1 ile 4 arası toplam 4 sonuç

Konu: Dzemal Berberoviç

Default Dzemal Berberoviç

Berberoviçin asıl mevki wbr olarak gözüküyo oyunda ama gerçekte hep Dm oynuyor düzeltilirse sevinirim.
    Last edited by perpetua : 18.Ekim.2009 at 17:07

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Berberovic'in Bravery 17 olmalı.Bursa maçını izleyen herkes görmüştür.Edit : Zaten 18miş .Work Rate ve Teamwork 15 olmalı.130 CA onun için daha uygun olur bence Berberovic'in Tijukuzu'dan farkı yok-CAsı kaç bilemiyorum Tijukuzunun -
    Last edited by DenizlispoR : 18.Ekim.2009 at 17:29
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

Cemal Berberoviç sağ kanat oyuncusudur. Orta saha özelliklidir, Bosna-Hersek ulusal takımında savunmanın sağında oynar. Denizlispor'da hangi akla hizmet DM oynar anlamıyorum.

mfenikonu Çevrimdışı Denizlispor ve Denizli Bld. Araştırmacısı
    Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by bjk_melo_151 View Post
    Cemal Berberoviç sağ kanat oyuncusudur. Orta saha özelliklidir, Bosna-Hersek ulusal takımında savunmanın sağında oynar. Denizlispor'da hangi akla hizmet DM oynar anlamıyorum.

katılıyorum.Bosna Hersek milli takımında sağ bek oynatılıyor.Genel olarak bundan önceki takımlarda sağ kanat oynatıldı.Denizlispor da geçen sezon defansif orta saha sıkıntısından dolayı ortasahada oynamaya başladı.Takımda bu sene tam anlamıyla sağ bek olmamasına rağmen orta saha oynamaya devam ediyor.

Mesaj Yetkileri