Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 41 sonuç

Konu: Turksportal Regen Dosyası

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Default Turksportal Regen Dosyası

Oyununuz daha da gerçekçi olsun mu istiyorsunuz? O zaman rastgele çıkacak regenler yerine gerçek oyuncularla oynayın. Bu yama;

Gerçekte Amatör olarak oynayan 2000+ futbolcunun oyunda ilerleyen yıllarda regen olarak yaratılmasını sağlar,
    Bu oyuncuların hangilerinin yaratılmış olduğunu bulmak için, oyun bir süre ilerledikten sonra arama kutusuna "faceinthegame" (" hariç) yazıp arama yapabilirsiniz.

Bu çalışma perpetua tarafından Turksportal adına yapılmıştır ve yamanın tüm kullanım haklara Turksportal'a aittir. İzinsin yayınlanması yasaktır.

Kurulum: Bilgisayara indirmiş olduğunuz edt dosyalarını;
    \Sports Interactive\Football Manager 2010 Beta\data\db\1000\edt\ klasörüne eklenmeli ve oyun kurmadan önce seçilmelidir.
    Yeni Oyun dediğinizde açılan pencerede Change kutusunu aktif hale getirip onaylarsanız yüklediğiniz yamaları göreceksiniz. Oradan istediğiniz yamayı aktif hale getirip oyun kurabilirsiniz.

Yamayı indirmek için;

http://www.turksportal.net/dosya/fm/29103/bilgi/
    Last edited by perpetua : 30.Ekim.2009 at 11:56
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Teşekkürler.Pazr günü oyunu kurup deniycem mutlaka.

Bence yamalar hazırdı önceden

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Zaten Ömers abi belirtmişti önceden hazırlayacağını.

Nesil
    2006
    Yer
    konya

kayıtlı devam etmekte olan oyunumuza atsak calısırmı acaba :S

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Çalışmaz muhtemelen, çünkü oyun kurulurken bu dosyadan yararlanıyor galibe.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    ıstanbul

ömer abiden allah razı olsun......

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ya kusura bakmayın ama bu dosyayı ve bunun gibi bir-iki dosyayı da indirmek istediğimde;"rapid"e yönlendiriyor fakat rapidshare'in uygulamış olduğu "slot" nedeniyle kaç gündür indiremiyorum..Dosyaları acaba başka bir yerde daha yayınlamanız mümkün mü?

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Eldeki dosyaları düşünürsek, bunları şu aşamada başka sunucuya atmak çok çok zahmetli olacaktır. Rapidshare'in bu sıkıntıları nedeniyle başka çözümler bulmamız gerektiğini biliyoruz.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2008
    Yer
    Sanliurfa

Tesekkurler.

Nesil
    2006
    Yer
    bodrum

birileri dosyayı 4shared üzerinden paylaşabilir mi? rapid ten free olarak inmio...
    puerta kalbimizde...

slm arkadaşlar benim oyun dosyalarımda böle bir uzantı yok Sports Interactive\Football Manager 2010 Beta\data\db\1000\edt dosyalarım eksikmi logo grafik dosyaları gözükmüyor bende logo falan indireyim diyorum denilen dosyalar gözükmüyor bende ne yapmam lazım...

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

Oyuna 16 yasindan kucuk okup da profesyonel olan oyunculari ekleme fikrine ne dersiniz? Turksportal'in yayinladigi veritabani guncelemesine Denizlispor'lu Recep Niyaz, Fenerbahce'li Huesyin Ruzgar, Galatasaray'li Berk Yildiz gibi 16 yasindan kucuk olup profesyonel sozlesmesi olan ve ilerisi icin beklentilerin oldugu oyunculari eklemek bence guzel birsey olur. Bi de Muhammed Demirci gibi resmi kayitlarda profesyonel kontrati olmasa da gelecegi son derece parlak olan gencler de eklenirse guzel olur bu yamada. Arastirmacilar o oyuncular hakkinda bildiklerini oyuna yansitabilir mesela. Bazi oyuncularla ilgili yardimci olabilirim en azindan yuzeysel bilgileri toplama facebook da irtibata gecip bilgiler almak gibi.

FM2010 ile birlikte artık xml'lerle ufak değişiklikleri ekleme olanağı geldiğine göre Databasedeki şu andaki klüplere dokunmadan ve başka herhangi bir değişiklik yapmadan bu amatör sözleşmeli oyuncular xml/dbc dosyasına eklenmek suretiyle oyuna yansıtılabilir. Ve 16 yaşından küçük oyuncular da oyuna monte edilebilir diye düşünüyorum. (SI games forumlarında database içine 16 yaşından küçük oyuncuların editör yardımıyla eklenmesi denendi ve başarıldı. Onlar İngiltere U17 U16 ve U15 için bu denemeyi yapıyorlardı...)

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbuL

tüm versiyonlarda çalişiyor mu bu yama ?

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya-Kanada

Link öLmüş Serkan Abi yeni link koyarmısın sana zahmet

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Arkadaşlar biliyorum, sizler de duymaktan sıkıldınız, sürekli aynı şeyi söylüyorsun diyeceksiniz ama gerçekten çok kısa süre kaldı linklerin yenilenmesine. Dosyaların yeni sunucuya atılmasında çoğu iş tamamlandı, son düzenlemeler yapılıyor şu anda.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Öncelikle yapan arkadaşın eline emeğine sağlık. Çok güzel ve gerçekçi bir çalışma olmuş.
    Bu konuda ntvspor yazarlarının ve türkiyedeki futbol gözlemcileri ve hocalarının gözlemleriyle gerçekleştirilmiş olan türk futbolundaki genç yetenekler dosyası bu çalışma için çok yararlı bir kaynak olabileceğini düşünüorum. Yapan arkadaşın işine yarayabileceğini düşünerek konunun linkini sunmak istedim.
    Umarım işinize yarar.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25038444/

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya-Kanada

Serkan Abi attım ama çalışmıyor :S

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Oyuna girerken seçmen gerekiyor ama 10.02 yamasında çalışmıyor olabilir, kesin bilgim yok.
    "YÜCE ATATÜRK"

Change seçeneğini bulamadım ben ? Oyuna yeniden başladım ama

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Oyundan çıkıp cache klasörünü silip tekrar girin, bir de yamayı doğry yere attığınızdan emin olun.
    "YÜCE ATATÜRK"

Sildim ama yine yok . :/

updates/1002/ klasöründe olacak

Benim oyun 10.0.2 değilki 10.0.0

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by Eren91 View Post
    Benim oyun 10.0.2 değilki 10.0.0
    \football manager 2010\data\db\1000 bu uzantıda olacak o zaman.

Yine olmadı yaa :S

Nesil
    2003

Bu dosyayi kullanirken "change" secenegi zaten cikmayacak.

Dosyayi:
    10.0 kullaniyorsaniz \football manager 2010\data\db\1000\ 'e
    10.2 kullaniyorsaniz \football manager 2010\data\updates\update-1020\db\1020\ 'ye

Ekyelip, yeni bir oyun kurmaniz gerekiyor.

Yine yaptım ama yine çıkmadı regenler

Bu oyuncular ilerleyen yıllarda mı çıkıyor yoksa oyuna başlar başlamaz mı?Yeni bir oyun açtım ama dosyadaki oyuncuları bulamadım.Biraz daha açıklama yapabilir misiniz?Bir de ca ve pa ları belli mi?

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

İleride çıkacak regenler yerine, gerçek oyuncular çıkıyor. Şu anda kulüple profesyonel sözleşmesi bulunmayan, genç takımlarda oynayan oyuncular. CA ve Pa değerleri belli değil sanırım.
    "YÜCE ATATÜRK"

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri