1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: Özel Ses

Default Özel Ses

özel ses eklemek mümkün müdür arkadaşlar?

kendim için özelleştirecek olursam;

bu bizim GS taraftarının söylediği Harry Kewell (Dady Cool) şarkısının orjinalini buldum.
    meğersem Avustralya Milli Takımı 2006 dünya kupasına gitme başarısını gösterince (ya da playoff'a çıkınca) ülkede bayram havası esiyor, bizim tarkan'ın "Arar buluruz" u gibi bir şarkı yapmışlar, ama Harry Kewell'ı ön plana çıkarmışlar..

He's crazy like a fool
    He's Harry Kewell
    He's crazy like a fool
    C'mon Harry Kewell

diye gidiyor şarkı..
    Stüdyoda yapmış adamlar,
    acaba diyorum ki, uğraşırım sorun değil, bunu eklesek Kewell gol attığında çalsa oluyor mu? Özellikle yönetim bilir herhalde bunu..

puhahahahahhhah dumura uğradım dostum abartmasak iyi olucak galiba

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

elbette ekleyebilirsin sonuçta ses yamaları var. ancak sadece Kewel'e ait olmaz da her gol atıldıktan sonra çalar heralde koyduğun ses.

Fantastik

dur buldum ve yaptım bi şeyler de kewell sakatlandı oynatamadık daha

Nesil
    2006

Bende her oyuncu gol attiktan sonra oyunda spiker-taraftar soyad-ad olarak duymak istiyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli - Köln

Quote Originally Posted by ridvanv View Post
    Bende her oyuncu gol attiktan sonra oyunda spiker-taraftar soyad-ad olarak duymak istiyorum
    şaka bi yana fm nin ileri serileri için olabilecek bir yenilik. bazı oyunculara özel kodlar verilip, gol attıklarında o ses dosyasını harekete geçirebilir. Daddy cool u Kewell gol atınca dinlemek gibi... çok daha keyif verici olurdu gerçekten

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli - Köln

bu arada Daddy Kewell mp3ünü buldum

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by metinoktay View Post
    şaka bi yana fm nin ileri serileri için olabilecek bir yenilik. bazı oyunculara özel kodlar verilip, gol attıklarında o ses dosyasını harekete geçirebilir. Daddy cool u Kewell gol atınca dinlemek gibi... çok daha keyif verici olurdu gerçekten
    Resmi bir çalışmada tüm oyunculara yapılması istenir.Regen oyuncuları da düşününce uygulanması oldukça zor.Ayrıca kaplayacağı yer açısından da boyut olarak sıkıntı yaratabilir.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2003

Bence MP3'leri hazirlayin.

Gol olduktan sonra oyunu durdurup, mp3'un ustune iki defa tiklayin. Sarki soylemeniz bittikten sonra maci tekrar baslatin.

En azindan FM 2010 icin.

@perpetua: tam Türk usulü çözüm olmuş

ya oyuncular için de oyundaki niq id'leri kullanılarak ses dosyası eklenebiliyormuş, denedim ama olmadı bende..

FM2010/Data/events klasöründeki match_sound.cfg dosyasını notepad ile açınca en alta gelin, orada tarif etmiş adamlar, pl_xxxxx_.wav diye satır ekliyorsunuz, xxxxx oyuncunun uniq id'si. wav dosyyasını da sounds klasörüne atınca olması lazımdı...
    ama olmadı, sanırım bir noktayı atladım..

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli - Köln

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Bence MP3'leri hazirlayin.

Gol olduktan sonra oyunu durdurup, mp3'un ustune iki defa tiklayin. Sarki soylemeniz bittikten sonra maci tekrar baslatin.

En azindan FM 2010 icin.
    gol yiyince de arkasından bi "haluk levent- alışamadım" ya da damar bi şarkı falan

Mesaj Yetkileri