Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 36 arası toplam 36 sonuç

Konu: Gökhan Gönül

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

ya konu ile fazla alakası yok ama sanki oyuncu özellikleri konusunda eksiklikler var gibi mesela kademe diye bir özelliğin kesin olması gerekir örneğin gökhan kademelere çok iyi giren bir oyuncu ama bunun markaj ile bir alaksı yok bu özelliğini oyuna nasıl yansıtıyorlar

Nesil
    2006

Pozisyon alma,team work ve work rate etkiliyor sanirim .

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

Quote Originally Posted by ridvanv View Post
    Pozisyon alma,team work ve work rate etkiliyor sanirim .
    Positioning....

Dirtiness veya Sportmenship, hangisiyse, biraz artırılabilir. Özeliklle bu sene hakemlere çok itiraz ediyor, rakiplere karşı hırçın davranıyor. çok da kart gördü diye hatırlıyorum.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by TraKya View Post
    Dirtiness veya Sportmenship, hangisiyse, biraz artırılabilir. Özeliklle bu sene hakemlere çok itiraz ediyor, rakiplere karşı hırçın davranıyor. çok da kart gördü diye hatırlıyorum.
    Evet farkındayım fazlaca itiraz ettiğinin.PPM olarak 'Argues with Officials' ekledim.Hırçınlıktan kastınız nedir tam anlayamadım gerçi.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Quote Originally Posted by ABOOO View Post
    Evet farkındayım fazlaca itiraz ettiğinin.PPM olarak 'Argues with Officials' ekledim.Hırçınlıktan kastınız nedir tam anlayamadım gerçi.
    Topu kaybetmeye tahammülü yok, hakemin görüşlerine fazla bi saygısı yok demek istedim.
    Topu kaybettiğinde rakibine çok sert giren, aleyhinde düdük çaldığında illa hakemle tartışan bi yapısı var son maçlarında. Ya da en azından benim gözlemlediğim Gökhan böyle.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri