1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: FM 2010 Hakkında İlk Değerlendirmeler

Default FM 2010 Hakkında İlk Değerlendirmeler

fm2010 çıktı hepimiz heyecanla yeni kariyerlerimize başladık şimdi oyunun geçen seneden farkını ve özelliklerini tartışalım

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Gayet güzel yapmışlar oyunu 3D hakkında yorum yapmayacağım çünkü zaten sevmiyordum tarafsız yorum yapamam ama oyun cidden zevkli ve zor ama doğru taktiği ayarlamak artık daha kolay böylece forvetlerden daha çok performans alıyoruz FM09'a göre
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

Türkçe değiL,değiL mi?

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Quote Originally Posted by garydelgadov View Post
    Türkçe değiL,değiL mi?
    Değil.10 bin satış olursa olabilir.
    So what?
    Saike

oynayan arkadaşlar, acaba bu 3D hakkında yorumlarınızı alabilir miyiz? eklentiler nasıl, maç motoru nasıl ?? iyi ve kötü bulduğunuz tarafları bi özetleyiverseniz rica etsek ? daha temin edemedik o yüzden merak içindeyiz. 1 haftaya kadar da anca toplarım heralde parayı .. meraktan öldüm.

ben 3d hakkındaki kendi düşüncelerimi paylaşıyım. maçları 3d olarak izlemek keyif haline gelmiş. yaşanan karamboller benim çok hoşuma gitti. oyuncuların topa bilinçli müdahale yapması maçı daha gerçekçi kılıyor. ayrıca patch ile ofsayt sorunuda düzeliyor anlamsız ofsaytlar yok yani. tek beni rahatsız eden yönü penaltıların çok sayıda olması ve çoğunun çekme itme vs gibi şeylerden doğması. diğer hoşuma giden etkenleri saymak gerekirse; oyuncunun kanattan sıfıra inip penaltı noktasına veya ceza alanı dışına yerden ip gibi orta açması, ceza alanı içinde bi oyuncu yerde kaldığı zaman aha penaltı diyip hakemin gelip oyuncuya aldatmaya yönelik hareketten dolayı kart vermesi, forvetlerin kafa vuruşlarında topu yerden sektirip gol atma isteği(gerçi bunu 1 defa gördüm), maç sırasında verdiğimiz hızlı taktikleri takımın sahaya yansıtma çabası. kötü yön olarak az önce dediğim gibi penaltının çok olması ve duran toplarda bazen barajın çok saçma kurulması. aklıma geldikçe veya gördükçe eklerim

Mesaj Yetkileri