Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 68 sonuç

Konu: Power Of The Goal 2010 Versiyon

TuNdRaLoWeR Misafir

Thumbs up Power Of The Goal 2010 Versiyon

Öncelikle herkese merhabalar..

Her sene gelenek olarak sürdürdüğüm Power Of The Goal serimin bu sene ki serisi de yayında! Oyunun demosu çıktığı anda çalışmalara başladığım POTG'un test süresini bugün bitirmiş bulunuyorum.Geçen senenin dünya bazında en çok indirilen ve rehavet gören taktiği olan POTG'un bu sene ki serisinde 4-1-2-1-2 dizilişini tercih etmeyi uygun gördüm.İsterseniz pozisyonlardan bahsedelim;

GK: Her taktikte olduğu gibi bu taktikte de sağlam bir kaleciye ihtiyacımız var, taktiğiniz ne kadar sağlam olursa olsun kalecinizin iyi olması gerekir.Buffon gibi harika bir kaleci demiyorum, orta olsa da olur.Bu mevkiiye verebileceğimiz örnek; Volkan Demirel.
    DL: Hızlı ve iyi pas, orta yapabilme özelliği olmalı.Bu mevkiiye verebileceğimiz örnek; Roberto Carlos.
    DR: Hızlı ve iyi pas, orta yapabilme özelliği olmalı.Bu mevkiiye verebileceğimiz örnek; Gökhan Gönül.
    DC: Uzun ve iyi markaj yapabilmeli.Takımım da Bilica-Önder ikilisini değiştirip oynatıyordum ancak örnek vermek gerekirse Leandro Gioda.
    DC: Uzun ve iyi markaj yapabilmeli.Bu mevkiiye verebileceğimiz örnek; Diego Lugano.
    DMC: İyi pas yapabilmeli, top kesebilmeli ve dağıtabilmeli.Bu mevkiiye verebileceğimiz örnek; Emre Belözoğlu.
    ML: Hızlı ve teknik olmalı.Bu mevkiiye verebileceğimiz örnek; André Santos.
    MR: Hızlı ve teknik olmalı.Bu mevkiiye verebileceğimiz örnek; Kazım Kazım.
    AMC: Bu mevkii de ki oyuncumuz maestro konumunda olacak.Tam bir kaptan olacak, bu mevkiiye verebileceğimiz örnek; Alex de Souza.
    FC: Bu mevkii de ki oyuncumuzun bitirici olması gerek.Yanına gelecek kafa vurma eğilimi iyi olan oyuncuyla birbirilerini tamamlamaları gerekir.Bu mevkiiye verebileceğimiz örnek; Daniel Güiza.
    ST: Uzun boylu, uzun boylu olmasa bile kafa vurma eğilimi iyi olan ve bitirici bir forvete ihtiyacımız olacak.Bu mevkiiye verebileceğimiz örnek; Semih Şentürk.

Şimdi diziliş ve komutlara göz atalım;

Ve oynadığım bazı önemli maçlar;

Tester olarak 3-4 yabancı arkadaşım görev aldı ve onların maçları da yakında gelecek.Fakat kabataslak bahsedersek;
    West Bromwich Albion ile ilk 4 maçında ki skorları; 4-1, 7-0, 5-2, 4-2.Ve aynı takım ile Chelsea'yi Carling Cup'ta 2-0 yenmeyi başarmış.

İndirme Linki

http://www.turksportal.net/dosya/fm/29111/bilgi/

Alternatif Linkler
    Zshare
    2Shared
    Turboupload
    Mediafire

İzinsiz yayınlanması KESİNLİKLE yasaktır.

İyi oyunlar,
    TuNdRaLoWeR-Eren BİLVERAN
    Last edited by DisCo : 10.Aralık.2009 at 03:55

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Gecikme için özür dileriz, paylaşım için teşekkürler. Bundan sonra yapacağınız paylaşımlarda, koyduğunuz görüntülerin önizleme şeklinde olmasını ya da 470*600 boyutunu aşmamasını sağlarsanız, siteye eklemekte sıkıntı çekmeyiz ve resimleri, orantısız küçültüp eklediğimizden dolayı yaşanan bozukluk ortaya çıkmamış olur.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Of eren ilk ben yayınlıcaktım taktik :P

Deniycem kanka

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Teşekkürler,deneyince yorumlarımı yazarım.
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Adam fenerin kadroyu baştan aşşağıya yazmış hiç mi bir oyuncu uymaz o dizilişe

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

FC: Bu mevkii de ki oyuncumuzun bitirici olması gerek.Yanına gelecek kafa vurma eğilimi iyi olan oyuncuyla birbirilerini tamamlamaları gerekir.Bu mevkiiye verebileceğimiz örnek; Daniel Güiza.

bu örnek iyi olmamış bence eğer bu oluyorsa tüm forvetler oynar yaww o posizyonda

emeğine sağlık,deneyen arkadaşlar yorumlayacaktır Yalnız diziliş konusunda bir yorumum olacak... Taktikte kilit adam DMC olacaktır...DMC kötü ise dğer 10 oyuncunuz iyi de olsa bu taktikle felç olursunuz... Yani transfer bütçenizin tamamını oraya harcayabilirsiniz bence Eğer oraya sağlam bir adam koyarsanız diğer bölgeler iyi kötü Guiza ile falan idare eder
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

taktik için çok teşekkür ederim ilk üç maçımın ss'lerini gönderiyorum maçları oynadıkça ss'leri gönderecem

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Hakkaten bu fm2010da uzun şut atma meselesi ileride çok sorun olur.Her taktikte 40 metreden gömüyor önüne gelen.Mesela uzun şutu en alt seviyeye getiriyorum tüm oyuncularda fakat önü kapalı bile olsa kaleye 30 metre yaklaşınca gömüyor. 16 tane uzun şut atılan maç mı olur :|

Senni taktik içn demiyorum eren daha denemedim ama istatisliklere bakıyorum her taktikte atılan şutların yarısı uzaktan.

Nesil
    2009
    Yer
    Eskişehir

Paylaşım için teşekkür ederim gardaş.

TuNdRaLoWeR Misafir

Quote Originally Posted by sasa16 View Post
    Adam fenerin kadroyu baştan aşşağıya yazmış hiç mi bir oyuncu uymaz o dizilişe
    Adam? Biraz edepli konuşmayı denesen diyorum? Karşında mahalle arkadaşın ya da askerlik arkadaşın yok, klavyeni topla

Bir ikincisi, çok mu bildiğni sanıyorsun? Çok biliyorsan buyur sen de paylaş, ben burda bir paylaşım yapmışım ve sen bunu beğenmesen bile SAYGI DUYMAK ZORUNDASIN.En azından bir teşekkürü es geçmeyeceksin, ayrıca hangisi uyumsuz? Hepsi de bölgesinin adamı? Çok bilmiş gibi konuşmaktan çok icraata geçse bazı şeyler ne güzel olur dimi Mr.Pedant?

Quote Originally Posted by nannar View Post

bu örnek iyi olmamış bence eğer bu oluyorsa tüm forvetler oynar yaww o posizyonda

emeğine sağlık,deneyen arkadaşlar yorumlayacaktır Yalnız diziliş konusunda bir yorumum olacak... Taktikte kilit adam DMC olacaktır...DMC kötü ise dğer 10 oyuncunuz iyi de olsa bu taktikle felç olursunuz... Yani transfer bütçenizin tamamını oraya harcayabilirsiniz bence Eğer oraya sağlam bir adam koyarsanız diğer bölgeler iyi kötü Guiza ile falan idare eder
    Oyunun en iyi forvetlerinden Güiza ya Ayrıca tabii DMC çok önemlidir diğer her bölge oyuncusu gibi.

Quote Originally Posted by 06kartal View Post

taktik için çok teşekkür ederim ilk üç maçımın ss'lerini gönderiyorum maçları oynadıkça ss'leri gönderecem
    Ben teşekkür ederim taktiği denediğin için, diğer maçlarının sonuçlarını da bekliyorum..

Quote Originally Posted by mesutc28 View Post
    Paylaşım için teşekkür ederim gardaş.
    Rica ederim, hepimiz gardaşız.

Bu kadrosu kısıtlı olan takımlar içinde geçerlimidir. Yani orada da başarı sağlarmı, ben denedim fakat çok iyi sonuçlar alamadım, Kocaelispor'la oynuyorum, kadromda yıldıray, fatih tekke, Tello, Mehmet Batdal, gibi isimler var fakat pek fazla pozisyona giremiyorum. Az önce Gs'den 6 tane yedim veya kısıtlı kadrosu olan takımlara göre bir taktik önerebilirmisiniz.

erenbaba sen ne karısıyosun?

Quote Originally Posted by emrahozsahin View Post
    Bu kadrosu kısıtlı olan takımlar içinde geçerlimidir. Yani orada da başarı sağlarmı, ben denedim fakat çok iyi sonuçlar alamadım, Kocaelispor'la oynuyorum, kadromda yıldıray, fatih tekke, Tello, Mehmet Batdal, gibi isimler var fakat pek fazla pozisyona giremiyorum. Az önce Gs'den 6 tane yedim veya kısıtlı kadrosu olan takımlara göre bir taktik önerebilirmisiniz.
    şahsi görüşüm bu taktik kadrosu kısıtlı takımlar düşünülerek yapılmış bir taktik verilen örneklere bakarak anlayabiliriz bunu .) Gsdan 6 yemende normal taktiği denemeye devam et bence iyi sonuçlar alırsın. | taktiği deniyorum iyi sonuçlar alıyorum emeğine sağlık.

Hocam tmm gs sorun deilde diğer takımlarada yeniliyoruz kadromda fatih tekke, yıldıray baştürk, rodrigo tello, felan var

TuNdRaLoWeR Misafir

Quote Originally Posted by asdasdas1 View Post
    şahsi görüşüm bu taktik kadrosu kısıtlı takımlar düşünülerek yapılmış bir taktik verilen örneklere bakarak anlayabiliriz bunu .) Gsdan 6 yemende normal taktiği denemeye devam et bence iyi sonuçlar alırsın. | taktiği deniyorum iyi sonuçlar alıyorum emeğine sağlık.
    Sağolasın..

Quote Originally Posted by emrahozsahin View Post
    Hocam tmm gs sorun deilde diğer takımlarada yeniliyoruz kadromda fatih tekke, yıldıray baştürk, rodrigo tello, felan var
    Her maç aynı futbolcular ile mi oynuyorsun? Ayrıca taktik kadar takım konuşması da önemli onu da yeri gelmişken söyliyeyim

gerçi ben her taktikte yeniliyorumda bu taktikte daha az yeniliyorum ama güzel bir taktikmiş uzun vadede bazen 3-0 yenikken 3-3 e getirebiliyorum maçı, çok basit goller yiyorum.. Küme düşmekten son maçta kurtulduk Süper Lig'de, şimdi İtalyan 2 oyuncuyu koydum stopere, herhalde şimdi daha az gol yerim iyi adamlar aldık bakalım otoriteler küme düşer gözüyle bakıyor ama yanıltacağız Teşekkürler tekrardan.

FM 09 da ki taktiklerin bence başarılı değildi inşallah bu taktiğin başarılı olur ..

TuNdRaLoWeR Misafir

Quote Originally Posted by LeonKaaN View Post
    FM 09 da ki taktiklerin bence başarılı değildi inşallah bu taktiğin başarılı olur ..
    Hmmm

İnşallah..

Kastamonuspor(yama) ile bu taktigi kullaniyorum gerçekten güzel sonuçlar aliyorum.

TuNdRaLoWeR Misafir

Quote Originally Posted by tosyalinl View Post
    Kastamonuspor(yama) ile bu taktigi kullaniyorum gerçekten güzel sonuçlar aliyorum.
    Geribildirim de bulunduğun için teşekkür ederim, dilersen sonuçlarının SS'lerini bizlerle bu konu altından paylaşabilirsin..

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Sinan Bolat
    Elyasa Süme
    Otomandi
    Eren Güngör
    Özgür Çek
    Ceyhun G.
    Beckham
    Angel Maria
    Vaart
    Ruud
    Mandzukic

Kadrom bu şekilde 6 puan farkla liderim. Özellikle AMC oyuncu çok iş yapıyo taktikte.

Nesil
    2009
    Yer
    Eskişehir

Bu taktikle Avrupada büyük iki takıma aldığım sonuçları göstermek istiyorum.

TuNdRaLoWeR Misafir

Quote Originally Posted by crespo009 View Post
    Sinan Bolat
    Elyasa Süme
    Otomandi
    Eren Güngör
    Özgür Çek
    Ceyhun G.
    Beckham
    Angel Maria
    Vaart
    Ruud
    Mandzukic

Kadrom bu şekilde 6 puan farkla liderim. Özellikle AMC oyuncu çok iş yapıyo taktikte.
    Sevindim gerçekten.

Quote Originally Posted by mesutc28 View Post
    Bu taktikle Avrupada büyük iki takıma aldığım sonuçları göstermek istiyorum.

Buna ayrı bir sevindim gerçekten, geribildirim için sana da teşekkür ederim

taktik çok iyi juventusla ilk sezonumda iltalay ligi,italya kupası,şampiyonlar ligi ve süper kupa kupalarını kazandım
    kadrom:
    buffon
    grygera
    chiellini
    zapata
    grosso
    felipe melo
    camoranesi
    diego
    giovinco
    amauri
    laquinta

TuNdRaLoWeR Misafir

Quote Originally Posted by ossy View Post
    taktik çok iyi juventusla ilk sezonumda iltalay ligi,italya kupası,şampiyonlar ligi ve süper kupa kupalarını kazandım
    kadrom:
    buffon
    grygera
    chiellini
    zapata
    grosso
    felipe melo
    camoranesi
    diego
    giovinco
    amauri
    laquinta
    Senin adına sevindim, yorumlarınızı bir kenara not alıyorum burada kalıyor sanmayın

Geribildirim için ayrıca teşekkür ederim sana bu arada, başarılar kalan sezonlarda..

Basta ise yaramamisti ama son 1 sezondur çok güzel sonuçlar aldim. Kastamonuspor'u Bank Asya Birinci Lig'e çikardim.

TuNdRaLoWeR Misafir

Quote Originally Posted by tosyalinl View Post
    Basta ise yaramamisti ama son 1 sezondur çok güzel sonuçlar aldim. Kastamonuspor'u Bank Asya Birinci Lig'e çikardim.
    Sevindim, maçlardan görüntüler de ekleyebilirsiniz dilerseniz.

28. Default

Quote Originally Posted by Sekopej View Post
    Gecikme için özür dileriz, paylaşım için teşekkürler. Bundan sonra yapacağınız paylaşımlarda, koyduğunuz görüntülerin önizleme şeklinde olmasını ya da 470*600 boyutunu aşmamasını sağlarsanız, siteye eklemekte sıkıntı çekmeyiz ve resimleri, orantısız küçültüp eklediğimizden dolayı yaşanan bozukluk ortaya çıkmamış olur.
    image ları otomatik küçülten scriptler var. vbulletin resmi destek sitesinde bulunuyor. Her konuda bu resimlerden şikayet etmek yerine o eklentiyi kurmanız kesin çözüm olur. Hangi boyutta eklenirse eklensin, sizin istediğiniz boyuta otomatik olarak küçültecektir.

5 dk uğraşıp, üyelerinizi bu uğraştan kurtarabilirsiniz. Saygılar.

İşte linki :

http://www.vbulletin.org/forum/showt...=image+resizer

DMC'ye Gökhan İnler uygun olur mu ?

Default slm

realde garcia var onu al bence daha ucuz

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri