1 ile 15 arası toplam 15 sonuç

Konu: Franco Dario CANGELE

Default Franco Dario CANGELE

ca ve pa sını merak ettim nasıl ayarladınız
    Last edited by perpetua : 23.Ekim.2009 at 14:55

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Cangele'nin saldırganlık ve cesaret özellikleri en az 3-4 değer artmalı bence.Hatta saldırganlık inanılmaz düşük 14-15 olmalıdır bana göre...

çirkeflik yani saldırganlık direk 20 olmalı ben bu kadar çirkef bi futbolcu seyretmedim hayatım boyunca

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by anilton View Post
    Cangele'nin saldırganlık ve cesaret özellikleri en az 3-4 değer artmalı bence.Hatta saldırganlık inanılmaz düşük 14-15 olmalıdır bana göre...
    Anıl, bu saldırganlık topa saldırganlık biliyorsun değil mi? Top kapmak için ne kadar rakibe basacağı. Senin dediğin saldırganlığı rakibi kızdırır, hakemlere itiraz eder ppmlerini ekleyerek ve dirtiness' ı artırarak sağlayabiliriz.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

cangele nin bakılacak 3 özelliği var flair-technique-dribbling .. arkadaş ta iyi yorumlamış eline sağlık

Nesil
    2006

dirtinessi 20 olsa yeridir, bence cangele luganodan cok daha cirkef bir oyuncu.Turkiye liginde ben boyleisni gormedim.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by EL-Hadji View Post
    Anıl, bu saldırganlık topa saldırganlık biliyorsun değil mi? Top kapmak için ne kadar rakibe basacağı. Senin dediğin saldırganlığı rakibi kızdırır, hakemlere itiraz eder ppmlerini ekleyerek ve dirtiness' ı artırarak sağlayabiliriz.
    Biliyorum abi,zaten Cangele bu kart görme olayını daha çok topa basarken,pres yaparken görüyor,sert giriyor ve faul yapıyor çoğu zaman...

Sercan'ın,Elano'nun 12 ise,Semih'in 13 ise Cangele'nin rahat 13 olur...

Nesil
    2003

Penaltiyi sag ayagi ile kullandi. Bu adam sag ayakli mi, sol ayakli mi bir tartisma konusu olabilir. Sol ayagi ile korner kullandigini da animsiyorum. 20/20 olabilir mi acaba?

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Yanlışın var Ömer abi. Sol ayağıyla vurdu topa.

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Penaltiyi sag ayagi ile kullandi. Bu adam sag ayakli mi, sol ayakli mi bir tartisma konusu olabilir. Sol ayagi ile korner kullandigini da animsiyorum. 20/20 olabilir mi acaba?
    Ben hatırlamıyorm hangi ayağıyla kullandığını ama bu adama 2 ayak 20 verirsek neresinden keseceğiz ca için ? Güngören' de Turan var iki ayağıyla da kullanıyor ama diğer özelliklerini kuş gibi vermemk adına birine 15 verdim ben.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

PenaLtı yı SoL ayağı iLe kuLLandı.

Sağ ayak için o kadar iyi bir sağ ayağı ver deniLemez. Bir çok pozisyonda sağdan girdiği pozisyonLarda sağ ayağı zayıf oLduğu için sürekLi soL ayağına aLma çabaLarına girdi topu. Beşiktaş maçında da sürekLi sağ tarafa doğru kaçtı ama her seferinde topu soL ayağına aLarak pas attı ya da şut çekme çabaLarına girdi. Sağ ayağı iyi oLan, o ayağına da güvenen bir oyuncu iLLa soL ayağına aLma çabaLarına girmez bence. SürekLi sağ tarafa kaçması da bence tamamen taktikseL. SoL ayak içini sağ taraftan kuLLanarak pozisyon yaratma stratejisi bence. 20 değerini bırakın 12 oLacak bir değeri biLe hakedeceği tartışıLır CangeLe nin sağ ayak değeri için.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2003

Batırdım..

Nedense sağ ayak olarak aklımda kalmış. Yazmadan önce tekrarını izlemeliymişim.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Cangele'nin sağ ayağı 10/11 civarı olabilir bence hatta belki daha az, İbrahim Akın'a benzetiyorum kendisini.Oyundan çok fazla kopuyor, concentration zayıflığı ki yansıtılmış.Kayseri'yi yakından çok fazla inceleme fırsatım olmadı tabi ki ama Cangele'nin pek savunma yapmayı, alan tutmayı bildiğini düşünmüyorum.Positioning düşürülmesi düşünülebilir.Bence başarılı bir profil.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by ABOOO View Post
    Cangele'nin sağ ayağı 10/11 civarı olabilir bence hatta belki daha az, İbrahim Akın'a benzetiyorum kendisini.Oyundan çok fazla kopuyor, concentration zayıflığı ki yansıtılmış.Kayseri'yi yakından çok fazla inceleme fırsatım olmadı tabi ki ama Cangele'nin pek savunma yapmayı, alan tutmayı bildiğini düşünmüyorum.Positioning düşürülmesi düşünülebilir.Bence başarılı bir profil.
    Bence de p.alma düşürülmeli.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Son maçta 4 asist yaparak haftaya damgasını vurdu.

DevamLıLığı yok, bunu sağLasa çok iyi yerLere geLecek bir oyuncu. Performansının artmasında MakukuLa gibi nerede duracağını biLmesi, ona boL boL boş aLan yaratması da göz önünde tutuLmaLı.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Mesaj Yetkileri