Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
31 ile 60 arası toplam 120 sonuç

Konu: FM 2010 için Takım Önerileriniz

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Villa abi.

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ridvanv View Post
    Yakinda 8 takimlik online ligimiz olucak ve ben hala hangi takimi secmeliyim kararsizim. 10 tane takim yazicam sizce hangisi?

Lazio,Napoli,Aston Villa,Villarreal,Genoa,Palermo,Werder Bremen,porto,S.lizbon,Benfica
    Kesinlikle Benfica, oyundaki nerdeyse en iyi vurucu tim bunlarda yahu... olmadi Villareal..

Porto yada Benfica ama öncelik Porto tabiki finansal durum açısından.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Benfica'yı al bence.

benfica palermo napoli

benfica nın bu sene acayip bir forvet hattı var

ramires te ordaymış haberim yokmuş kesinlikle benfica diyorum artık : )
    Last edited by BiLGeN90 : 14.Kasım.2009 at 18:19

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

Benfica ya da Porto ikiside süper takımlar
    turksportal...

vedat1987 Misafir

Sen nasıl bir takım istiyorsun önemli olan bu.Benfıcayı alırsan hücum hattıyla götürürsün ,Sportıngin süper bir orta sahası var.Ama bu listedeki en komple takım bence Napolı

Nesil
    2006

villarreal secmeye karar verdim, aslinda lazio ile ikisi arasinda kaldim ama villarrealde son kararimi verdim. Bir kac transferle eksikleri gideririz.

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Beyler ben kendi memleketimin takımını seçmeyi daha çok seviyorum ama sizce Malatya bld. mi seçeyim yoksa Malatyasporumu ?
    malatyAdana!

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Mor güllerin kokusuna , Al geç Afyonkarahisarspor'u yaww Tesisse tesis, kaliteyse kalite, stadsa stad... herşey var şaka bir yana da bence mutlaka memleketinizin takımıyla 1 kariyer yapmalısınız
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Quote Originally Posted by nannar View Post
    Mor güllerin kokusuna , Al geç Afyonkarahisarspor'u yaww Tesisse tesis, kaliteyse kalite, stadsa stad... herşey var şaka bir yana da bence mutlaka memleketinizin takımıyla 1 kariyer yapmalısınız
    Aynen öyle abi Yoksa zevk alamassınız
    malatyAdana!

ben marmaris bld ile her sene oynuyordum malesef bu sezon oynuyamıyorum. bunun bir çözümü var mı? şimdiden teşekkurler...

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

her zaman söylemi$imdir oyun ba$ında ilk Galatasarayla(ortalama 5 sezon) ba$lar sonra Liverpool(ortalama 3 sezon) ile ikinci oyunumu açar ve üçüncü oyunumu da uzun soluklu bir $ekilde Nottingham Forest(ortalama 8 sezon) ile oynayıp bitiririm. zaten ondan sonra da yeni oyunun çıkmasına 2-3 ay falan kalmı$ oluyor.

ancak bu oyunda Galatasaray ile ba$ladıktan yarım sezon sonra ilerleyip birden bi sıkılma bi oyundan kopma hissettim kendimde. $imdi ise canım deli gibi FM oynamak isterken (4 gün okulum yok bütün hafta evde olacağım FM haftası olsun istedim) oyunu açmamla kapatmam bir oluyor. bir türlü o konsantrasyonu yakalayamıyorum.

tam üç defa yeni oyun kurup ba$lattım. Galatasarayla oyuna ba$layıp sıkıldığım için Galatasaray haricinde Liverpool ve Nottingham Forest ile ba$ladığım oyunlar açtım ama sarmadı sonra Göztepe'yi seçtiğim bi oyun ba$lattım o da sarmadı.

kısacası bu aralar ya Football Manager'ın bana kar$ı ya da benim ona kar$ı sorunumuz var ve ili$kimiz yolunda gitmiyor. ama gelin görün ki benim canım acaip Football Manager oynamak istiyor yahu...

Championship Manager 3 sürümünden beri bu oyunu oynayan bi insan olarak ba$ıma ilk defa böyle bi$ey geliyor.

bu yüzden arkada$lar bana önereceğiniz takımları nedenleriyle beraber belirtirseniz çok sevineceğim.

herkese saygılar sevgiler...

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

İlk önerim "Ş" kullanmaktır.2.si ise Notts County,olmadı Derby County .
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Notts County96 View Post
    İlk önerim "Ş" kullanmaktır.2.si ise Notts County,olmadı Derby County .
    tavsiyen icin te$ekkur ederim.

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

CLub America (Mex)

Bende senin gibi bunaLıma girince aLırım bu takımı, FM ye doyarım.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

İngiltere Level 10 (10. seviye ligler) dan "AFC Liverpool" benim gibi Liverpool fanatiği bir kişi için güzel bir sürprizdi. 10 Seviye ligler şu anda çok zevkli en azından oynayabildiğim kadarıyla.

Japon alt liglerinden her takım olabilir. Ama Mazda takımını ilk gördüğüm anda beğendim. (Japon liginde klüp bilgileri ve staff sayfalarının olmaması zorlayabilir ancak)

Burdaki yaratımda var mı bilmiyorum ama Gençlerbirliği Sumqayit (Azeri Ligi) olan bir yaratım bulursanız güzel bir oyun olacaktır. Veya Ermenistan Liginden Yerevan United olabilir (Gerçek hayatta batmış ve başkanı Avusturalyaya kaçmış bir kulüp ama sitesi halen aktif).

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Yalnız bursaspor'u seçerseniz ilk önce sözleme yenilemelerini yapmanız gerekir..
    Sentugo.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ben her sene sadece İspanya liginde oynarım, arada bir ingiltere de kariyer açardım. ama devam edemezdim.

Bu sene geen Getafe ile başladım 3. sezon bitiyor. ve hep ill 4 e oynuyorum ama barca ve real 95 in altında puna toplamıyorlar. sezonda da en fazla 2 veya 3 mağlubiyetleri oluyor, daha da kötüsü ne valencia ne sevilla ne a. madrid ligi force edmiyor. Şaka maka 3 sezonda Getafe ile İspanya nın 3. büyüğü oldum

Yeni bir kariyer açacağım ama İtalya ile İngiltere arasında kararsız kaldım hangi ligi tavsiye edersiniz.

İtalya da hala sezonda AB dşından 1 oyuncumu getirebiliyoruz.

Ingiltere icin Milwall

Italya icin Cagliari'yi oneririm..

FmDewil95 Misafir

Bana göre en zevkli lig Ingiltere Premier Lig...Eğer dünya'nın en sağlam altyapılarından brne shp olmk istosan ARSENAL...Vela,Wilshere,Merida vs.Transfer olarak 1 kaleci,Sağ kanat alablrsn...

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

atl. madrid, arsenal...

Arkadaşlar bence Fiorentina,Napoli ve Sampdoria İtalya'dan denenebilir.Öte yandan benim düşüncem La Liga'dan takım alacaksanız orta sıralara veya küme düşmemeye oynayan takımları almalısınız ki oyunun zevki çıksın.Diğer türlü daha oyunun 3.,4. ayında sıkılırsınız.TSL'den Bursaspor ve Fenerbahçe önerim.Premier League'de Hull,Stoke,Tottenham önerimdir.İngiltere Alt liglerinden köklü klüpler denenebilir.Özellikle Leeds United,Notts County ve Notts Forest olabilir.Fransa Ligi'nde M'pellier ve Lille önerdiğim takımlar.Rusya ligi bence hiç güzel bir lig değil FM'de.Bir save açmıştım ve sıkıntıdan 2 saat sonra kapattım.Son olarak Portekiz Ligi'nden Braga,Sporting Lisbon ve Benfica önerim.Bunlar benim görüşlerim.Yorumlarınız için teşekkürler.

arjantin,ingiltere,italya,ispanya,türkiye liglerinden pek büyük olmayan bi takım arıyorum.daha çok alt yapıya önem veren biyer tavsiye edecek olan var mı?

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Parma olabilir

Arkadaşlar selamlar.

Ben açtığım savelerden çok çabuk sıkılan biriyim. Bana her anında zevk verebilecek, bütçesi orda düzeyde olan ve üst sıralara tırmanma peşinde olan takımlar önerebilir misiniz?

Hangi ligde olduğu fark etmez.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Birmingham City olabilir.. Maddi açıdan fena değil.. Borcu yok.. Oyuncular fena değil.. Transfer yapmak daha kolay.. Gerisi uzun senelerde ssenin yeteneklerine kalmış..
    Sentugo.

Nesil
    2007
    Yer
    i bilmiyor..

Villarreal , Napoli ve Fiorentina gibi sürükleyici oyuncuları olmasına rağmen somut başarı yakalayamamış klüpleri tercih ederim şuanda Villarreal ile oynuyorum

Torino ile oynayan ve önercek olan arkadaş var mı?
    Başlamayı düşünüyorum, eksik gedik nedir, çok transfere gerek var mı?
    Bianchi bile başlı başına başlama sebebi çünkü.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Zenit'le ilk sezonda çok şey yapılabilir..Transfer bütçesi olsun 5 sezonda Real barça gibi olma hevesi var.

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri