1 ile 5 arası toplam 5 sonuç

Konu: 3D Grafik Sorunu

Question 3D Grafik Sorunu

Steam üzerinden oyunu aldım, kurdum. Oyun açılıyor fakat ne zaman 3D olarak maça başlamaya çalışsam oyun hata verip kapanıyor. Sanırım ekran kartımla ilgili bir problem var. Ekran kartı sürücüsünü güncellememe rağmen sorun çözülmedi. 3D yi kapatıp 2D yi açınca sorun olmuyor. Dizüstü bilgisayarımın ekran kartı NVIDIA 8400M GS. Yalnız kafama takılan nokta şu: oyunun Vanilla Demosunu yüklediğimde böyle bir problemle karşılaşmamıştım. 3D maç motoru gayet güzel çalışıyordu. Orjinal oyunda neden böyle bir durum oldu? 3D oynayabilmemin bir yolu var mı? Teşekkürler.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ayarlar kısmında 3D ayarları var kaliteli orta zayıf şeklinde sonra seyircileri falan kapatabiliosun bu tip seçeneklerin hepsini denedin mi?
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Birde yeni okudum patchi kendin yaptıysan bu tip hatalar olabiliyormuş steamden aldığın için auto-patch yapman gerekiodu nasıl patch yükledin?
    Last edited by perf : 30.Ekim.2009 at 20:15 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bazı labtoplarda 3D açılmıyor diye biliyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

o zaman bende açamıycam bu durumda ekran kartlarımız aynı çünkü daha oyun elime geçmedi sağolsun getiremediler bir türlü

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=81185
    DirectX probleminiz olabilir yukarıdaki linkten faydalanabilirsiniz.

Mesaj Yetkileri