Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 71 sonuç

Konu: FM 2010 Complete Logo Pack (Tüm Ligler F'09+ Stil)

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Sekopej View Post
    Sadece yüklediğini silersen bir sorun olmaz. Ama onu silerken yanında diğer logoları da sildiysen tekrar görünmemesi normaldir.

Siteye kullanıcı adını yazarak değil, e-posta adresini yazarak girmeyi deneyin.

evet işte sadece yüklediğimi sildim ama anlamadım noraller de silindi zaten kendi içindeki logolar belgelerde görünmüo nası silindi anlamadım

zaten öle yaptımda bir türlü giriş yapamadı ilerlemeden beklio nedenini anlamadım

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Şifrede Türkçe karaktar var mı ya da yakın zamanda mail adresinde değişiklik yaptın mı?

Aslında destek merkezine konu açsan Mustafa abi gördüğünde yardımcı olacaktır.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

hata: diyor ama acıklama yok, şu anda bir aciliyeti yok ama gecenlerde birsey indirmiştim, şifremde sorun olmamalı.. şimdi oyunu keşfetme aşamasındayım bir süre sonra denerim tekrar, ilgin için teşekkürler

Elinize sağlık teşekkürler.

Teşekkürler.

arkadaşlar bana şampiyonlar ligi uefa bundesliga seria ve premiership logolarını bulurmusunuz ya ligin kendine özgü logosu çıkmıyor bir türlü...

arkadaşlar yükledim ama bazıları olmadı sanırım ayarlardan kaynaklanıyor ayrıntıları söylermisiniz preferences kısmından

8. Default

Use Skin Cache'nin İşaretini Kaldırıp Altındaki Always Skin .... Yazılı Bölümü İşaretliyeceksin.Başarılı Olamazsan Cache Klasörünü Silme Yöntemini Denersin.

elinize sağlık

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

emegine saglık
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

mis gibi olmuş. teşekkürler.

12. Default

Quote Originally Posted by Aydın View Post
    mis gibi olmuş. teşekkürler.
    Teşekkürler Aydın Abi

Eline sağlık hocam, çok kral olmuş.

Ellerinize sağlık.

10 numara bi çalışma olmuş eline sağlık

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Harika bir paylaşım olmuş. Bu paketle beraber oyunun daha zevkli geçeceğine eminim.

teşekkürler

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

teşekkürler

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Güzel çalışma tebrikler. Ancak; Eskişehirspor'un logosu yanlış. Eskişehirspor'un logosu:

Nesil
    2003
    Yer
    Antalya

Arkadaşlar konuyla alakasız olacak biraz, ilk mesajda ki resimlerde dikkatimi çekti. Ülke kısaltmalarının yanında bayraklar da var. Ama benim oyunumda bayraklar gözükmüyor. Nedeni ne olabilir bilen var mı?
    daha 19 yaşında, düşlerinde özgür dünya...

21. Default

Quote Originally Posted by Demre View Post
    Arkadaşlar konuyla alakasız olacak biraz, ilk mesajda ki resimlerde dikkatimi çekti. Ülke kısaltmalarının yanında bayraklar da var. Ama benim oyunumda bayraklar gözükmüyor. Nedeni ne olabilir bilen var mı?
    Cache Klasörünü Silip Tekrar Oyuna Girmeyi Dene.

Unfortunately right now our servers are overloaded and we have no more download slots left for non-members. Of course you can also try again later

bu sorun yüzünden hala indiremedim bu paketi...emeğe saygı dicez ama bir türlü diyemedik..başka sunucuya yükleme ihtimaliniz yokmudur

arkadaşlar şunu başka paylaşım sitesine ekleyebilecek bir baba yiğit yokm uuuuu

yazıklar olsun.bir kişi bile dönüp bakmadı yazımıza.cevap bile vermedi.bu mudur yöneticilik kavramı.tabi herkes yükledi.paylaşıma gelince ben nasıl olsa yükledim dedi.etliye sütlüye karışmıyayım diyosunuz.unutmayınki bilgi paylaşıldıkça değer kazanır.kurumlar ve insanlarda aldıklarıyla değil verdikleriyle değerlenirler.bilmem anlatabil dim mi

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Bir bakalım, yama yapımcısı biz miyiz? Hayır değiliz. Ayrıca yama sorunsuz indirilebilecek şekilde kendi hesabımıza kayıtlı bulunmaktadır.

Rapidshare yüzünden yaşanan sorunlardan da sorumlu olabileceğimizi düşünmüyorum. Sonuçta kendimize ait olmayan bir yama, biz aracıyız. Yamayı yapan kişiler başka yerlere yüklerlerse ancak bu mümkün olur.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Biz hep vermekten yanayız ama yöneticilere saldıracağını yamayı yayınlayanın neden açtığı konuyu takip etmediğini yargılasana? Rapidshare'nin yaptığı saçmalıklar yüzünden bir ton para verilip özel sunucu alındı, daha iyi, sorunsuz hizmet verebilmek için. Yüzlerce dosyanın o sunucuya atılıp, hepsinin linkleri teker teker değiştiriliyor. Peki bundan bizim alacağımız nedir? Alacağımız bir teşekkür bile yeterli ama verdiklerimiz???

Ben rapide attığım dosyaları yeniden sorunsuz insin diye özel sunucuya atıyorum, onları tekrar başka ücretsiz dosya sunucusuna da mı atayım? 1-2 dosya değil yüzlerce dosya var, aynı işi 3 defa yapmak doğru olur mu?

Bu yönde eleştirilerinizi anlayışla karşılarız ama haksızlığa hayır. Ben şu dosya linkleri işi tamamlanamadığı için artık yazmaya çekiniyrum çünkü dosya bölümüne yazdığım mesajlar artık hep aynı oldu, kısa süre sonra bu sıkıntılar geçecek diye bir sürü mesajım var, bunları yinelemiyorum hep aynı eyi yazıyorsun eleştirilerine karşı. Bu nedenle cevap vermedim, herşeyi devletten beklemezler, indirmiş birisi yardımcı olur diye düşündüm ama demek ki bizim üyeleri düşündüğümüz kadar üyeler bize yardımcı olmayı düşünmüyormuş.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Ayrıca şunu da eklemekte fayda var, dosyanın boyutu 100 mb. Önceki mesajımda üyelere sitemim olmuştu ama 100 mblık bir dosyayı da herkesin upload etmesini bekleyemeyiz, bu nedenle özür diliyorum.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Buyrun, aynı dosyayı 3. defa başka bir sunucuya yükledim, buradan indirebilirsiniz;

http://www.filefront.com/15381075/29...ogo%20Pack.rar
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2007
    Yer
    Uzaklar

Quote Originally Posted by Sekopej View Post
    Buyrun, aynı dosyayı 3. defa başka bir sunucuya yükledim, buradan indirebilirsiniz;

http://www.filefront.com/15381075/29095_TurkStaff%20FM%202010%20Complete%20Logo%20Pa ck.rar
    Maalesef Download Now'a Tıkladığımızda İndirmiyor Dosya Bulunamadı Diyor...
    Zahmet Olmazsa Bir Daha Upload Edebilirmisiniz Acaba?
    Okul'un İnternetini Kullanıyorum Ve Rapidshare Yasaklı...

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Dosyayı 3 defa yükledim, bilgisayarı sadece upload için kullanmıyorum, üstelik boyutu da küçük değil, yükleme yaparken hayli zaman alıyor ve internet kullanımını etkiliyor. Bu nedenle mutlaka elinde olan birileri vardır, yardımcı olmalarını bekliyorum.
    "YÜCE ATATÜRK"

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri