Sayfa 43 / 43 İlkİlk ... 33414243
1,261 ile 1,272 arası toplam 1272 sonuç

Konu: FM 2010 Oyun İçerisinde Karşılaştığınız İlginç Olaylar

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

İlk kez başıma geldi

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

daha fazla yanıt beklerdim açıkçası.
    (burada gelen yanıt:0 da)

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/Güngören

Metmet senin oyunda bir yanlış var yhaaa one abi heryer türk.Çok tuhaf ve enterasan geldi bana.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/Güngören

Ayrıca 2017-2018 sezonunun sonunda galatasaraydan ayrıldım.Fakat ne onlar kovdu nede ben istifa ettim sözleşme ücretini az bulduğum için kabul etmedim 6 ncı ayın sonunda sözleşme sürem doldu ve otomatik olarak klüpten ayrıldım. Bilmiyorum böyle bir durum yaşadınız mı?Benim için enterasan oldu.O kadar başarıdan sonra kırıldım,üzüldüm cimri yönetimi kınıyorum

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Quote Originally Posted by kasım akdemir View Post
    Metmet senin oyunda bir yanlış var yhaaa one abi heryer türk.Çok tuhaf ve enterasan geldi bana.
    Quote Originally Posted by kasım akdemir View Post
    Ayrıca 2017-2018 sezonunun sonunda galatasaraydan ayrıldım.Fakat ne onlar kovdu nede ben istifa ettim sözleşme ücretini az bulduğum için kabul etmedim 6 ncı ayın sonunda sözleşme sürem doldu ve otomatik olarak klüpten ayrıldım. Bilmiyorum böyle bir durum yaşadınız mı?Benim için enterasan oldu.O kadar başarıdan sonra kırıldım,üzüldüm cimri yönetimi kınıyorum
    öncelikle adım mehmet.

aslında basit bir cevabı var: oyunda yalnız türkiye ligi seçili olduğundan türk oyuncuların çoğu yüklenirken diğer ülkelerden az yükleniyor.(yetenek te aynı olsaydı...) o yüzden adamlar da oyuncu bulamayıp türk fakat 2. vatandaşlığı olanları alıyorlar. öyle anladım ben en azından.

neden ücreti az buldun ki sanki gerçekten veriyorlarmış gibi ki biliyon gs krizdedir hep, idare edeydin yani reddedersen olabiliyor bu tarz işler bende olmadı

ben oyunun şu mantığını anlayamadım: ben oyunda personel-coach herkese zamanından önce kontrat önermesi yapıyorum. oyun ise biteceği sezonda şubattan evvel teklif etmez. edince de önce düşük ediyor reddediyorum az yükseltiyorlar klübü sevdiğimden kabul ediyorum yoksa ben öyle 1 milyon aylığa çalışmamher neyse bu sefer klüp ben 5 senelik isterken onlar 2 yada 3 senelik uzatmak istediler onu da anlamadım.

benim fm 2006 da şöyle olmuştu: bilen bilir samsunun durumunu.ben 1 senelik gelmiştim rolling ile. sonra sezon sonu gelince ayrılırım derken kontat uzadı. o zaman şaşırmıştım. meğerse rolling süregelen kontrat oluyor. devamlı otomatik uzuyor. neyse 2. sene oyun hata verdide oyundan çıkmıştım.
    Last edited by mehmetd : 26.Kasım.2010 at 10:50

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

yeni resimlerle karşınızdayım.
    bakın oyunda neler var neler...

Last edited by mehmetd : 03.Mayıs.2011 at 21:17

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Last edited by mehmetd : 03.Mayıs.2011 at 21:18

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

en sonuncu burada birinin paylaştığı taktik,yükleyeyim dedim böyle oldu.
    adam beni de aşmış böyle oynarsak tabiiki kazanırız ama yedek kim olacak?
    Last edited by mehmetd : 03.Mayıs.2011 at 21:19 Reason: resimler arasında boşluk yapıp daha iyi görünmesi için.

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

50 resim eklemem demek kimse bişey yazmasın bende böyle kalakalayım diyedir,lütfen mesaj YAZMAYIN.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

FM 10 artık geçti, konularının okunma derecesi belli. Eh eklediğin resimlerde de bir iki istisna hariç "ilginç" sınıfında bir şey yok.

Kimse mesaj atmıyor diye kendimizi de parçalayamayız, tercih meselesidir, önemli olan emeği vermektir, verdikten sonra insanların gözüne sokmak değil.

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Quote Originally Posted by Sirius Black View Post
    önemli olan emeği vermektir, verdikten sonra insanların gözüne sokmak değil.
    emeği verip hiç mesaj gelmemesi durumunda emek boşa gitmiyor mu yani?o zaman bu siteyle neden bu kadar ilgilendiğimi sorgulamak zorunda kalıyorum.

3 resim daha ekliyorum eğer yaptıklarımla ilgilenilmiyorsa bende bu siteyle ilgilenmemeye başlayacağım.

Last edited by mehmetd : 07.Mayıs.2011 at 19:02

Sayfa 43 / 43 İlkİlk ... 33414243

Mesaj Yetkileri