1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: Taktiksel Teoremler '10

Nesil
    2003

Default Taktiksel Teoremler '10

Taktiksel teoremler yıllardır FM kullanıcılarının Futbol Taktiklerini ve bu taktiklerin Football Manager oyununda kullanımını öğrenmeleri, oyunda strateji yaratmaya yardımcı olması için için Richard Claydon tarafından yazılmıştır.

FM 2010'da karşınıza çıkan yeni taktik seçenekleri de geçtiğimiz yıllarda Taktiksel Teoremler yazılarından esinlenilmiş ve Richard Claydon'un da katkılarıyla Football Manager 2010'da kullandığınız yeni taktiksel seçenekler ortaya çıkmıştır. Bu kitabı okuyarak futbol taktikleri konusundaki bilginizi genişletebilir, Football Manager 2010 oyununda stratejinizi belirlemek için bır kılavuz olarak kullanabilirsiniz.

Taktiksel teoremler '10 kitabını (İngilizce) indirmek için tıkyalınız.

Maalesef henüz Türkçesi yok.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Ömer abi bu dosya da cok işe yarayacak. Eline saglık. Türkce ceviri yapacak mısın?
    TariboWest

3. Default

İnşallah ingilizcem yeter anlamaya.

çok teşekkürler.boş zamanımda cevirmeye çalışırım veya ceviren arkadaşlara yardım edebiirim.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Ümit View Post
    Ömer abi bu dosya da cok işe yarayacak. Eline saglık. Türkce ceviri yapacak mısın?
    Oldukca uzun bir dokuman olmakla kalmiyor, verilen ornekler Ingiliz futbolcularini iceriyor. Bunu tam anlamda cevirmek icin ciddi bir calisma gerekli bu nedenle.

Su anda bu proje yapmayi dusunduklerim arasinda degil ancak bos vakit bulabilirsem yapmak istedigim bir ceviri.

6. Default

Çok işime yarıyacak bu teşekkürler..

biz kendimiz de konuşsak bir yandan, kendi çıkarımlarımızı yapsak?
    bizde de bu oyunu iyi oynayanlar vardır elbette..

60 sayfa! Sanırım sonunda FIFA'dan lisans falan alacağız. Sports Interactive, bu işi ciddiye aldığını her fırsatta gösteriyor. Tebrikler.

Türkçe olsa mükemmel olur.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Valla ben yardimci olmak isterdim ama bu aralar cok mesgulum. Fazla sayfa oldugu icin uzun surcek ceviri ama ufak tefek yardim istenirse gerekli kisiler ozel mesaj atsin

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

benim rehber buradan ,oyundan ve kendi mantıgımdan alıntılarla hazırladıgım bir rehber mahiyetinde... isteyenler oradan faydalanabilirler
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Oyun Türkçe'ye çevrileceğine, bir süre ara verilip bu rehber çevrilse çok faydası olur. Lütfen duy sesimi Turksportal!!!

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Herşeyi türksportal yapamaz , bence ingilizceden iyi anlayan 5-10 kişi bir ekip halinde bunu çevirebilir , çok da zor olmaz bence.

Mesaj Yetkileri