1 ile 5 arası toplam 5 sonuç

Konu: Brezilya 2002 Çağüstü 3-5-2

Default Brezilya 2002 Çağüstü 3-5-2

Herkese selamlar...
    Epey uğraştıktan sonra oluşturduğum 3-5-2 taktiğini sizlere sunmak istedim.

Taktik dizilişi ve Takım bilgileri:

Taktiğin görünümü biraz cins belki de komik ama taktiği uyguladığınızda yanılacaksınız.
    Dış görünüşe aldanmayın...

Oyuncu tanımları:

GK: normal kaleci özelliklerinin yanında command of the area(alan hakimiyeti) yüksek olan kaleci bulabilirseniz iyi olur.

DC: Taktiğin en önemli 2. oyuncularıdır.Hızlarının 13 ten aşağı olmaması ve kesinlikle hava hakimiyetlerinin iyi olması gerekir.

DM: Taktiğin en önemli oyuncusudur.Bu adam iyi olmazsa olmaz.Hava hakimiyeti iyi olan sağlam bir ön libero gerekiyor.Örn: Ceyhun gülselam

MLC: Defansif özelliği ağır basan,oyunu çift yönlü oynayabilen birini bulmanız gerekir.

MRC: Ofansif yönü ağır basan,teknik özelliği yüksek,oyunu çift yönlü oynayabilen birisi olsa iyi olur.

AMRL: Bu mevkideki oyuncuların topsuz alan özellikleri ve hızları iyi olmalı.

STL: Buraya topsuz alan özelliği iyi olan bir santrafor koymanızı öneririm.

STR: Fiziki gücü iyi olan workrate(çalışma oranı) iyiolan hava hakimiyeti olan bir oyuncu burası için ideal.Bu mevkide ben Umut Bulutu oynatıyordum her sene gol kralı oluyordu.

Tavsiyeler:

Önem sırasına göre:

Taktiksel bilgisi :17+
    Oyuncu potansiyel yargılama:17+
    Adam yönetimi:17+
    Motivasyon:17+

Özelliklerinde bir asistan bulun(tabi bulabilirseniz) ve tatile çıkıp keyfinize bakın.

Çok uğraştırdığı için resim eklemeyecem.
    Not:Bu taktik 10.3.0 da hazırlanmıştır.

Taktiği indireceğiniz linkler:

http://rapidshare.com/files/379249454/Brezilya___aae___st___3-5-2__Napoli__Oct_2009_.tac.html

http://netload.in/dateijxrBtEjR3R/Brezilya çağüstü 3-5-2 (Napoli, Oct 2009).tac.htm

http://uploaded.to/file/l2sy0a

Yorumlarınızı kesinlikle bekliyorum...

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Oldukça uğraşmışsın ve güzel bir taktiğe benziyor. Ben sadece kendi taktiklerimi kullandığım için indirmeyecem ama indirenler eminim memnundurlar.

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Brezilya "Very Fluid" oynuyordu sanırım 2002'de ama ? Deneyeceğim bende souçları yazarm.

Brezilyanın sistemiyle alakası yok ama taktiğin kalitesini değiştirmez tabi. Sağol arkadaşım, ben de zamanım olduğunda deneyeceğim. Yorum yazmaya çalışırım.
    Bu arada Brezilyanın taktiği, oyundaki 5-3-2 yi andırıyordu. Edmilson Lucio Roque Junior 3lüsü savunmada, wing back olarak Cafu ve R.Carlos önlerinde 2 DMC- Gilberto Silva ve Kleberson,
    ileri 3 lü, belki Ronaldinho biraz daha geride olacak şekilde, Rivaldo ve Ronaldo..

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Evet güzel taktiğe benziyor. Çok gol yemezsin herhalde anlayamıyorum.. Çok gol atılabilir bu taktikle
    Sentugo.

Mesaj Yetkileri