1 ile 23 arası toplam 23 sonuç

Konu: Emre Çolak

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Default Emre Çolak

Merak Ettim bizim Emre'yi ca-pa olarak
    Last edited by perpetua : 24.Ekim.2009 at 14:25

Nesil
    2006
    Yer
    sakarya

Quote Originally Posted by galatasaray12 View Post
    Merak Ettim bizim Emre'yi ca-pa olarak
    gerçektende galatasaray altyapısından çıkarıpta oynattığım 2 oyuncudan biri semih kaya biride emre.bende merak ettim

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

-9 pa var. 160-200 arası birşey olur sanırsam. Ayrıca ca-pa oranı sayesinde çok müthiş gelişebilir oyunda.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Güzel profil olmuş. Tek eksiği fiziği. Onun dışında o mevkide oynayan bir oyuncuda olması gereken her özelliğe sahip. Top sürme, topla oynama, yaratıcılık, pas, duran toplar, zaman zaman uzun şutlar hepsine sahip emre. Geçen hafta oynanan a2 maçında da Serdarla birlikte kocaeli'ni sürklase ettiler. Serdar ile birlikte en umutlu olduğum oyunculardan Emre. Serdarı biraz daha avantajlı görüyorum ama. Bir de Berkin Aslan var umutlu olduğum, ama o daha yolun çok başında. u17'de bakalım nasıl performans gösterecek?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Aman allahımmm İnanamıyorum Çok güzel bir profil olmuş -9 da cabası teşekkürler Ömer abi
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by Ahmet Goktas View Post
    -9 pa var. 160-200 arası birşey olur sanırsam. Ayrıca ca-pa oranı sayesinde çok müthiş gelişebilir oyunda.
    hayır -9 150-180
    -10 170-200 arasıdır.eğer değişmediyse.

tam beklediğim gibi bir profil oldu bu , geleceğin ardası olacak umarım.

Emre'nin dirtiness'ı yüksek yapılabilir. Temiz bir yüzü var ve bir maçta yargılamak doğru olmaz ama sezonun ilk maçı olan Beşiktaş A2-GS A2 maçında adam adama markajla kendisini durduran Beşiktaş önliberosu Cumali'ye maç boyunca inanılmazın da ötesinde tahrik edici davranışlarda ve küfürlerde bulundu, o maçı statta izleyenler hatırlar zaten.

bu ne ye saçmalık tamamen

Quote Originally Posted by demand View Post
    bu ne ye saçmalık tamamen
    Ne bakımdan saçmalık eksik mi yapılmış abartılmış mı hangi özellikleri zayıf veya fazla araştırmaya katkıda bulunmak için doğru yorum bu olmalı bence.Ya da kaç defa izlediniz Emre'yi ben pek izleyemediğim için yorum yapmıyorum en sağlıklısı bu bence.

Nesil
    2006
    Yer
    ıstanbul

4-5 tane -9 sahip türk futbolcu olucak sanırım bu datada....sonunda -9 alabıldı emre... benım düşüncem seneye bu takımda yer bulacaktır kendine....

şu anki profili tamamen sacmalık potansiyele karısmam ama şu anki özellikleri bile her takımda oynar bunları hak edicek ne yaptı bana onu söyleyin?

bence gerçekçi olmuş, özellikle fiziksel özellikler

Quote Originally Posted by demand View Post
    şu anki profili tamamen sacmalık potansiyele karısmam ama şu anki özellikleri bile her takımda oynar bunları hak edicek ne yaptı bana onu söyleyin?
    Bu özelliklerle her takımda oynar demek gerçekten büyük bir yanlış. Gücü 1. Evet dünyanın güç olarak en kötü oyuncularından biri olarak yapıldı. Stamina yani dayanıklılığı 6. Denge özelliği 6. Bu özelliklerle oyunun başında belki Lig A, belki Lig B'de ancak oynar. Eğer Emre'nin yüksek verilen hız, özel yetenek, teknik, pas, ilk kontrol gibi özelliklerini düşük bulduğunu iddia ediyorsan Galatasaray A2 maçlarını daha iyi takip etmeni öneririm. Zira bu konularda birçok Süper Lig futbolcusundan çok daha iyi konumda ve bu değerleri gerçekten hak ediyor.
    Yıldız olmak kolay değil, ışık saçmak için önce yanmak gerek.

"PAS VEREBİLECEĞİNİZ BİR ARKADAŞ"

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by hhkahraman View Post
    Bu özelliklerle her takımda oynar demek gerçekten büyük bir yanlış. Gücü 1. Evet dünyanın güç olarak en kötü oyuncularından biri olarak yapıldı. Stamina yani dayanıklılığı 6. Denge özelliği 6. Bu özelliklerle oyunun başında belki Lig A, belki Lig B'de ancak oynar. Eğer Emre'nin yüksek verilen hız, özel yetenek, teknik, pas, ilk kontrol gibi özelliklerini düşük bulduğunu iddia ediyorsan Galatasaray A2 maçlarını daha iyi takip etmeni öneririm. Zira bu konularda birçok Süper Lig futbolcusundan çok daha iyi konumda ve bu değerleri gerçekten hak ediyor.
    ligimiz hollanda ve belçika gibi daha az fiziğe dayalı futbolun oynandığı ligler gibi olsaydı a takımda da izlerdik Emre' yi.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2003

Hollanda ve Belcika fizige dayali degil dememek lazim. O liglerdeki oyuncular da pekala gayet fizikli oyuncular.

Ancak futbollarinda one cikan fiziksel mucadele, rakibi bozma degil, yer tutma ve top kullanma. Bir oyuncu diger oyuncuya pas verip, daha musait pozisyonda pas alabiliyor pekala. Bizim liglerimizin hic bir kademesinde pek mumkun degil ama bu.

Emre'de CA belki 5-10 puan yuksek. Ancak cok da buyuk dert degil bence. Zamanla izledikce daha mantikli profillere ulasabiliriz. Ancak PAF liginde simdiye kadar izledigim 10 macta bence teknik kapasite olarak Berkin ve Serdar ile beraber gozu en fazla isiran oyuncu.

pa konusunda araştırmacılara katılıyorum, Türk futbolcular içinden -9 pa alacak 5-6 oyuncu varsa Emre bunların içinde olur bu doğaldır. Fakat flair ve teknik için 17 fazla olmuş ayrıca mevkisinin gerekli özellikleri ise 14-15 civarlarında.

Açıkçası bana biraz fazla geldi bu değerler. Gelecekte ne olur bilinmez ama şu an için A2 takımında oynayan bir oyuncunun bu profili almaması gerekirdi diye düşünüyorum.

ben fenerbahçeliym fakat konumun metin oktay tesislerine yakın olmasından dolayı gs paf maclarını izliyorm emre gercekten cok ii bir oyuncu olabilcek potansiyeli var fakat suan bu profil özellikleri birz fazla olmus.merak ettigim bir oyuncuda daha dogrusu kalecide emirhan gercekten inanılmaz bir kaleci baya yetenekli

Nesil
    2007
    Yer
    Samsun

emre çolak bu sene gerçekten iyi olmuş

No comment.
    Bırakın az yada beraber PA olmasını, hatta yüksek bile .. Hele Fracsico Meridada 150 PA, Emrede 162. ne diyim..

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by MetSel View Post
    No comment.
    Bırakın az yada beraber PA olmasını, hatta yüksek bile .. Hele Fracsico Meridada 150 PA, Emrede 162. ne diyim..
    Oyuncu değerlerinde PA - değer aldığı için rastgele atıyor o nedenle yüksek gelmiş olabilir, yeni bir oyun daha açtığında Emre Çolak PA sı farklı çıkacaktır.

Quote Originally Posted by Oghuse View Post
    Oyuncu değerlerinde PA - değer aldığı için rastgele atıyor o nedenle yüksek gelmiş olabilir, yeni bir oyun daha açtığında Emre Çolak PA sı farklı çıkacaktır.
    Biliyorum durumdan haberdarim. Ama istenilen bir oyunda boyle bir sey cikmasi oyunun gercekciligini bozar. Oyle bir PA degeri koyulmali ki istenilen acilan oyunda cok cikmasin. Yoksa soylediginiz sey: "does not make sense" .

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by MetSel View Post
    Biliyorum durumdan haberdarim. Ama istenilen bir oyunda boyle bir sey cikmasi oyunun gercekciligini bozar. Oyle bir PA degeri koyulmali ki istenilen acilan oyunda cok cikmasin. Yoksa soylediginiz sey: "does not make sense" .
    Oyunun boyle bir "feature"i yok.

-9 = 150-180
    -8 = 130-160

Isterseniz PA'yi farkli degerlendirmeniz ve editor'u kullanarak degistirmeniz mumkun.

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

Emre Colak A-2 de artik cogu zaman MC gibi oynuyor kimi zaman DMC gibi kimi zaman AMC gibi gorunuyor bana onu Ayhan'nin rolune hazirlamaya calisiyorlar gibime geldi. Natural mevkisi MC yapilip DMC'e 10-12 gibi bir puan verip AMC 19 yapilabilinir.

Mesaj Yetkileri