Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 37 arası toplam 37 sonuç

Konu: Avatar Ekleyemiyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Bu konuda teknik bilgim sınırlı, bir ara siteye erişimde sorun vardı sanırım. O dönemde bir hata oluşmuş olabilir, en iyi cevabı Mustafa abi verir, konuyu gördüğünde.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

sanirsam avatarlarin upload edildigi klasorun yazma izni yok. bu yuzden bu hatayla kar$ila$iyoruz. neyse Mustafa gelince bi haber ederiz.

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Henüz neden kaynaklandığını net olarak çözemediğim bazı üyelerin, aktif üyelikten e-posta aktivasyonu bekleyen üye grubuna geçmesi nedeniyle, bu grubun avatar ekleme yetkileri olmamasından kaynaklanan bir durum. Bu durum yeni sisteme aktarım yaparken oluşmuşta olabilir ama net bir cevap veremiyorum.

Şu anda email yükü nedeniyle forum sunucusu çok yüklenmekte olduğu için bazı üyelerimizin hesaplarını aktif yapmaları mümkün değildi. Şu anda bu sistem aktif olarak tekrar devreye alındı.
    Bu arada vbulletin ile artık yola devam etmeme kararı aldık
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

maili kullanıyorum hala ama aktivasyon şeysi gelmedi. çıkan hata şu ; Unable to move/copy file. şimdide yaptım olmadı.

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by Sysmix View Post
    maili kullanıyorum hala ama aktivasyon şeysi gelmedi. çıkan hata şu ; Unable to move/copy file. şimdide yaptım olmadı.
    o problemi düzelttim
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by Vieri View Post
    Henüz neden kaynaklandığını net olarak çözemediğim bazı üyelerin, aktif üyelikten e-posta aktivasyonu bekleyen üye grubuna geçmesi nedeniyle, bu grubun avatar ekleme yetkileri olmamasından kaynaklanan bir durum. Bu durum yeni sisteme aktarım yaparken oluşmuşta olabilir ama net bir cevap veremiyorum.

Şu anda email yükü nedeniyle forum sunucusu çok yüklenmekte olduğu için bazı üyelerimizin hesaplarını aktif yapmaları mümkün değildi. Şu anda bu sistem aktif olarak tekrar devreye alındı.
    Bu arada vbulletin ile artık yola devam etmeme kararı aldık
    Çok isabetli bir karar olmuş. (:

Quote Originally Posted by Vieri View Post
    o problemi düzelttim
    sonunda hocam tamamdır . rep, alkış, emeğe saygı :d ellerine sağlık

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri