum search kısmından bişey olmuyo- yine tactıcs butonuna bastıgımda o geçiş süresınde hata cıkıyo.tabi bu "bi süre dvm ediyo " derken o süre zarfında da tatıcs butonuna basıyorum bişey olmuyo ama ne zaman çıkıcagı belli değil. herhangı bı takımın taktıgınede baksam kendı takımında olsa maç içi maç dışı farketmıyo hata sadece taktik butonu. yani tactıcle işimiz olmasa tamam dıycemde bu oyunun kalbi orası zaten.

sizin hatalarda nerde çıkıyo ona dikkat ettinizmi beyler? Sİ nin forumlarında da benim gibi aynı hatayı alan bi çok kişi var hatta oyuncu profil kısmınatıklayıp hata alan var. o aradaki geçiş süresi artık ne dir ne boktur afedersiniz çözemedim gitti çıldırıyorum 3 gündür.

oyunu silicem baştan kurucam hard disci bölümlediğim az kullandıgım bi kısma kurucam. ekran çözünürlük olayını söledikleri yere getırıcez bakalım baştan yeni bi kariyere başlıycaz umarım inşallah dinimiz amin.

Arkadaşım oyunu Cd'den mi oynuyorsun Steam den mi yükledin. Ben steamden yüklediğimde hiç sorun olmadı ama sonra steamden silip Cd'den oynamak zorunda kaldım. Taktiğe girince 2-3 defa bende aldım hatayı. Belki Cd'den ve steamden oynamada etkili olabilir diye düşünüyorum...

cd den oynuyorum. silicem yenıden yuklıycem artık bakalım nolucak ne bıtıcek

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

orjinal oyunun üstüne tr eklentiler yada normal eklentiler koymayın....

Nesil
    2005

Quote Originally Posted by narakan1969 View Post
    Bende aldım şimdi bu hatayı. Yeni bir skin yüklemiştim bir maç sonrası verdi. Bundan mı değil mi bilmiyorum tabi. Yeni bir kariyere başlasam yine verir mi ? Yoksa aynı oyunda vermez mi bir daha ?
    Burda yazmıştım arkadaşlar yeni bir skin diye. Bu skin dosyasının içinden bir dosya silmiştim space tuşuna basınca otomatik ilerlemiyordu onun ile ilgili. Ondan sonra hata verdi..Tekrar yükledim bu sildiğim dosyayı ve oyuna devam ettim baya gün de geçti maçda yaptım hata vermedi... Sanırım bu sorun herkesde farklı sebeplerden çıkıyor.

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri