Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 45 arası toplam 45 sonuç

Konu: Semih Sentürk

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by S4mp1y0N View Post
    tamam fm filozofu araştırmacılarımız tamam.

dünya kupasına semih veya diğer Türk forvetlerimiz yüzünden gidemedik.
    semih attığı o uzak gollerin hepsini mental gücüyle, tekniğiyle felan attı.

aydın alex'le aynı düzeyde uzun şut çekebilme kabiliyetine sahip. çelişki dolusunuz...
    Guiza'nin bitiriciligi 18 ama Baros'un nasil 14 oluyor, Baros X gol atti, Guiza atamadi kivaminda bir yorum hissi verdi bu yazdiginiz.

Semih'in 25 metreden attigi gol degil, 25 metreden kaleyi bulan 10 tane ornek gosterin hak verelim. Ancak gosteremeyeceginizi adim gibi biliyorum cunku 4 yildir hemen hemen her Fenerbahce macini ve Milli maci izledim. Fenerbahce arastirmacisi hepsini izledi. Cengiz'in ve benim izlemediklerimi de arastirma ekibindeki diger arkadaslar izledi. Hic birimizin fark etmedigi bir seyi sadece siz fark ediyorsaniz, kusura bakmayin ama bunu Aydin'a verilen 13'den daha fazla neden vererek gostermeniz gerekli.

Aydin icin bu kadar ornegi sadece U21 milli takimda oynadigi (ozellikle kendisine sorumluluk verilen) maclarda gormek mumkun. Hatta bu sutlari durdugu yerden degil, top ile kosarken, rakip kaleye dripling ile giderken vuruyor.

Son olarak da 2 puan fark sizin icin bu kadar buyuk bir sorun ise, oyun ile beraber editor yine gelecek. Pekala istediginiz oynamalari yapabilirsiniz.

Not: Ceza alani cizgisi kaleden 16 metre uzaklikta. Ceza alani yayinin ucu da kale cizgisinden 20 metre uzaklikta. Oradan 5 metre daha geriye gidince uzun sut olarak degerlendirlecek mesafeye geliyorsunuz.
    Last edited by perpetua : 25.Ekim.2009 at 00:28

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Aydın ile Semih Şentürk kıyasına bir örnekte ben vereyim. Ermenistan ile oynanan U21 maçını bizzat ben izledim. 90. dakikada Aydın ceza sahası dışından attı golü. Madem sizin değerlendirmenize göre yapıyoruz. Buyrun ilk örnek benden.
    I'm back...

bence de gayet başarılı bir yansıtma olmuş tebrik ederim

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Bence Semih'in soğukkanlılığı için geçen sene verilen 15 değeri oldukça iyiydi. Semih bence soğukkanlılık konusunda çok başarılı biri. 13 değerini düşük buldum.

Nesil
    2003

Bu uzun sutlar mevzusu sonucunda bence Semih'in uzun sutlari daha da dusmeli. Saniyorum 7-8 daha uygundur.
    Bunun yaninda Pace de 12 olursa hic garip durmayacak veritabaninin geri kalani ile.

Bununla beraber soguk kanlilikta biraz gelisme olabilir.

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

tamam fm filozofu araştırmacılarımız tamam.

dünya kupasına semih veya diğer Türk forvetlerimiz yüzünden gidemedik.
    semih attığı o uzak gollerin hepsini mental gücüyle, tekniğiyle felan attı.

aydın alex'le aynı düzeyde uzun şut çekebilme kabiliyetine sahip. çelişki dolusunuz...
    Semih'in uzaktan şut örneğine Hırvatistan maçındaki ceza sahası içinden attığı golü örnek göstererek bence sen çelişki dolusun.

Siz bu araştırmanın basit birşey olduğunu sanıyorsunuz galiba. Aydın hangi maçta oynadı ki uzaktan şut attı mantığındasınız. Milli takımlarda oynadığı maçları hesaba katmıyorsunuz tabii. 2 sene öncesine kadar yedek kalan Semih'i de böyle yargılamamız gerekir o zaman sizin mantığınıza göre. fm 06, 07'lerdeki Semih ile şimdiki Semih arasında bu kadar fark olmamalıydı o zaman sizin düşüncenize göre.

Ama iş demogojiye gelince, takım savunuculuğuna gelince çok güzel konuşuyorsunuz.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Bu uzun sutlar mevzusu sonucunda bence Semih'in uzun sutlari daha da dusmeli. Saniyorum 7-8 daha uygundur.
    Bunun yaninda Pace de 12 olursa hic garip durmayacak veritabaninin geri kalani ile.

çelişki dolusunuz..
    kendi yaptığınız araştırmayı 1-2 puan artırmanızı söylediğimizde yaygara koparıyorsunuz, yine kendi yaptığınız araştırmadan 3-4 puan düşürülmesini kendiniz söylüyorsunuz.

Allah kolaylık versin çalışmalarınızda.

Herkes semihin uzaktan şutunun arttırılması gerektiğini söylemiş ama ben tam tersini savunuyorum.

Soğukkanlılığa gelince de burada hakkını vermek lazım gerçekten soğukkanlı bir oyuncu ben 17 18 civarı bir değer bekliyordum.

Nesil
    2003

çelişki dolusunuz..
    kendi yaptığınız araştırmayı 1-2 puan artırmanızı söylediğimizde yaygara koparıyorsunuz, yine kendi yaptığınız araştırmadan 3-4 puan düşürülmesini kendiniz söylüyorsunuz.

Allah kolaylık versin çalışmalarınızda.
    Gozden kacmis olabilir pekala bazi ozellikler. Turkiye veritabaninda yaklasik 10 bin personel var. Bunlardan her birinin 250'den fazla girilebilecek ozelligi var. Eder 2.5 milyon veri. Bunlardan bir tanesini atlamis olmamiz gayet mumkun.

Bu mumkun olmasa, zaten bu bolumun varligi gereksizdir. Biz buraya yazanlardan analiz bekliyoruz. Farkli fikirlerini mantik cercevesinde ortaya koymalarini bekliyoruz.

Fazlasini, veya azini degil.

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by perpetua View Post

Hakkat olabilir. Şutu olan futbolcuyla olmayan futbolcuyu ayırt etmek gerekiyor.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2007
    Yer
    Samsun

semihin attığı tek tük goller var yaa sabrinin de 13 mesela ama sabri deli gibi şut deniyor bence normal

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Semih in uzaktan şut denediğini göremiyoruz. Bir görsek araştırmacılarda ona göre arttıracak yada azaltacak ama bu haliyle sürekli düşüyor...
    Football is simple,but Football Manager is not

bence semihin profili gayet yeterli..milan barosun bitiriciliği 14 iken onunki 15..fazla bile.

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

semih in off the ball ı neden düştü bu kadar??

Teknik değeri çok gibi geldi, pasları şutları hareketleri düz ve estetik düşmanı değil ama 1 puan düşürülebilir sanki.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri