Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
61 ile 90 arası toplam 120 sonuç

Konu: FM 2010 için Takım Önerileriniz

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Kesinlikle West Ham United.Şahane bişey.2-3 oyuncuyu elden çıkardım 16.5 Mn Gelir Elde Ettim.O para ile süper oyuncular aldım.Seçilebilir FM'den sıkılmıştım yine oynama isteği geldi

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Redbull Salzburg tam bir tembel işi para çok fazla lig çok kolay önünüze geleni devirmekten hoşlanan tiplerdenseniz Salzburg tam size göre karşınızdaki rakibin tüm kadrosu 1 m € etmezken sizin 40 m € transfer bütçeniz oluyor.. Ben finishing'i 8 olan forvetlerin gol krallıgına oynadıgı lige Adriano , Hernanes , Sandro Ranieri , Riquelme gibi adamları getirdim..

Nesil
    2006
    Yer
    11

Blauw-Zwart/Club Brugge

Açıkçası başlarken bu kadar saracağını düşünmemiştim.Klüp sezon başı 1.5 M$ gibi bi bütçe veriyor.Fakat yıllık maaşda 20M$ kadar bi fazlalık varEe doğal olarak buda 21.5 milyon dolar bütçeniz var demek oluyor.Anderlecht pek fazla olmasada Standart'la çekişmeli bi yarışa giriyosunuz.Avrupanın küçük liglerinde kariyer yapıp Avrupa devlerine atlamak isteyen arkadaşlara kesinlikle öneririm Brugge'yi...

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2010
    Yer
    Zonguldak-İstanbul

Çıldırmak istiyorsanız önerim; Napoli
    Rahat Oynuyım Çok Zorlanmıyım Diyorsanız; Real Madrid
    Zor Takımları Seviyorsanız; Birmingham

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Southampton bence, klüp zengin. Coca-Cola 1den başlıyorsunuz, Premier Lig'in iki altı, ama 2.5M gibi bir transfer bütçesi veriliyor size. Coca-Cola'da çogu takım bütçe alamazken düşünün bunu. Veee -10 puanla başlıyorsunuz Ama son haftalarda heyecana sokuyor bu sizi. Ayrıcaaa Rickie Lambert var, coca-cola1'in en iyi forveti, adam güle oynaya gol kralı oluyor, ama Championship'de duraksıyor o ayrı

Ayrıca belirtmeden geçemeyeceğim. Premier Lig'e çıktığınızda ilk sezon 27M kadar transfer bütçesi alabiliyorsunuz, takip eden sezonda 44M oluyor ve bu sezon bitince heralde 70M transfer bütçesi vericekler

Şu zevki var ayriyetten, Premier Lig'den kontratı düşen oyuncuları takip ediyorsunuz, hep bir şeyleri takip etme durumundasınız, İtalya, İspanya, bu ligler hep takibiniz altında, aktif bir menejer oluyorsunuz. 5.sezonumdayım ve çok zevkli oyun, para da bol olunca

Tuttuğum takımla oynayınca hiç sıkılmıyorum ben . Göztepe'yle 8.sezondayım halada devam ediyorum , sıkılmadan oynuyorum. Taraftarı olduğunuz takımla oynamanız benim önerim.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Southampton küçüklügümün geçtigi şehir. Harbi süper bir kasabadır diyim sokaktaki herkes Soton formasıyla gezer falan.. Hey gidi Premier League tarihinde ligden düşmeyen 2-3 takımdan biriydi. Notts County ile Premier League'i alayım birde Soton ile oynarım

Nesil
    2006
    Yer
    ⓪❾

- FSV Frankfurt -

Almanya 2.Lig Takımlarından,mütevazı ve köklü bir takım.

4. yılımın sonunda şampiyon olarak Bundesliga'ya çıkmayı başarmıştım.

Sistemi oturtatak,doğru transferler yaparak klübün ve takımın gelişimini görmek ve adım adım Bundesliga'ya inanmak ve sonunda orada olmak çok güzel.

Sırasıyla 12. - 5. - 4. - Şampiyon olarak Bundesliga2 defterini kapattım.

Bundesliga'ya çıktığınızda sizi en mutlu eden şey ise,lig sonundaki sıralama sonucunda alacağınız parayı hemen kontrol etmek ve asansör takım olmaktansa yüzünüzü avrupaya çevirmeniz gerektiğini anladığınız an'dır.
    <')))))>-<

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

benfica derim lıgı kolay ama kısıtlı kadrosu var alt yapıdan ıyı oyuncular gelıor forvet hattı dısında dedıgım gıbı kıstlı bır takım su anda onnla oynuyorum karıyerde var takıp edebılırsınız

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

kesinLikLe Beşiktaş derim.
    fazLa transfer bütçeniz yok ancak teLLo'yu satıp yerine van der vaart'ı kiraLayabiLirsiniz. tabata'yı amc'de 10 numara oLarak kuLLanın pişman oLmayacaksınız. bir de onun önünde deep lying oLarak nobre-bobo-nihat'tan birini düzenLi oLarak oynatırsınız goL kraLı oLuyor. onur-necip-batuhan-ismaiL-rıdvan-cumaLi gibi potensiyeL yıLdızLarınız var. kısacası eğer beşiktaş'Lıysanız veya beşiktaş' sempati duyuyorsanız kesinLikLe deneyin. bir de unutmadan söyLüyeyim iLk sezon sadece şampiyon oLsanız biLe kadrodaki yabancı oyuncuLarı satıp £50 m'nin üzerinde bir transfer bütçesi yaratıp yıLdız diye tabir ediLen oyuncuları transfer edebiLirsiniz.

Nesil
    2007
    Yer
    Samsun

Kesinlikle Galatasaray'ı denemelisiniz.İlk sezon bütceyi az veriyor ama yeni stadın yapılmasıyla falan ikinci sezon verdikleri bütce 16 civarında bişi oluyor.Gelişmeye çok açık alternatifli kadrosu var.Çok eğleniyorum oynarken,tavsiye ederim.

bence amatör klüp keşanspor

İtalya Ligi herzaman kora kor geçen bir lig Napoli veya Palermo öneririm

Sporting Lizbon- Moutinho, Veloso, M.Fernandez.. bu üçü bile bu takımı sevdiriyo.Ayrıca alttan gelen Adrien ve carriço gelecek için kalite garantisi.

Tottenham- Media prediction 8inci olarak gösteriliyo. Oyuna başlayınca yönetimin beklentisi de top half finish. Ama bunların aksine çok kaliteli bi kadro var. Bence tottenham bu ligde ilk 4ten sonra man city ile birlikte gelir kadro kalitesinde. Bu kadroyla beklentileri aşmak çok zevkli oluyo oyunda.

Leverkusen- Burda da media prediction 9unculuk. Ama kadro kalitesi çok iyi. Fazla transfer bütçesi beklemeyin. Kadroyu tekrar yaratmak isterseniz Barnetta Schwaab Agusto gibi isimleri satıp bütçe yaratabiliyosunuz. Rene Adler faktörünü unutmayın, oyunun en iyi kalecilerinden. 4.5 yıldız. İlk sezonda şampiyon olmak mümkün.

Beşiktaş, Leeds, Göztepe de önerilerim arasında ama biliyosunuz ayrıntı yazmama gerek yok çok fazla kariyer hikayesi var.

arkadaşlar bank asyada açacaksanız kocaelispor u önenirim çünküü mali krizden dolayı paf takım var bir sürü transfer yapmanız gerekiz buda çok zevkli bişey uyum sorunuda hiç yaşamadım illede alt lig diyosanız notts country veya şiddetle leeds united ispanyada at.madrid veya deportivo italyayı önermiyorum çükü 2 eu dışı sınırlaması var fransada her takım zevklidir soğuk yerler düşünüyorsanız lokomotif moskova,metalist,dnipro üçlüsünden biri süperlig ise beşiktaş veya trabzon belarus ligini tavsiye ederim özellikle dinamo minsk almanyada leverkusan veya stuttgard acayip bi lig isteseniz güney afrika önerimdir partizan veya kızılyıldız çok zevkli oluyor para harciyacaksanız man city veya birmingam gol seviyosanız benfica kısaca özetledim

Quote Originally Posted by omrcanjc View Post
    arkadaşlar bank asyada açacaksanız kocaelispor u önenirim çünküü mali krizden dolayı paf takım var bir sürü transfer yapmanız gerekiz buda çok zevkli bişey uyum sorunuda hiç yaşamadım illede alt lig diyosanız notts country veya şiddetle leeds united ispanyada at.madrid veya deportivo italyayı önermiyorum çükü 2 eu dışı sınırlaması var fransada her takım zevklidir soğuk yerler düşünüyorsanız lokomotif moskova,metalist,dnipro üçlüsünden biri süperlig ise beşiktaş veya trabzon belarus ligini tavsiye ederim özellikle dinamo minsk almanyada leverkusan veya stuttgard acayip bi lig isteseniz güney afrika önerimdir partizan veya kızılyıldız çok zevkli oluyor para harciyacaksanız man city veya birmingam gol seviyosanız benfica kısaca özetledim

Dostum nokta virgül koysaymışsın nefesim kesildi okurken

Quote Originally Posted by egelikartal_ View Post
    Dostum nokta virgül koysaymışsın nefesim kesildi okurken
    saol düzelittiğin için

Nesil
    2007
    Yer
    Isparta

ingiltere bss'de st. albans city var onla oynayın çok keyifli oluyo ben 2009 da oynamıştım o zmn genç akademisi vardı şimdi yıkılmış galiba genç akademisi olan aynı kümeden başka bi takımda seçebilirsiniz sonra premier ligden bi takımın pilot takımı olun bütün kadroyu 1-2 sezon ordan kiralayıp coşabilirsiniz =)

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Portsmouth'ta süper takım başkan klübü satıyo takım rezil kümede tutması falan acayip zevkli birşey

göztenin kadrosunu yönetmek kendi takımım olduğu için baya zevkli ama böyle bir efsaneyi layık olduğu yere taşımayı sizede tavsiye ederim...

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Ajax ı alıp total futbol deneyebilrsiniz takım yapısı çok uygun
    Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Corpus View Post
    Ajax ı alıp total futbol deneyebilrsiniz takım yapısı çok uygun
    Kesinlikle...Şimdi onu yazacaktım . Ajaxı eski günlerine döndürmek çok eğlenceli oluyor.

Getafe ile 3 sezondur oynuyorum.Güzel bir kadrosu var ilk sezon düşmeme istiyor yönetim ama 2.sezondan itibaren yönetim ve taraftarın beklentisi çok yükseliyor ben 2.nci sezonda ligi 2.nci sırada bitirmiştim.Taraftar üzüldü
    Bu da sizi başarılı olmak için hırslandırıyor

Nesil
    2006
    Yer
    11

Eğer Avrupa'nın büyük liglerinden sıkıldıysanız, şampiyonluğun en büyük adayı olmayıp ama şampiyonluğa oynatabilecek bi takım arıyorsanız, aynı zamanda iyi bir kadrosu ve sağlam bütçesi olan bir takım istiyosanız?

O zaman yeni bi oyun açın ve Lokomotiv Moskova ile başlayın...

Sanki bi ürün pazarlıyomuşum gibi oldu farkındayım ama Fm 2006daki Bury kariyerimden sonra en fazla zevk aldığım kariyerimi yaşıyorum diyebilirim.Şöyle özetliyim, TR ligindeki gibi ligde sizi zorlayacak 2 takımdan daha fazlası var.Yine Tr ve dier liglerdeki gibi öle ligi kolay sürklase edemiyosunuz Sizden daha iyi kadroları ve bütçeleri olan Rubin, Zenit, CSKA, Spartak Moskova ve Dinamo Moskova en büyük rakipleriniz, aynı zamanda kaliteli kadroları bulunan Fc Moskov, Amkar ve Krylja Sovetov'da lige renk katan diğer takımlar.

Son söz
    " FORZA Railwaymen! "
    Last edited by Lim10 : 10.Nisan.2010 at 04:34

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Hemen açıyorum baya bi zevkli olmalı

aynısını bende yazdım mütiş zevkli oluyor ama bazı oyuncuları transfer etmek isterken onlar rusyaya gelmek istemiyorlar ama çok zevkli bütceside iyi

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Evet bana görede rusya ligi en zevkli liglerden biri geçen sene spartak moscow yla en zevkli fm kariyerimi yaşamıştım .

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

Hoffenheim ile oynamak çok zevkli geldi bana.Çok kaliteli bir kadrosu var,her para lazım olduğunda başkan para yağdırıyor.Fakt eksi yönleride var.Öncelikle klüpte oyuncu tutmak çok zor.Hele ilk sezonun sonunda rahatlıkla 5-6 oyuncu gitmek istediğini belirtiyor.Ayrıcatarafta ve yönetim çok acımasız. 4. sezonumda Almanya Kupası ve Bundesliga Şampiyonluğu ile Şampiyonlar Liginde Final istediler benden. Ligde sizi zorlayacak çok takım var.Schalke,Wolfsburg,Stutgart,Hamburg,Bayern,Leve rkusen...Almanya Ligi müthiş çekişmeli geçiyor,fakat 3. sezondan sonra Hoffenhim'da beklentiler çok yükseliyor...

Eger Gerçek Manajerlik Demek Kötü Takımları Yada Orta Düzey Takımları Almaktır.bundan Dolayı Ben Size
    *sunderlande
    *leeds Unıted
    *nancy
    *genoa
    *palermo
    *wigan Atletic
    Bunlar Ideal Kadro Ve Hemen Yükseltebilceğiniz Ve Fazla Zaman Istemez
    Yorumunuzu Beklerim

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Kayserispor kariyerleride zevkli oluyor söyliyim bide işsiz olarak başlarsanız La Liga'da Valladolid boş söyliyim kaçırmayın bence 500K€ transfer bütçesi verdi bana sonra yükselt dedim 5M€ yaptı
    Screw you guys, I'm goin' home

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri