1 ile 3 arası toplam 3 sonuç

Konu: Umut Bulut

Default Umut Bulut

2 sene önce 15-16 olan finishinginin 12ye kadar gerilemesi iyi (hoş bana göre daha da geri olmalı ama hakkını verelim bazen iyi vuruşlar yapıyor) fakat fiziksel özellikleri düşüncelerimle uyuşmuyor pek, öncelikle kendisinin o bacak yapısıyla agilitysinin 15 olması biraz zor gibi, zaten kendisi yüksek hıza ulaştı mı bir türlü olduğu yerde iki-üç kez adımlamadan keskin bir dönüş yapamıyor, hem toplu hem topsuz. Normalde 16 acc. 15 dripling sahibi bir adamın 11 tekniğe sahip de olsa ara ara rakip oyuncuları çalıma dizmesi gerekir ama Umut'ta bu da yok, bu yüzden agility'sinin 12-13e düşmesi uygun olur gibi. Aynı şekilde kendisinin aniden en yüksek hızına ulaştığını görmedim, belli bir zaman önce depara kalkması gerekiyor en yüksek hızına ulaşması için... Acc. 14 veya 15 yapılıp pace 16 hatta 17 yapılabilir bence... Arkadaşlarına iyi alan yaratması ve attığı gollerin büyük çoğunluğunu iyi yerlere yaptığı koşular ve dönen toplar olduğunu düşünürsek off the ball'da da 1-2 puanlık bir artışın iyi olacağı kanaatindeyim...
    Last edited by hhkahraman : 26.Ekim.2010 at 00:38

Nesil
    2006

Umutun profilini gordum ve sanki Holoskoya cok benzer bir oyuncu olmus ki stil olarak bence cok benzerlik yok.Bana gorede fiziksel ozelliklerinden bazilarinin azalmasi gerek,acc-agility gibi.

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Bence de acc düşer pace yükselir. Bir de agility düşeblir.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Mesaj Yetkileri