1 ile 27 arası toplam 27 sonuç

Konu: Lincoln

Nesil
    2006

Default Lincoln

Lincoln'un takimla iliskisi kesilmemismiydi? Hala Galatasaray kadrosunda gorunce biraz sasirdim.
    Last edited by perpetua : 16.Ekim.2009 at 13:08

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

hala takımda ama başka biri sözleşme imzalayabiliyor.Yani kulüp bulduğu anda gidicek.
    birde galatasaray yanlış bilmiyorsam ona maaş vermiyor

Nesil
    2003

Galatasaray hala Lincoln'ün bir başka takıma transferi için bonservis bedeli isteme hakkına sahip olduğu için kulüpte bırakıldı. Transfer dönemi bitmeden transferinin sonuçlanmasını ümit ettik ancak olmayınca Lincoln de kadroda kaldı.

Ancak hem Rijkaard hem de Galatasaray'ın (hatta bazı Galatasaraylı oyuncuların) sevilmeyen personeller listesinde Lincoln çok yüksek seviyede yer aldığı için genelde ilk transfer döneminde Lincoln ayrılıyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Galatasaray hala Lincoln'ün bir başka takıma transferi için bonservis bedeli isteme hakkına sahip olduğu için kulüpte bırakıldı. Transfer dönemi bitmeden transferinin sonuçlanmasını ümit ettik ancak olmayınca Lincoln de kadroda kaldı.

Ancak hem Rijkaard hem de Galatasaray'ın (hatta bazı Galatasaraylı oyuncuların) sevilmeyen personeller listesinde Lincoln çok yüksek seviyede yer aldığı için genelde ilk transfer döneminde Lincoln ayrılıyor.
    Aynı durumda Eskişehirspor kadromda 2 oyuncu var. Stjepan Poljak ve Kruno Lovrek. Bu iki futbolcuda Lincoln'ün durumunda ancak TFF'de bizim kulüpte görüldükleri için yapacak başka bişey yok.
    I'm back...

Nesil
    2006

Ama söyle bir şey var su anda eğer Lincoln hala gs nin sözleşmeli futbolcusuysa,eminim herhangi bı takım cuzzi bir bonservis onerirse Galatasaray bunu kabul eder. Peki oyunda kaça gider?

Nesil
    2003

Oyunda genelde 2 milyon Euro civarinda oluyor (reputation olarak da dusmesi nedeniyle bu olaylardan sonra).. Teklifler genelde kiralik olarak gerceklesiyor.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Demo da denedim. 4 milyon € satılıga koydum Shaktar verdi; fakat Lincoln gitmek istemedi. Sonra fiyat 2 milyona düştü, alan olmadı. En sonunda Deportivo 500bin euro peşin sene sonu da 1.9 Milyon Euro bedelle kiralama önerdi yolladım
    Diğer denemelerde belki daha başarılı olurum

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

10 milyon euro'ya listeye koydum, Milan teklif yaptı otomatik olarak kabuı edildi sözleşmesindeki maddeden dolayı, sattım.

Nesil
    2006

Peki bunun gercek olma ihtimali varmi? Bana sorarsanız yok

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Bende deneme amaçlı 10 milyon euro önerdim.. Milan 8.5 e aldı..
    Sentugo.

Nesil
    2003

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

bende de bi tek olympiakos ilgilendi kendisiyle. 2.5M €'yu verip aldılar..

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Bence oyunda GS Lincolnden 500 K bile gelir elde etmemeli. Gerçekte bu imkansız çünkü...

Quote Originally Posted by Ahmet Goktas View Post
    Bence oyunda GS Lincolnden 500 K bile gelir elde etmemeli. Gerçekte bu imkansız çünkü...
    Bu birçok kişiye imkansız görünebilir. Ancak kişisel olarak gördüklerimizden ziyade kontratlara bağlı kalınmalı. Şu anda Lincoln bir kulüple anlaşırsa Galatasaray ondan belli bir miktar para kazanacak. Bu bir kural. Ha, bu olur olmaz o da işin ayrı bir boyutu.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Ayrıca Milan gerçekten de bu oyuncuyu demoda alıyor. 10 m euro civarında bir parayı gözden çıkardılar benim oyunumda da.
    Last edited by hhkahraman : 17.Ekim.2009 at 20:09 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)
    Yıldız olmak kolay değil, ışık saçmak için önce yanmak gerek.

"PAS VEREBİLECEĞİNİZ BİR ARKADAŞ"

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

imkansız diil çünkü eğer bu oyuncuyu bi takım sezon arasında alacaksa Galatasaray'a belli bir ödeme yapmak zorunda. yani Galatasaray 1 mecidiyeye bile satsa Lincoln'ü gelir elde edecektir bu satıştan.

Quote Originally Posted by hhkahraman View Post
    Ayrıca Milan gerçekten de bu oyuncuyu demoda alıyor. 10 m euro civarında bir parayı gözden çıkardılar benim oyunumda da.
    bu durumun full sürümde mutlaka önüne geçilmeli diye düşünüyorum.

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Quote Originally Posted by Jigsaw View Post
    imkansız diil çünkü eğer bu oyuncuyu bi takım sezon arasında alacaksa Galatasaray'a belli bir ödeme yapmak zorunda. yani Galatasaray 1 mecidiyeye bile satsa Lincoln'ü gelir elde edecektir bu satıştan.

bu durumun full sürümde mutlaka önüne geçilmeli diye düşünüyorum.
    Pardon o zaman ben kontrat feshedildi diye biliyordum.

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Pardon o zaman ben kontrat feshedildi diye biliyordum.
    http://www.galatasaray.org/kulup/haber/4488.php

buradaki haberin bi kısmında Adnan Polat, Lincoln hakkında şöyle yorum yapmıştır:

Quote Originally Posted by Adnan Polat
    Lincoln ile ilgili durumu biliyorsunuz. Biz tüm oyuncularımıza bir tarih verdik. Herkes o tarihte kampa katıldı. Biz Lincoln'ün her zaman olduğu gibi gecikeceğini tahmin ettik ama bu kez hiç katılmadı. İlk olarak ihtarname çekildi daha sonra da federasyon nezdinde girişimlerde bulunup, o hakları saklı kalmak suretiyle sözleşmesini feshettik. Olay FIFA'ya taşınacak.

Bizi çok üzen, kamp yaptığımız otelin 60 km yakınına gelip kampa katılmaması oldu. Lincoln'ün çok yetenekli bir isim olduğu gerçek. Biz iki yıl boyunca Lincoln'e tolerans tanıdık. Birçok olaya göz yumduk. Hatta neredeyse Lincoln'e çifte standart uyguladık ama geldiğimiz nokta bizim için üzücü oldu. Menajerlik şirketi de çok üzüldü. Şimdi bizim yapacağımız FIFA'da ve CAS'taki tazminat hakkkımızı savunmak.
    yani her türlü bir gelir olacaktır.

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by sentugo View Post
    Bende deneme amaçlı 10 milyon euro önerdim.. Milan 8.5 e aldı..
    Herkes 2 - 2,5 a satmıs , sen 8.5'a elinde herhangi bi ss varmı yanlıs anlamada yani
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Tabiki kanıtım var Sallasam niye 8.5 diyim

Bu arada Gs'den oyuncu satılmıyor.. Linderoth, Aydın, Nonda gibi isimleri denedim. Ama talipleri çıkmadı rakamları çok düşük tutsamda olmadı.. Serkan Çalık 500 k civarına gitti... Kaleci Aykut gitti o da oyundan dolayı.

Birde kiralama yoluna gidiyor çoğu klüp bu iyi birşey.. Gs'deki genç oyuncuların çoğu kiralandı 1. lig, 2. lig ekiplerinden.. Eskiden olsa biraz zor.. Serkan Kurtuşuş'u Atletico Madrid kiraladı..

Bu arada Serkan Kurtuluş'un pa değeri yine -8 değil mi ??
    Sentugo.

Tahminimce database in small olmasından dolayı 8.5 a gitmiştir Milan'a; kaleci örneklerinde de olduğu gibi. Oyunun tam sürümünde bu fiyata gideceğini sanmam.

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

sentuga ss için teşekkürler herkes 2.5 a satarken pat diye 8.5'a sattım diyince ss istedim dogal olarak , yanlıs anladıysan kusuruma bakma.
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Yok alican senin nasıl biri olduğunu biliyorum
    Sentugo.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bence Lincoln Elano'dan daha iyi

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Important Match - 15

Demoda 8,5 satılıyo diye eleştirmiştik ama normal oyundada o fiyata satmalar oldu. Bu düşecekmi ? Normalde o kadar parayı verecek bir kulup imkansızda.

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by hakan sükürü View Post
    Bence Lincoln Elano'dan daha iyi
    elano'yu hemen kıyaslamamak gerek diye düşünüyorum. tamam ikisi de brezilyalı, ikisi de yetenekli ama sonuçta ikisi de farklı insanlar. lincoln takıma hemen uyum sağlamış olabilir ama elano'da da bu böyle olacak diye bi durum söz konusu değil bence.

elano'ya bu konuda sezonun yarısına kadar zaman verilmeli ondan sonra çeşitli eleştiriler yapılmalı. ki baktığımız vakit kulüp yöneticileri de elano'ya zaman verilmesi konusunda hem fikirler.

ben sadece elano'nun bi zamanlar galatasaray'a fenerbahce'den transfer olan revivo gibi olmasindan korkuyorum o kadar. revivo da biliyosunuz ki ilk macta bursaspor'a 3 gol atmis daha sonraki haftalar yatmis ve takimdan ayrilmisti.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Jigsaw View Post
    elano'yu hemen kıyaslamamak gerek diye düşünüyorum. tamam ikisi de brezilyalı, ikisi de yetenekli ama sonuçta ikisi de farklı insanlar. lincoln takıma hemen uyum sağlamış olabilir ama elano'da da bu böyle olacak diye bi durum söz konusu değil bence.

elano'ya bu konuda sezonun yarısına kadar zaman verilmeli ondan sonra çeşitli eleştiriler yapılmalı. ki baktığımız vakit kulüp yöneticileri de elano'ya zaman verilmesi konusunda hem fikirler.

ben sadece elano'nun bi zamanlar galatasaray'a fenerbahce'den transfer olan revivo gibi olmasindan korkuyorum o kadar. revivo da biliyosunuz ki ilk macta bursaspor'a 3 gol atmis daha sonraki haftalar yatmis ve takimdan ayrilmisti.
    Yanlış anladınız, oyunda Lincoln daha iyi demek istedim.
    Hatta oyunda saçma sapan işler yapmadığı için, psikolojik sorunlar vs. dolayı sabote etmediği için takımı, çok faydalı oluyor

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by hakan sükürü View Post

Yanlış anladınız, oyunda Lincoln daha iyi demek istedim.
    Hatta oyunda saçma sapan işler yapmadığı için, psikolojik sorunlar vs. dolayı sabote etmediği için takımı, çok faydalı oluyor
    hmmm.. yanlis anladiysam ozur dilerim.

evet haklisin. bunu ben de farkettim. lincoln baslarda daha yararli oluyor takima. ancak suana kadar ilk 10 haftayi gectim ben ve lincoln'u sattim 6.5M $ gibi bi fiyata ve elano'dan da gayet memnunum. hatta trabzon macinde bir serbest vurus atti ki ayaga kaldirdi beni...

Mesaj Yetkileri