Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 46 arası toplam 46 sonuç

Konu: Necip Uysal

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by tearkan View Post
    kusura bakmayın; ama bunu, ilgili başlıkta aydın.ın pa.sının 159 olmasını normal karşılayan, savunan ve hatta bunun eleştirilmesine tahammül edemeyen birisi mi söylüyor???
    Genel bir dususun yapilmasinin dogru oldugu dusuncesi ortaya cikarsa, tabii ki bundan Aydin da nasbini alir.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Crocodile1963 View Post
    O zaman ben de Muhammet Demir'i örnek gösteririm. Bu adamın oynamadığı kategori, atmadığı gol yok CA değeri 80. . .
    U17'leri izlerken aldigim notlardan birisi Muhammet'in CA'sinin yukselmesi idi.

Eminim izleyen diger arastirmacilar da benzer sekilde dusunmustur.

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by perpetua View Post

Ben de yükselmesi taraftarıyım. Ama Necip' le Muhammet' i ca bazından karşılaştırmasın crocodile aarkadaşım. Biri ümit milli takımda oynuyor ve en potansiyelli orta saha oyuncularımızdan biri. Muhammet' in mevkisinde bir sürü potansiyel yıldız var.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

Arkadaşlar birde şöyle bir sorun var. Necip Beşiktaş'tan yetişmiş olmasına ve 1.1.1987 tarihinden doğmuş olmasına karşın(1991 yılı) oyunda altyapıdan yetişmiş oyuncu olarak algılanmıyor. İsteyen olursa SS atabilirm bu konuda eminim sizde de böyledir.

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Necip oyunda adeta bir Gerrard. Mükemmel.

Daha ilk sezonda korkmadan ortashayı Ernst-Necip-Cumali 3lüsüne teslim ettim.Beton gibi !

Nesil
    2007
    Yer
    Tekirdağ

oyunda necip ilk iki hazırlık maçında birer gol atarak maçın yıldızı olmuştur.yani müthiş

Quote Originally Posted by Ahmet Goktas View Post
    Necip oyunda adeta bir Gerrard. Mükemmel.

Daha ilk sezonda korkmadan ortashayı Ernst-Necip-Cumali 3lüsüne teslim ettim.Beton gibi !
    Bu oyunun gerçekçiliği açısından doğru bir şey mi ?

Necip'in oyunda abartıldığını düşünüyorum. 18 yaşında bir oyuncunun ilk 11 başlamadan kendi takımında yer bulamadan böyle bir profil almasını yadırgadım . . .

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

Necip'in oyunda abartıldığını düşünüyorum. 18 yaşında bir oyuncunun ilk 11 başlamadan kendi takımında yer bulamadan böyle bir profil almasını yadırgadım . . .
    Daha dengeli olabilir, katılıyorum. Ama şu da var Beşiktaş'ta oynuyor ve önündeki adamlar 130, 128, 143'lü CA'larla oynuyorlar. Hazırlık karşılaşmasında (Beşiktaş kendi sahasında 21 Yaş Altı Ulusal takımızla oynamış, 4-3 yenilmişti.) O karşılaşmada Necip, geleni gideni savurdu. Bir de bir uluslararası turnuvada oynadı, topla hızlı, güçlü bir yapıdaydı.

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Mustafa DEnizlinin gençlerden adeta tiksinmesi , Necip'in suçumu ? bugün Necip ve Onur bayramoğlu birlikte oynasalar , Fink-Uğur ikilisinin 10 katı iyi işler yaparlar.

Necip bu ülkenin en potansiyelli 3-4 oyuncusundan biridir.Eminim hiç izlemeden abartılmış diyenler bile vardır ki var.

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Necip' in değerleri abartılmamıştır. Tekrar söylüyorm. Bilmiyorum kaç defa daha söyleyeceğim. Necip bu ülkenin ortasaha olarak en potansiyelli 2 oyuncusundan biridir. Oyunda hazırlık maçlarında ilk 11 oynaması pek bir şey ifade etmez benim için.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Quote Originally Posted by perpetua View Post

Kesinlikle öyle. Böyle giderse Sercan'ı geride bırakır Muhammet. Hem daha dengelisi hem daha tekniği hem daha akıllısı...

I'm back...

Quote Originally Posted by nouma16 View Post
    Arkadaşlar birde şöyle bir sorun var. Necip Beşiktaş'tan yetişmiş olmasına ve 1.1.1987 tarihinden doğmuş olmasına karşın(1991 yılı) oyunda altyapıdan yetişmiş oyuncu olarak algılanmıyor. İsteyen olursa SS atabilirm bu konuda eminim sizde de böyledir.
    arkadaş yazdığına kimse ilgilenmemiş.. aynı sorun bende de var.. necip hg olarak gözükmüyor.. bunun özel bir sebebi var mı?? altyapıdan yetişen bir oyuncunun hg gözükmesi gerekiyor bildiğim kadarıyla.. ben mi yanlış biliyorum yoksa bir hata mı var?? şamp. ligi kadro seçiminde sorun yaratıyor bu durum sayıyı tamamlama adına.. ayrıca bunu editörden vs. deiştirmenin bir yolu var mıdır??

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Aynı sorun Sertaç Eren'de vardı ben sordum - ki Fenerbahçeye 14 yaşında gelmişti Sertaç - Kartalspor'da yetiştiği için böyle demişlerdi. Profesyonel sözleşme imzalama yaşında bile değilken gelmiş ama Home Grown farklı takım gözüküyo. Necip'te böyle olmuştur büyük ihtimalle.

sertaç.ın kariyeri direk fener.den mi başlıyordu bilmiyorum ama necip.in öyle.. yani öncesinde oynadığı bir takım gözükmüyor.. ayrıca bildiğim kadarıyla necip futbola beşiktaş altyapısında başladı.. internetten baktığım kadarıyla da öyle..

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Sertaç içinde yaptıkları yanlış işte sonuçta o adam 14 yaşında prof sözleşme imzalayamaz.. Necip muhtemelen başka bir takımda yetişipte gelmiştir o yüzden böyledir. Beşiktaş oyuncu sayfasına bakmadım bilmiyorum site ne durumda ama Fenerbahçe oyuncuların geldikleri takımları yazıyo.

Necip'i Beşiktaş altyapısından yetişme sanıyorum ben de, yukarıda bahsi geçen röportajda da şöyle denmiş:

"12 yaşından beri eğitim gördüğü Beşiktaş altyapısından A takıma çıkabilen son yıldız adayı."

Sorulan soru üzerine kendisinin cevabı:

"Futbola ağabeyimin teşvikiyle Bayrampaşa Yeniyolspor'da başladım. Ağabeyim zaten yakın zamana kadar amatör olarak futbol oynuyordu. Yeniyolspor'da oynarken, şimdi rahmetli olan ama o zamanlar Beşiktaş Minik Takımı'nın başında bulunan Rauf Hoca beni izleyerek Beşiktaş'a transfer olmamı sağladı. Beşiktaş'a geldiğimde 12 yaşındaydım."

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri