Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234
91 ile 118 arası toplam 118 sonuç

Konu: Crash Dumps

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Arkadaşlar hatanın kesin çözümünü söylüyorum, yüklediğiniz her ne varsa silip orjinalini yükleyin, cache'i de silip oyuna girin, oyununuz açılacaktır. Bu değiştirdiğiniz skin ise, belgelerim içindeki skin dosyalarını "tamamen" silin. Hata genelde sonradan yüklenen skinlerden kaynaklanıyor.

Nesil
    2003
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by emrah44 View Post
    Arkadaşlar hatanın kesin çözümünü söylüyorum, yüklediğiniz her ne varsa silip orjinalini yükleyin, cache'i de silip oyuna girin, oyununuz açılacaktır. Bu değiştirdiğiniz skin ise, belgelerim içindeki skin dosyalarını "tamamen" silin. Hata genelde sonradan yüklenen skinlerden kaynaklanıyor.
    Daha önce de yazdım ama benim oyunumda oyunun kurulduğunda yüklenenler dışında logo, resim, skin, taktik, antrenman sistemi, xml, edt, ddt dosyaları hiçbirşey yüklemedim. 1 hafta ilerleyemiyorum bu hatayı almadan.
    daha 19 yaşında, düşlerinde özgür dünya...

Crush dump hatasını ben sadece oyunu herhangi bir eklenti ile değiştirince aldım, onun dışında da görmedim. FMRTE ve Türkçe versiyon gibi oyunu değiştiren program/eklentilerden kaçınırsanız almazsınız.

Oyunum orjinal oldugu halde sadece bu sene karşılaştım bu hatayla. geçtiğimiz oyunlar bütün ligler açık olarak oynardım ki bu senede öyle başladık 230.000 aktif oyuncu ile. taktik kısmında hep hata almaktaydım daha sonra belli bi tarih aralığında Demre nin dediği gibi ilerleme şansım olmadı. son cıkan patch ile pc nin oyuncu sınırıda görmüş olduk.

75.000 oyuncu ile yeni oyuna basladım -tum lıgler acık yalnız oynanabılıcek ligler sınırlı- son patch ile hiç hata almadım tabi ama o ilk kurduğum andaki Fm 2010 zevki kalmadı. bu sene böle oldu seneye nolur ne biter kimse nin bi fikri yok sanırım. ama pc ler gayet yeterli olup istediğimiz duzeyde oyunu oynayamamak gerçekten sinir bi durum. orjinal oyun alanlar için özellikle.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Tüm ligler açık olmayınca zevk alamıyor musun?

arkadaşlar bende maç esnasında oyuncu profiline girip. geri dedidiğim zaman alıyorum

Emrah44

onemlı olan bızım kac lıg acık olarak bu sorunla karsılasmamız değil bızım bu sorunu alarak oynamak zorunda olmamız.
    Benım evımde uzay ussu gıbı bır makıne varsa eger ben 20 lıg de acarım 30da ve bana hizmet sağlayandan ben bu hizmeti almayı beklerim.

09 ve 10'u orjinal aldım. ve 11 i orjinal almayacağıma dair yemin ettim. SI su anda rakipsiz oldugunu bildiği için gevşek davranıyor.

Crash dumps klasöründe 220mblık bır bırıkmeyle karsılastım dusun artık kac tane hata yemısım.

Nesil
    2010
    Yer
    Zonguldak-İstanbul

Bazı Arkadaşlarımız Yok SI Bile Bulamamış Çözümü Bide 10000 Baraj İstiyorlar Yüzsüzlük Demiş.Arkadaşım Çözüm Basit Fm Oynamazsın Olur Biter. Benim De Bildiğim Yöntem Crash Dumps Dosyasını Masaüstüne Kopyalamak.İşe Yarıyor Zaten.

Ben herhafta save yap seçeneği ile idare ediyorum artık .Bir ara yardımcılarla toplantı yaptıgım bölüme girdiğimde hep C.D veriyordu ,sildim yükledim düzeldi ama hala oyunda 2 haftaya 1 alıyorum hatayı . Artık önemli ne yaptıysam mutlaka save yapar oldum haftada 2-3 kere korkudan .C.D. la yaşamayı öğrenmek bu olsa gerek...

Ben 10.3 yamasını kurduktan beridir böyle bir sorunla karşılaşmadım.

Arkadaşlar virüs felan dediler combofixle ve virü programı ile tarattım pc yi her hafta veren hata 1.5 sezondur vermiyor

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

fm2008'den beri kahrolası hatayı almaktan bıktım..
    ne lanet bişeymiş bu yıllardır hatayı çözemediler.
    nasıl çözemiyorlar onu da bir türlü aklım almıyor gerçi. insan kendi yaptığı oyunun hatasının neyden kaynaklandığını bilmez mi ?

bazen düşünüyorum, ulan diyorum fm'nin ekibinin içinde bir cm ajanı mı var?
    evet evet gizli bir ajan var... CM ve Crash Dumps. bu 'C' bize bir mesaj olmalı. fm'nin sempatisini bu illet hata ile aşağıya çekip, bizi cm oynamaya mecbur bırakacaklar. komplo teorisi üretmekten başka aklıma bişey gelmiyor.
    iyice salağa bağladık iyi mi

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir

Fm 2007 den beri oynarım bu hatayla karşılaşmadım.Tabi şu var oyunu kendi temasıyla oynuyorum.Asla tema, grafiksel çalışma vs eklemedim oyuna.O yüzden yaşamamış olabilirim.
    Tourner dans le vide, tourner dans le vide..
    Et je m’envole, vole, vole, vole, vole...

Nesil
    2006
    Yer
    Esenler

ben o sorunu oyunu kaydetmeden laptobun kapagını indirdiğimde yaşadım.10 sezon ilerlemştim :S

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

bu hata % 90 orjinal dışında yüklenilen temadan kaynaklanıyor, bunu bizzat çözmüş bulunmaktayım. Orjinal temaya geçince sorununuz düzelir.

Bende bilgisayarda vista yüklüyken 2 haftada bir alıyordum. Win 7 yi yükledikten sonra belki 11-12 sezon oynadım 2-3 defa verdi. Onada format attım pc ye ondan sonra vermedi.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Tema yükledim 1 gün sonra hata verdi. Temayı sildim oyunu sıfırdan yükledim ve SI Games'in yaptığı dışında hiçbir yama kullanmıyorum. 7 sezon oynadım en ufak hata almadım. Her yüklediğiniz paket hata olasılığını artırıyor.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Anasını satim bi kariyerim vardı Trabzonspor ile. Sıkıldım ondan , Dedim yeni bir kariyer açalım.

Tamam Açmaya hazırlandık kariyerimizi Ülkeleri falan çektik Next Next ilerledik ve Bu hatayı verdi. Crash Hatalarını , klasörlerini falan sildim çok yöntem denedim ama olmuyor. Şimdi arkada yazılan 1-2 yöntem dikkati mi çekti onları'da deneyeceğim.

Allahın izni ile halledeceğiz bu sorunu.

Arkadaşlar hata verenlerde Nod32 yüklümü. Benim arkadaşımdada bu hatayı veriyordu. İkimizde format attıktan sonra Nod32'yi yüklemedik bu hatayı bir daha vermedi. acaba bu hatayı veren arkadaşların hepsinde nod32 yüklü mü?

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Olayın nod32 ile alakalı olduğunu sanmıyorum. Ama öyle de olabilir çünkü crush dumps hatası bilgisayar masasının üstünün temiz olup olmadığından bile çıkagelen bir hata. Yani çok alakasız şeyler yüzünden bu hatayı verebiliyor ve sigames sanırım bu yüzden bunca senedir bu hatanın üstesinden gelebilmiş değil.

Selamlar,

Oyunum orijinal olmasına rağmen bu hatayı ben de aldım.
    Aldığım tarih 26 Haziran 2016.
    Bir yerde tatile çıkınca geçiyor diye duydum.
    Ve de öyle yaptım.
    Euro 2016 finalinde İspanya'nın başında Almanya'yı
    yendim, soyunma odası konuşmasından sonra devam dedim
    hata verdi.
    Sonra tekrar açtım ve ayarlardan 2 gün tatil dedim.
    Şimdi hata almadan yola devam ediyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

bende de şöyle oluyor(du) arkadaşlar:
    oyun hiçbir uyarı vermeden kapanıyordu bunun genellikle maçlarda olduğunu gördüm. events dosya(larını) başka yere taşıdım yedeğini alın diyor ya o sorun halloldu gibi yani aynı klasörde events-kopyası events falan olmasın tek events olsun. maç oynarken oyun gitmesin(özelliklede yenerken oluyordu sinir oluyordum)
    2. oyun düzelmediyse kaldırıp yeniden kurulabilir ama tek kaldırmak yetmez ayrıca tüm dosyaları da silmelisiniz common cleaner kullanılabilir ve/veya regeditten kendiniz silebilirsiniz ayrıca yeni yüklenen dosyalarda sorun olabilir veya ben editörde değişiklik yapmıştım kaldırıp yeniden kurunca dokunmadım bide bazı dosyalar gitmiş olabilir mesela almanya gözüksün diye olan kısmı kaldırmıştım ama şimdi dokunmadım yenisinde,yeni oyunda yapıcam onları.bir sürü şey yazdım uygun olanı değerlendirebilirsiniz.

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Quote Originally Posted by kocari View Post
    Ben herhafta save yap seçeneği ile idare ediyorum artık .Bir ara yardımcılarla toplantı yaptıgım bölüme girdiğimde hep C.D veriyordu ,sildim yükledim düzeldi ama hala oyunda 2 haftaya 1 alıyorum hatayı . Artık önemli ne yaptıysam mutlaka save yapar oldum haftada 2-3 kere korkudan .C.D. la yaşamayı öğrenmek bu olsa gerek...
    ben hergün diyorum düşünsene 1 hafta diyince diyelim maç iyi değil çıkınca 1 hafta evvelki maça dönüyor bende hergün dedim bu sefer de güniçinde kopuyor

Quote Originally Posted by S4mp1y0N View Post
    fm2008'den beri kahrolası hatayı almaktan bıktım..
    ne lanet bişeymiş bu yıllardır hatayı çözemediler.
    nasıl çözemiyorlar onu da bir türlü aklım almıyor gerçi. insan kendi yaptığı oyunun hatasının neyden kaynaklandığını bilmez mi ?

evet evet gizli bir ajan var... CM ve Crash Dumps. bu 'C' bize bir mesaj olmalı. fm'nin sempatisini bu illet hata ile aşağıya çekip, bizi cm oynamaya mecbur bırakacaklar. komplo teorisi üretmekten başka aklıma bişey gelmiyor.
    Öğlen öğlen güldürdün beni

Ben bu hatayı FM dışında Total War ve NSS'de aldım

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

O "C" inci'nin c'sidir.

cCc FM Sever cCc

Quote Originally Posted by El Barto View Post
    O "C" inci'nin c'sidir.

cCc FM Sever cCc
    Crush Dumps sayesinde El Barto'da kafayı buldu, hayırlı olsun ne diyim

Quote Originally Posted by Sysmix View Post
    http://www.izafet.com/fm08/398936-crash-dumps-hatasinin-cozumu-busefer-kesin.html

buradaki çözüm mantıklı gibi geldi denemedim bilmiyorum ama mantıklı gibi duruyo. iş yerinde bile kafayı evdeki oyuna taktıran bi hata olduğu için forum kirliliğine olan katkımdan dolayı kusura bakmayın. diğer hata alan arkadaşlar buldu galiba çözümü ses yok kimseden
    İşe yaradı

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Quote Originally Posted by Countdelafey View Post
    Crash dumps klasöründe 220mblık bır bırıkmeyle karsılastım dusun artık kac tane hata yemısım.
    Quote Originally Posted by S4mp1y0N View Post
    Quote Originally Posted by FieSTaA View Post
    ben o sorunu oyunu kaydetmeden laptobun kapagını indirdiğimde yaşadım.10 sezon ilerlemştim :S
    Quote Originally Posted by Flawless Victory View Post
    bu hata % 90 orjinal dışında yüklenilen temadan kaynaklanıyor, bunu bizzat çözmüş bulunmaktayım. Orjinal temaya geçince sorununuz düzelir.
    f.v oyunu orjinal tema ile oynuyorum,roaming kısmı varya hani bende xp varda yok hani;
    orayı boşalttım ve oyuna girdim gene oyundan attı,en son crash dump değilde öbür bi hata vardı adını unuttum onu verdi,bende ctrl altdel le oyundan çıktım.

count. 220 mb mı hangi oyun o fm 1911 mi? ne zamandır biriktiriyon? bende 2 mb olsun fazla bulur silerim ccleaner ı hergün kullanıyorum zaten.o klasörü de hep silerim.
    o oyunu oynamamakta fayda var gibi.

samp. crash dump sadece fm de yok yalnız.windows ta vs. de de vardı sanırım.yani cm le alakası yok.

fiesta 10 sezon mu ben 1 gün,1 maç devam ediyorum sen 10 sezon ilerledin ve kaydetmedin iyi mi

Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234

Mesaj Yetkileri