1 ile 17 arası toplam 17 sonuç

Konu: Data Editörde Çalışıp Oyunu Kendi Yaptığınız Database ile Açabilen Var mı

Default Data Editörde Çalışıp Oyunu Kendi Yaptığınız Database ile Açabilen Var mı

arkadaşlar benim en büyük sıkıntım türkiyede yabancı oyuncuların 10 yıl sonra türk olması. gerçekte bu 5 yıl ama oyunda 10 gözüküyor. onu değiştirmek istedim ama 2009daki gibi değil. yani yeni bir database olmuyor ve ben oyunda yeni oyun kurarken bana database seçimi sorulmuyor. bu neden olabilir

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by samsunluyasir View Post
    arkadaşlar benim en büyük sıkıntım türkiyede yabancı oyuncuların 10 yıl sonra türk olması. gerçekte bu 5 yıl ama oyunda 10 gözüküyor. onu değiştirmek istedim ama 2009daki gibi değil. yani yeni bir database olmuyor ve ben oyunda yeni oyun kurarken bana database seçimi sorulmuyor. bu neden olabilir

kendi yaptığın databaseyi saveledikten sonra oyuna girerken new game bastığında en altta sağda changeye tıkla sayfa açılınca senin savelediğin databaseler gözükür

malesef o change yapacağımız pencere gelmiyor bana ya

4. Default

Arkadasım o ayrı bir pencere değil new game bastığın zaman gelen pencerenin sol altında change var onu tikle devam et sonra o ekran gelir...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

FM 2010'u hala edinmediğim için Editor olayını bilmiyorum fakat, Yabancı sınırlaması hakkında değişiklik yapamıyorsunuz diye biliyorum.

malefes bende o change göremedim bi fotorafla falan yardımcı olabilirmisinz doru yere bakıorm galiba ama göremedim

Nesil
    2003

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=81235

XML dosyalarını kullanma ile ilgili detayları burada bulabilirsiniz.

Vatandaşlık süresini kısmak için mevcut Türkiye ligi yerine yeni bir Türkiye ligi yaratmayı deneyebilirsiniz. Vatandaş olarak sayılma sanıyorum lig kuralı olarak kodlandı. Ülke kuralı olarak değil. Bu nedenle Türkiye liglerini yeniden yaratarak bunu çözmeniz mümkün.

Not: Milli olmuş oyuncular için vatandaşlığın 10 yıl sürmesi bir hata değil. Konu ile ilgili TFF'nun açıklamasını burada bulabilirsiniz.

Nesil
    2003
    Yer
    Antalya

Bu şekilde seçiyorsunuz arkadaşlar
    daha 19 yaşında, düşlerinde özgür dünya...

işte ben new game e bastıktan sonra o ekran çıkmııyor karşıma.

Nesil
    2003
    Yer
    Antalya

Editör'de yaptığın değişiklikleri kaydettin mi diye sorcam ama abes mi olur? Kaydettiysen çıkması gerek bence.
    daha 19 yaşında, düşlerinde özgür dünya...

tabikide kaydettim hatta 10.1.0 ı bile yükledim ama çıkmıyor

Nesil
    2003

direkt olarak ligleri seçtiğimiz ekran çıkıyor

Unhappy

ne yazıkki aynı sorun bende de var... bi çare bu duruma...

yok galiba buna bi çare=)

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

şimdi ben sorunu tam anlamadım ama;

bir kere eğer database inizi kaydettikten sonra 10.0.1 i yüklerseniz o database gözükmez, yükledikten sonra yenisini yapmanız gerekir..

2. si database i 'save database as' die farklı bir isim vererek kaydedin, sonra oyun açılırken kesinlikle sorar
    ..

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Hayır, sorun o ekranın gelmemesi, bunu 2009'da yaşayan arkadaşlar da vardı. Belgelerim içerisinde yer alan editör data klasörünü, oyunun kurulu olduğu klasöre kopyalaıp deneyin. 2009'da belgelerime atıldığında görünmeyeler yamalar bu şekilde görülebiliyordu. Tabi kesin görünecektir demiyorum ama denemekte fayda var.
    "YÜCE ATATÜRK"

Mesaj Yetkileri