Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 34 arası toplam 34 sonuç

Konu: Cristian Baroni

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ridvanv View Post
    Sampiyona katiliyorum fakat, Fabian Ernstin 14 passing aldigi yerde Baroni daha az almalidir.
    rıdvan kardeş sen de her oyuncuyu ernst'le karşılaştırıyorsun
    bence cristian pas konusunda ernst'en bir gömlek üstün.

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by S4mp1y0N View Post
    rıdvan kardeş sen de her oyuncuyu ernst'le karşılaştırıyorsun
    bence cristian pas konusunda ernst'en bir gömlek üstün.
    haklisin , cunku en dikkatli izledigim takim dogal olarak Besiktas,2 senedir hayran oldugum icin en dikkatli izledigim oyunculardan birisi Ernst,mevkileride uyustugu icin onla karsilastirdim.

Ernsti biraz dikkatli izle derim,oyunu 2 yonlu oynuyor gayetde basarili.Cristianin o kadar hucuma yararli bir is yaptigini gormedim,Fink gibi bir oyuncu.Tabiki Fink e gore defansta daha akilli ve basarili.Genelde yana dogru pas atiyor,Ersnt ise araya top deniyor,insiyatif alip 10 numaranin yapmasi gerekenleri yapiyor,en son Trabzonspor macindaki golde bile topu alip ,pas atmayip surup uzaktan vurdu

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ridvanv View Post
    haklisin , cunku en dikkatli izledigim takim dogal olarak Besiktas,2 senedir hayran oldugum icin en dikkatli izledigim oyunculardan birisi Ernst,mevkileride uyustugu icin onla karsilastirdim.

Ernsti biraz dikkatli izle derim,oyunu 2 yonlu oynuyor gayetde basarili.Cristianin o kadar hucuma yararli bir is yaptigini gormedim,Fink gibi bir oyuncu.Tabiki Fink e gore defansta daha akilli ve basarili.Genelde yana dogru pas atiyor,Ersnt ise araya top deniyor,insiyatif alip 10 numaranin yapmasi gerekenleri yapiyor,en son Trabzonspor macindaki golde bile topu alip ,pas atmayip surup uzaktan vurdu
    ernst'i bende çok beğeniyorum. schalke'deyken de izlemişliğim var kendisini.
    ernst formasını giydiği her takımda 11 oyuncusu olmuş, belli bir çizginin altına düşmemiş çok profesyonel yaşayan örnek bir futbolcu. şampiyonlar liginde onlarca kez forma giymiş, almanya milli takımında ara ara forma giymiş bir oyuncu, elbette bir çok konuda tecrübesinin de katkısıyla cristian'dan üstün olabilir. zaten gerek fiziksel, gerekse zihinsel olarak cristian'dan epeyce üstün.
    şundan da emin olmanı isterim; ernst saf kan dmc'dir. beşiktaşta mecburiyetten mc gibi oynatılıyor ve hücum paslarını denemek zorunda kalıyor. çünkü o işi yapabilecek başka bir oyuncu beşiktaş kadrosunda barınmıyor.

sen cristian'ı iyi izlememişsin bence. cristian dmc değil, mc olarak oynuyordu eski takımında. zaten brezilyalı araştırmacılar da o şekilde yansıtmışlar dikkat edersen. emre gibi teknik kapasitesi üst düzeyde olan bir oyuncuyla aynı anda oynatılınca ondan istenen garanti oynaması ve defansın önünde blok oluşturması.

cristian'ı fink ile kıyas etmem... fink oyun zekası yerlerde sürünen bir oyuncu, cristian ise çok daha zeki ve teknik.
    bir de şu cristian çok yana oynuyor muhabbeti başladı ki bu herkezin diline yer edecek. ben son yıllarda Fenerbahçe'de oynayan ön liberolar içinde cristian kadar dikine oynayan başka oyuncu görmedim. aynı "alex büyük maçlarda oynayamıyor" efsanesine dönecek bu söylem.. daha dikkatli izlemenizi tavsiye ederim cristian'ı.

Nesil
    2006

Evet hakli olabilirsin ama Cristian one dogru oynamayip,sadece garanti oynayip blok olusturursa arastirmacilar artabilecegine kanaat getiremez bana gore. Yeteri kadar izlemis olmak gerekir.

Brezilyalilar kesin dogru yapmamistir ve yanilabilirler tabikide ama onlar daha cok izledigi icin ben biraz daha beklemeliyirz derim.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri