Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 37 arası toplam 37 sonuç

Konu: Daniel Guiza

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Tabi Güiza'nın bu formuyla bile İspanya Milli Takım'ına çağrıldığını düşünürsek, oyunda çok kötü yansıtıldığında milli takıma gidebilir mi? Gidemezse gerçekçilik zarar görmüş olmaz mı?
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006

Ben cok kotu yansitilsin demiyorum,dikkat ettiyseniz dusmesi gereken ozellikleri ve cikmasi gereken ozelliklerinide soyledim. Yani hepsi benim dedigim gibi olacaksa zaten bende arastirmaci olabilirmisim demek oluyor, illaki Fenerbahce arastirmacisi soylediklerime katilir veya katilmaz ve Ca dengesiyle oynamadan katildigi konularda degisikliklerini yapar.Bunlarin yaninda Reputation degeri de Milli takimi etkiliyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Yok sadece senin için demedim, genel olarak Güiza'Nın hep özellikleri düşürülsün deniyor ama hala milli takıma seçilen bir oyuncu. Reputation bir süre idare eder, form olarak iyi olanı seçecektir oyun, Güiza kötü olduğu için seçilemeyecektir ama şu anda Fenerbahçe'de de pek iyi değil, seçiliyor.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006

Secilmesinin sebebi zaten gercekten haketmesi degil bence. Nasil Turk Milli takiminada bazi oyuncular formuna gore secilmiyorsa ordada oyle

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Güiza'nın heading'i bu kadar yüksek olmasını anlamadım birde crosingi tabiki

Baros geçen sene 2-3 kafa golü attı sanırım güiza bir tane attı.
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Ispaniya milli takiminda oynarken hep elinden geleni yapan bir oyuncu, bunu confederasyon kupasindada gorduk, girdi ve 2 gol atmisdi Afrikaya, 1-0 gerideyken. Euro 2008de de 2 gol atmisdi Torresle ayni, ama daha az oynamisdi. Yani Guiza yetenekli ve guzel oyuncu, Fenerbahcede dogru oynatilmiyormu desem uygunluk problemimi desem. Haketmiyor Ispanyayi diyosun ama Ispanya icin cok guzel oynuyor, sans verildiginde atiyor daha ne yapsinki? Ispanyayi takip eden bilir.

Guiza çağırılmamalı diyenler, Güiza yine sonradan girdi golünü atdı İspanya için. Bir takım için ne gerekli santraforda? Gol atması. E Güiza atıyor, niye çağırılmasın?

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri