Sayfa 41 / 43 İlkİlk ... 313940414243 SonSon
1,201 ile 1,230 arası toplam 1272 sonuç

Konu: FM 2010 Oyun İçerisinde Karşılaştığınız İlginç Olaylar

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by vego View Post
    7 Günde 3 Eskişehir maçı yaptık epey ilginç geldi

Bana da Sivasla olduydu. İlk kupa maçını 2-1 yenildik ya da 1-0 yada 1-1 berabere. Lig maçını 4-1 yendik. Kupa rövanş maçı tam bir facia. Bjk 7-1 Sivas

Quote Originally Posted by playeray View Post
    Bana da Sivasla olduydu. İlk kupa maçını 2-1 yenildik ya da 1-0 yada 1-1 berabere. Lig maçını 4-1 yendik. Kupa rövanş maçı tam bir facia. Bjk 7-1 Sivas
    normalde ilginçde olsa oyunda bu çok sık oluyor en kötü iki senede bir bu durumu yaşıyorum

Nesil
    2008
    Yer
    İSTANBUL

O olay oyunun bi hatası bence.Bende nerdeyse her sene oluyor.Fikstürde denk gelirse kupada o takımla eşleşiyorum ve üst üste maçlar yapıyorum.Sanırım çoğu kişide böyle

MÜTHİŞ TRANSFER

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

orda çeviri hatası var oğuz çetin satıldı diye sevinmiş baya

Quote Originally Posted by eng1n View Post
    orda çeviri hatası var oğuz çetin satıldı diye sevinmiş baya
    başlıktan ziyade zaten satılmasına sevinmesi gayet gerçekçi olmuş

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Quote Originally Posted by EndoplazmiK RetikuluM View Post
    Mehmet abi karşısında Mehmet abi döktürmüş
    Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Aslında Unutulup Gitti Sanıyordum Cevap Gelmez Diyodum Artık Ama Unutulmamışım
    ne yapim başka döktüren yok o kadar yazı yazıyoruz tek cümle cevap geliyor olmazki
    ne yapim başka cevap veren yok bende döktürdüm naaapim ayrıca normal bu.o kadar resme o kadar cevap.
    resimler için bkz: sayfa:38
    Last edited by mehmetd : 23.Eylül.2010 at 20:11 Reason: ilave

Sheriff Misafir

Ankaragücü'ne Matias Delgado'yu aldım Türkçe bilmediği için Türk vatandaşlığına geçemiyor

Na na na nası ya

4 yiyince sinir yaptılar.Ayıptır günahtır yahu

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Buna rağmen bir kırmızı bile yok.

Sarı bile vermedi 3 pozisyonda da.Kocic'in yerine Sissoko'yu almıştım.5 dakka sonra o da sakatlandı.

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

106 goL

buda fener ıle turkıye kupası fınalım

buda çılgın atan regenim

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

O Regen'in insan olduğuna dair şüphelerim var.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by Zekirdek View Post
    O Regen'in insan olduğuna dair şüphelerim var.
    Hiç süphen olmasın.

Nesil
    2006
    Yer
    11

Quote Originally Posted by hakan769 View Post

Yahu, muhalefet etmek istemiyorum; olay sağlam profilse tamam, yok istatistiklerinden dolayı insan olmadığını iddia ediyorsanız istemeyerekte olsa muhalefet olma durumunda kalacağım.Welliton, Odemwingie, Abdellaoue, Jo.. oynattığım aklıma gelen ve en az bunun kadar iyi istatistiğe sahip olan forvetlerim vardı.Daha da iyi olan Vagner Love ve David Villa'yı gördüm.Hadi Villa, Villa; o yıldız, onu saymayalım.Bu seride yanılmıyorsam 3 kez bunun kadar iyi regen forvet almıştım ve hepside çok kötü istatistiklerle oynamışlardı.Benim için risktir regen forvet transferi, yeterince ağzım yandı çünkü.Bilmiyorum yanlış düşünüyorum belki ama aynı profilde oyun başında gerçek bir oyuncu olsa gol rekorları kırar.Regenler "gördüğüm kadarıyla" genelde profillerinin hakkını veremiyorlar.Ha asıl meseleye gelecek olursak da bence insan olmadığını iddia edecek kadar inanılmaz bir istatistiği yok, profiline bakarak söyleyecek olursak atması gerektiği kadar atmış.Bir bakıma profilinin hakkını vermiş diyebiliriz.Ama fazlasını değil.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

@Lim10

Zaten bu yorumu istatistiğine bakarak yapmadım. Sadece asisti biraz fazla gibi ama profili gerçekten dehşet. Profile bakarak yorum yaptım. Yoksa bir Gignac ile bu adamın yaptığının daha iyisi yapılabiliyor.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Lim10 View Post

Yahu, muhalefet etmek istemiyorum; olay sağlam profilse tamam, yok istatistiklerinden dolayı insan olmadığını iddia ediyorsanız istemeyerekte olsa muhalefet olma durumunda kalacağım.Welliton, Odemwingie, Abdellaoue, Jo.. oynattığım aklıma gelen ve en az bunun kadar iyi istatistiğe sahip olan forvetlerim vardı.Daha da iyi olan Vagner Love ve David Villa'yı gördüm.Hadi Villa, Villa; o yıldız, onu saymayalım.Bu seride yanılmıyorsam 3 kez bunun kadar iyi regen forvet almıştım ve hepside çok kötü istatistiklerle oynamışlardı.Benim için risktir regen forvet transferi, yeterince ağzım yandı çünkü.Bilmiyorum yanlış düşünüyorum belki ama aynı profilde oyun başında gerçek bir oyuncu olsa gol rekorları kırar.Regenler "gördüğüm kadarıyla" genelde profillerinin hakkını veremiyorlar.Ha asıl meseleye gelecek olursak da bence insan olmadığını iddia edecek kadar inanılmaz bir istatistiği yok, profiline bakarak söyleyecek olursak atması gerektiği kadar atmış.Bir bakıma profilinin hakkını vermiş diyebiliriz.Ama fazlasını değil.
    Bu adam 19 yaşında, senin saydıkların 319. Bardağın dolu taraflarını görmek lazım

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

adamı zaten sattı adnan polat 129 trılyona fıorentınaya bıraktım bende karıyerı

Nesil
    2006
    Yer
    11

Quote Originally Posted by Dooki View Post
    Bu adam 19 yaşında, senin saydıkların 319. Bardağın dolu taraflarını görmek lazım
    Sizinle burada sabaha kadar tartışırım bu konu üzerine.Bakın ilk resimde paylaşımı yapan arkadaşımız ne demiş:

buda çılgın atan regenim
    Yani inanılmaz gol attığından bahsediyor değil mi?Bende iyi bir istatistiğe sahip olmasına rağmen abartılacak kadar olmadığını kendi örneklerimden vermek istedim.Yaşı 19.Şuan bu regeni beğenen hemen herkesin ilk bakışta göze çarpan Teknik 19, Bitiricilik 19, İlk dokunuş 19, Kafa 19 olup direk olarak göze batan müthiş özellikleri ileride 25 mi olacak?19 yaşında bu kadar attığından dolayı yaşı ilerledikçe istatistikleri katlayarak mı artacak?

Arkadaşın regenler bölümünde paylaşımında da söylemiştim.O zaman 18 yaşında ve soğukkanlılık 10du bana gelişeceğini söylediler, 11olmuşBirazda buna serzenişim.Herkes teknik özelliklerine bitiyor.Ama Denge ve soğukkanlılığın ne denli önemli olduğunu söylememe gerek yok herhalde.

Ben sizi anlıyorum ama kendimi anlatamıyorum sanırım.Profili çok iyi, istatistikleri de öyle.Bunlara bir lafım yok ki.Hemen herkesin oyununda böyle kaliteli regenler çıkıyor mu?Evet.Bu istatistiklerde gol atan başka forvetler var mı?Evet.Bununla birbirine yakın istatistiklere sahip Tafer:

Herhangi bir tarafını değil, bardağın tamamını görmek lazım.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2008
    Yer
    Mersin

Her maç 2'şer 3'er atan sağ kanat oyuncum.Bu maç abartmış biraz

Bu arkadaş da 1.98'lik stoperim.Gol ortalaması güzel

Nesil
    2008
    Yer
    Mersin

Seninki daha güzelmiş İnsan çok sinir oluyor ama dimi

Anlatılmaz yaşanır

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Lim10 View Post

Bu seride yanılmıyorsam 3 kez bunun kadar iyi regen forvet almıştım ve hepside çok kötü istatistiklerle oynamışlardı.Benim için risktir regen forvet transferi, yeterince ağzım yandı çünkü.Bilmiyorum yanlış düşünüyorum belki ama aynı profilde oyun başında gerçek bir oyuncu olsa gol rekorları kırar.Regenler "gördüğüm kadarıyla" genelde profillerinin hakkını veremiyorlar.
    Bende sana katılıyorum ama bunun nedenlerini de araştırdım.. Oyuncunun karakteri ve devamlılığı çok etkiliyor.. Bu profilde gözükmeyen yani sadece programla gözükebilen özellikleri de etkiliyor yani..
    Sentugo.

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Emirhan bir an penaltılara kaldın sandım.

O maçtan sonra yaşadığım siniri tahmin etmişsindir Aygün

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

@Emirhan

Hemde nasıl. 4 penaltı ne bu kardeşim böyle ya. Adam kazmamış atamamışlar bir penaltıyı. Çok daha farklı olabilirdi.

sakary Ali Misafir

o maçtan sonra hakemin aldığı puanı çok merak ediyorum.

Sayfa 41 / 43 İlkİlk ... 313940414243 SonSon

Mesaj Yetkileri