1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: Türksportal 2009 %100 veya %99.7 Türkçe Ne zaman çıkacak? ( Acil Cevap )

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Exclamation Türksportal 2009 %100 veya %99.7 Türkçe Ne zaman çıkacak? ( Acil Cevap )

Merhabalar,

Ben de fm hayranıyım.ve fmkolik turksportal yama ve türkçe çalışmaları ile favorim ama fm 2009 için %99.7 veya %100'lük türkçe yama olan Türksportal Masaüstü 2009'nün başka versiyonu çıkmayacak mı?
    Tamamen veya %100'e yakın bir oranla oyunun keyfini çıkarmak istiyoruz...

Nesil
    2005
    Yer
    Sakarya

Konu "Genel Konular" bölümüne taşındı.

Ayrıca, başlıklarda mümkün mertebe "acil", "yardım", "eyvah", "imdat", "Emrah koş" türü ibareler kullanmaktan kaçınınız.
    "Beşerin taptığı bir kendisinin heykelidir"

Bildiğim kadariyla şu anda böyle bir çalışma yok . Olursa zaten turksportal ekibi bizi bilgilendirecektir .

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

öyle basit değil zormuş o yüzden fm 2008 oynamaya devam dilini anlamadığım fm oyunlarından nefret ediyorum isterse 2020 çıksın ben 2008 devam ederim...

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Biz de anlamıyoruz ama 2010 çok hızlı ve ayrıntılı olduğu için tercih ediyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

Bende neden bukadar yavas ilerledigini anlamiyorum evet zor bir is evet gece gündüz ugrasip yapiyorsun ve fm de her seride degisiyor fakat benim bildigim bir önceki turkce yamanin uzerine yapiliyor yani sonucta ayni seyler tekrar yapilmiyordur.Diger sitelerde %99 veriliyor tabiki yanlis var ama gidipte 'kolay' yerine 'zor' yazilmiyor anlasilir oluyor benim amacim hic kimseyi kötulemek degl fakat onlar bu yama karsinda bisey almazken turksportal birde jilet reklami aliyor.

Ne olursa olsun yinede yama karsiligi az yada cok bir miktar para aliniyor ve daha yuksek yuzdeli turkce beklemekte bizim hakkimiz oldugunu dusunuyorum

Mesaj Yetkileri