Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 37 arası toplam 37 sonuç

Konu: Batuhan Karadeniz

Gerçekçi olmuş, hatta sportmanship biraz daha bile azaltılabilirdi

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

Quote Originally Posted by ridvanv View Post
    Batuhanin kilosu 91-93 civari oldugunu duymustum en son.
    Mustafa Denizli yakın zamanda: "97 Kilo" demişti.

Quote Originally Posted by gkhnyldrm20 View Post

Batuhan'ın ca ve pa değerlerini koyabilir miyiz?
    Bence yerinde bir profil olmuş elinize saglık 1-2 sey harıc
    Dribbling:12(Batuhanın top surmesı ıcın 13 degerı birazcık fazla gibi cunku bence o kadar ıyı top suremıyor.12 daha makul olabılır.)
    Heading:15(batuhan ozellıkle eskisehirsporda kiralık oynarken bence kafasını kullanmayı baya gelistirdi.Onceden de yıne hava toplarının neredeyse hepsını alıyordu jumpıng sayesınde ama ısabetlı kullanamıyordu.Eskisehirspordayken bu ozellıgını gelisitirdi ve artık cok daha ıyı ındırıyor topları. ozellıkle aut dan yada defansdan dıkılen topları arkadaslarına cok daha ıyı ındırmeye basladı.Sanki 15 daha iyi olur gibi.)
    Passıng:12(batuhan'ın pasları o kadar ıyı degıl ama 10 kadar da kotu degıl bence.gecen sezon gelıstırdıgını dusundugum ozellıklerden bırı)
    Strength:16(batuhan 2 sezon once yasıtlarına gore cok cok guclu ama ozellıkle A takımdakı oyunculara gore cok guclu degıldi ama ben artık A takımdakı futbolculara karsı da buyuk fizik ustunlugune sahıp oldugunu dusunuyorum.)
    Balance:15 (batuhan gerek hava toplarında olsun gerek bırebır mucadelelerde olsun kolay kolay yıkılmayan biri tam bir pivot santrafor bence 15 ı hakedıyor.)
    Off the ball:11(bence batuhan ıcın 9 düşük bir deger 11 olması daha ıyı cunku batuhan eskısehırsporda kıralıkken bırcok super lıgı macında ılk 11 basladı ve tecrube olarak gelisti artık daha cok bosa kacabıldıgını,daha ıyı kararlar verdigini dusunuyorum.)

Benim kişisel dusuncelerim bunlar genel olarak batuhan oyuna cok ıyı yansıtılmıs elınıze saglık

Sol ayak 15mi hakkaten hayatta?

Nesil
    2006

Off the ball bana gore dusuk, 9 vasatinda altinda bir deger. Batuhan nerede duracagini cok iyi bilmesede akilli yerlerde durup gollerinin cogunu boyle atan bir oyuncu.

Flair 16 olmus , ne gerek var ben bilemedim.Flair en fazla 11-12 olur Batuhanin,Dribbling 13 olmus bu da fazla, 11 idealdir.Work Rate ise en fazla 10 olur bence.

Kisacasi bana gore; teknik,heading ,agility en azindan 1 puan,off the ball 2-3 puan yukselmeli.Dusmesi gerektigini dusundugum ozellikleri yazdim.

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Şöyle bri baktımda En potansiyelli türk oyuncular arasında 20.sırada felan batu.

Pa 150. Finishingin ulaşabileceği maximum değer 14 gözüküyor.Yani ne kadar iyi programla çalışırsa çalışsın, kariyer boyunca 14 finishingi geçemeyecek batuhan.Ne kadar gerçekçidir varın siz düşünün.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Ahmet Goktas View Post
    Şöyle bri baktımda En potansiyelli türk oyuncular arasında 20.sırada felan batu.

Pa 150. Finishingin ulaşabileceği maximum değer 14 gözüküyor.Yani ne kadar iyi programla çalışırsa çalışsın, kariyer boyunca 14 finishingi geçemeyecek batuhan.Ne kadar gerçekçidir varın siz düşünün.
    Genie Scout'tan bakmışsın. -9 sabit deger degil bir başkası açar 175 çıkar finishing'i 19 olur. O belli olmaz.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri