Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234
91 ile 97 arası toplam 97 sonuç

Konu: Yeni Turksportal için Görüşleriniz

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

bilgisayarınızda java uyum problemi olabilir. Bu yüzden en son java güncellemesini yapın.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

keşke service unaivable yazısı çıkmasa

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

bazı anket alanı bölümünun bir suru alt bolümü var bence gereksiz bu

Sitemiz gayet güzel ben eksik göremiyorum... Diğer arkadaşlarında paylaşımlarıyla ve iyi niyetleriyle sitemizin günden güne dahada güzelleşçene inanıyorum...

şuan ben sitede pek eksik göremiyorum ama yinede bazı eksiklikler var tabi.mesela site ağır açılıyor bazen forumda çok ağır işliyor.bunların dışında fm bölümünün sık sık güncelleştirilmesi gerekir.eğer sık sık güncelleştirilirse gerçekten çok hoş olur...

S-B-Z Misafir

Aslında bu kadar çok üye ve çok büyük veritabanı gözönüne alındığında bence site çok hızlı çalışıyor.Zor iş gerçekten.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul- Samsun- Isparta

Öncelikle böyle bir siteyi kuranlara teşekürlerimi borç biliyorum.Bence sitenin şuan ki durumu gayet güzel.Bazen siteye girilelemesi,hata verilmesi gibi olayları hor görmüyorum.Bu kadar çok desteği olan bir sitenin bu gibi olaylarla tartışmaya alınması çok yersiz.Buradan herkesin bu konuda hoş görülü olmasını rica ediyorum...

Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234

Mesaj Yetkileri