Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234
91 ile 97 arası toplam 97 sonuç

Konu: Servet Çetin

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Yani 5 saniyede X'in ortalama hizi 4.2 m/s
    Y'nin ortalama hizi 2.5 m/s

Ama ikisinin de tam hizina 6 m/s demistik.
    İkinci kişi 5 saniyede 1m/s ^2 hızlanma ile tam hızına ulaşamaz
    Football is simple,but Football Manager is not

Quote Originally Posted by lepreachun View Post

elinize saglık.yerınde bir profıl olmus
    Bence Servet bazı maclarda ılerı suprız cıkıslar yaparak suprız goller atabılıyor.son 2 senedır ve bu sene de gordugumuz gıbı bır savunma oyuncusuna oranla baya gol atıyor.Oyuna bunu daha ıyı yansıtmak adına fınıshıng 7-8 ya da en azından 6 olabılırdı dıye dusunuyorum.Tamam servetın bıtırıcılıgı kotu ama zaten 10 un altı da kotu degerler.Oyuna daha ıyı yansıtılması acısından 7-8 degerı verılebılır bence.Yanlıs mı dusunuyorum?
    Bir de Bence servetin hızlanmazı hızından daha ıyı.Macları ızlerken Servet hız olarak fazla aksamıyor ama bu DAR ALAN ıcın gecerlı olan bir sey.Servet nıspeten cabuk hızlanan ama hızı cok fazla olmayan bır oyuncu.Bir cok macta(orn. Metalist..) Rakip hızlı kontra ataga cıkarken ve Gs savunması az adamla yakalanmısken servet uzun mesafede agır kalabılıyor.Bence hızlanma 13-14 hız 11-12 olmalı.
    Ayrıca konsantrasyon ozellıgını yuksek buldum.Galatasaray'ın tum maclarını ızleyen bır Galatasaraylı olarak benım dusuncem Servet bazen buyuk konsantrasyon hataları yapabılıyor.Gokhan Zan da bunu cok yapıyor. Bence galatasaray savunması soylendıgı gıbı cok agır degıl ama! servet ve gokhan konsantrasyon hatası yapıyor ve bu yuzden rakıp forvet bır anda defans arkasına sarkıyor.İlk bakısta hız eksıklıgı gibiymis gibi gorunse de daha dıkkatlı ıncelendıgınde konsantrasyon eksıklıgı oldugu net bır sekılde goruluyor.Ayrıca bazı maclarda hatta galatasarayın yenık duruma dustugu yada berabere gıden maclarda Servet kendını kaptırıp forvete gıdıyor ve dedıgım gıbı hızının cok fazla olmasından cabuk gerı donemıyor.Galatasaray savunması bos kalabılıyor.Emegınıze saglık genel olark ıyı bır profıl

Nesil
    2007
    Yer
    Lefkoşa

Quote Originally Posted by hulleci View Post
    100 metre koşucuları Messi-Carlos'a mı daha çok benziyorlar, Servet'e mi yapı itibariyle? Usain Bolt futbolcu olsaydı "bu adama nasıl 20 pace verilmiş geçen gün görmediniz mi Messi/Agüero/x nasıl geçti gitti yanından" diye şikayetler görecektik.
    Ne Messi'ye nede Servet'e benzemiyorlar yapı itibariyle.

Yapı itibariyle daha çok Ronaldo'ya benziyor koşucular.. Çünkü onlar hem hızlı hemde çabuk..

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Simdi size geri donebilirim.

Yukarida hizlanmayi anlattim.

Simdi uzmanlik sorusu.

Iki oyuncu dusunelim. Ikisinin de kosabildigi en yuksek hiz 6 m/s.

Bir oyuncu 1 m/s^2 ile hizlaniyor.
    Diger oyuncu 2 m/s^2 ile hizlaniyor.

Bunlarin ikisi kosmaya baslarsa, 5. saniyede ikisinin arasinda ne kadar fark olur? Ya peki 10. saniyede?
    Benim sorduğum soru "Servet çok yavaş olduğu halde 14 verildi?" değil. Servet geniş alanda hızlı olabilir ama o toplam hızı 14 pace değerini hakedecek kadar da hızlı değil diyorum. 11-12 gibi bir değer yerinde olurdu bence.. Benim demek istediğim tam olarak bu..

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Rıdvan Dilmen bile programlarda söz geçtiğinde Servet'in hızlı olduğunu dile getirirken bu "çok yavaşlık" nerden çıktı?

Nesil
    2007
    Yer
    Lefkoşa

Quote Originally Posted by Aydın View Post
    Rıdvan Dilmen bile programlarda söz geçtiğinde Servet'in hızlı olduğunu dile getirirken bu "çok yavaşlık" nerden çıktı?
    Ben çok yavaş demedim ki.. 14 pace değerini hakedecek kadar hızlı değil dedim..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Hayır o kadar hızlı yani maximum hızı o hızlanması zaten düşük daha neyi tartışıyoruz ki
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Anders View Post
    Ben çok yavaş demedim ki.. 14 pace değerini hakedecek kadar hızlı değil dedim..
    Yanildigini dusunuyorum. Servet'in hizinda herhangi bir sorun gormuyorum.

Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234

Mesaj Yetkileri