Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234
91 ile 120 arası toplam 120 sonuç

Konu: FM 2010 için Takım Önerileriniz

ajax cok zvklı oluyo genc yıldızlarla oynayıp kupa kazanmak

Nesil
    2010
    Yer
    Rize #53, Mersin #33

Ben forumda görmedim bilmiyorum yapan varmı ama bi Rizeli olarak iyi bir Rizespor kariyeri görmek isterdim

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Quote Originally Posted by A.FaruK View Post
    Ben forumda görmedim bilmiyorum yapan varmı ama bi Rizeli olarak iyi bir Rizespor kariyeri görmek isterdim
    Yanlış hatırlamıyorsam açıldı ama kısa süren bir kariyer var

kesinlikle west ham...ekonomik anlamda sıfır sıkıntı çekersiniz 13 milyon euro en aşağı bütçe geliyor alt yapım ilk sezon ingiltere kupası ve lig şampiyonluğu aldı kadro derinliği mükemmel bir dmc transferi yeterli gibi duruyor ama oyuna bekler sakat başladığı için bek de alabilirsiniz west ham dan şaşmayın derim (THE HAMMERS..:d)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

everton derim ben...kadrosu güzel 4-1-2-1-2 ile oynuyorum cahill gibi lampardla yarışan bir oyuncu var. yobo jagelka heitinga gibi bir defans var ben ilk sezonda toplam 13 gol yedim sadece fellaini rodwell gibi orta saha oyuncuları ve ilk 2 ay sakat olsa da yakubu saha vaughan gibi bir forvet hattı var. Önemli bir nokta da taraftarınız sizi asla yalnız bırakmaz ve hiç bir şeye aldırmayan ve her zaman arkanızda duran bir başkanınız olur kesinlikle tavsiye ederim çok zevkli

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Eğer İngiltere,İspanya gibi ligler sizi sıktıysa hem farklı bir lig deyip hem bütçe ve zevk almak istiyorsanız

Açın Panathinaikos'u keyfinize bakın

Ligi hafiften tanıtayım;
    Yunan Ligi bizi ligten farksız bir lig.Olympiakos,AEK Atina ve bazı süpriz ekiplerle mücadele edeceksiniz.16 takımlı bir lig ve Avrupa'nın sayılı liglerinden biri...

Şimdi Gelelim Takımı Tanıtmaya
    Kadrosu çok kaliteli bir ekip doğru birkaç transfer ve normal bir taktikle çok rahat şampiyonluğa oynayabilirsiniz.Bütçe olarak takımda gram sıkıntı yok24-25 Mn Denge ve Gelir Gider fazlalığı varİlk sezon şampiyonluğa 5 Mn € bütçe veriyorlar.Gelelim kadroyaKadro gayet kaliteli ve iyi ayrıca elinizde gayet yetenekli gençler var en önemlisi de Ninis diyebilirizKadroya bir stoper ve bir AMR alırsanız takım Avrupa'da da coşabilirAma elinizdeki kadroyu iyi kullanabilirseniz bence transfere bile gerek yok

Bana Kalırsa Çok Zevkli ve Denenmesi Gereken Bir Takım Panathinaikos
    yani sözün özü

Yoncaları Alın Keyfinize Bakın

2010'un en zevkli kariyerini yaptım Panathinakos'la, ilk sezon 23-24 puan farkla şamp oldum. Sotiris Ninis büyük potansiyel.

Nesil
    2010
    Yer
    Rize #53, Mersin #33

Quote Originally Posted by KaRaBükLü KraL View Post
    Yanlış hatırlamıyorsam açıldı ama kısa süren bir kariyer var
    Oda çok kısa sürmüş yaa

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Quote Originally Posted by egelikartal_ View Post
    2010'un en zevkli kariyerini yaptım Panathinakos'la, ilk sezon 23-24 puan farkla şamp oldum. Sotiris Ninis büyük potansiyel.
    Ne zaman açmıştın acaba o kariyeri önceden mi yoksa yeni mi

Ne zaman açmıştın acaba o kariyeri önceden mi yoksa yeni mi
    Önceden yapmıştım dostum. Ama kariyer hikayelerinde falan vermedim sorduğun oysa?

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

galatasaray
    ya cidden herkes sevdiği takım hangisiyse onda kalsın fb bjk ts...ben şahsen gs tutuyorum bide editörden kendi kur-duğum/acağım- takımı.gerçekte de türk oyuncu varsa da o yabancı takıma bakarım o kadar.
    eğer ben kendi takımımla çok oynadım başka alternatif diyorsanız ki burada amaç bu gibi;
    o zaman size fm 2006 kariyerimi anlatmam lazım fm 2006 da gs dışında bir takım aradığımda samsunspor ve konyaspor sezon başına hocasız giriyorlardı ben evvela samsunda denedim ve en zevk aldığım takım olarak kaldı bütçesi 0. 1 k ya bile adam alamıyonuz klüp finansal krizde- bu arada murat sözkesen haini(lakap koydan ben koydum) bedava gidecek (sonraki samsun kariyerimde ilk işim serkan aykut ve murat sözkeseni satıp yerlerine 4 forvet aldım)-ki ondan düştüler zaten her neyse başka bir isimle çalıştırdım klübü ve sezon sonu en iyi 2.menager seçildim 1.si şamp. olan menajer gerets ti ben son maçta yenseydim intertotoya gitçektim intertoto zulüm diye düşünüp oynamayan kadroyla çıkmış ve yenilmiştim ama gelecek sezon oyun hata verdi sadece türkiye kupasında oynayabildim bende bi türlü şutlayamadığım muhammet şeker ve yedek kadroyla bi türkiye kupası maçı oynayıp kovulmuştum ligdeki başarısızlık nedeniyle kovduklarını söylediler kendim bi türlü bırakamamıştım ve oyunda da süregelen konratım vardı yani belirli bir sürede bitse eyvallah bitmiyo bi türlü neyse yeni oyunda konya ve samsunu 2 ayrı menajer ismiyle oynadım konyayı kendim samsunu 2.ismimle gene ve gene samsun da başarılı oldum oysaki aynı oyunculara talip olmuş çoğunu konyaya transfer etmiştim konyanın kadrosu bi anda 100 kişiye çıkartmıştım eğer sezon sonunu bekleselerdi kadroyu indirecek ve bu arada free aldığım bu oyunculardan klübe büyük gelir getirecektim (o yüzden fm 2010 a alışamadım free transfer yapamıyom hep parayla kiraya bile para istiyorlar artık) ama beni kovunca bu oyuncuları bedava 1k gibi fiyatlarla verdiler yapmaya çalıştığım devrim boşa gitti sezonda orta sıralardaydım beni de zaten her maçta medyaya olmayacak açıklamalar veriyorum diye gönderdiler gibi geldi yok rakibi yencez seviyom sevmiyom dedim diye ki fm 2010 da hemen her maçta maç öncesi toplantılar olduğundan ve bu nedenle kovulduğumu düşündüğümden artık medyaya pek konuşmuyorum artık mecburen yani her neyse(zaten ileride de anlatacağım gibi editörden kuracağım takım yencez diyince bu konuşma PROFESYONELLİĞE SIĞMAZ diyordu hakkeden kazansın diyince neden rakibi övdün diyordu öyle manyak bi oyundu) samsunda başarılı oldum bir sonrakinde 2.ligdeki a.sebatta başladım aynı şekilde Alabileceğim tüm free leri aldım ama klüb 1.lige çıkamicaz orta sıralardayız diye gönderdi ki o sezon yeni düşmüşler zannediyorlarki çıkacaklar her neyse bende elazığa gittim ama tüm free leri sebata almıştım alacak oyuncu yoktu yada sebattan alcam neyse baktım takıma hepsi 1 yıldız sebatta 4-5 vardı fme göre tabii ilk maçımda fark yiyince sizin gibi oyuncu olmaz olsun deyip fırçaladım ve istifa ettim medya üzücü ayrılık dedi bende 3.lige gittim gittiğim takım ligde 2. idi ama 2.lige çıkamayacak gibi derken düşündüm ya dedim benim ne işim var 3. ligde bunun üzerine kendi takımımı kurdum ve onunla her sene şamp.ligini kazandım scout programı falan derken ki o zaman scout yoktu olsa 100 kişi olmazdı zaten kadro bu şekilde yani fm 2006 kariyerim sizin fm 2010 kariyerinizde takım seçimine yardımcı oluyosa ne mutlu bu arada scout ve modifier de gerek o da başka tabi

arkadaşlarla championshipte ortak kariyer açcaz ana kadrosu güzel şampiyonluğa oynayan bi takım önerebilirmisiniz championship liginden

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by egelikartal_ View Post
    Eğer İngiltere,İspanya gibi ligler sizi sıktıysa hem farklı bir lig deyip hem bütçe ve zevk almak istiyorsanız

Açın Panathinaikos'u keyfinize bakın

Ligi hafiften tanıtayım;
    Yunan Ligi bizi ligten farksız bir lig.Olympiakos,AEK Atina ve bazı süpriz ekiplerle mücadele edeceksiniz.16 takımlı bir lig ve Avrupa'nın sayılı liglerinden biri...

Şimdi Gelelim Takımı Tanıtmaya
    Kadrosu çok kaliteli bir ekip doğru birkaç transfer ve normal bir taktikle çok rahat şampiyonluğa oynayabilirsiniz.Bütçe olarak takımda gram sıkıntı yok24-25 Mn Denge ve Gelir Gider fazlalığı varİlk sezon şampiyonluğa 5 Mn € bütçe veriyorlar.Gelelim kadroyaKadro gayet kaliteli ve iyi ayrıca elinizde gayet yetenekli gençler var en önemlisi de Ninis diyebilirizKadroya bir stoper ve bir AMR alırsanız takım Avrupa'da da coşabilirAma elinizdeki kadroyu iyi kullanabilirseniz bence transfere bile gerek yok

Bana Kalırsa Çok Zevkli ve Denenmesi Gereken Bir Takım Panathinaikos
    yani sözün özü

Yoncaları Alın Keyfinize Bakın
    Burda gördüm ve Pana ile kariyer açtım.Gerçekten zevkli oluyor.2 stoper haricinde transfer yapmadım.Şu anda 12 maç sonunda liderim.CL ön elemelerinde elendim ve Uefa'da devam ediyorum.Orda da gruptan lider çıkıcam büyük ihtimal.Oyuncu olarak ise Cisse ve Seitaridis döktürüyor.Leto ve Ninis'de şu ana kadar fena değil.
    Bende tavsiye ediyorum Pana'yı.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

udinese ya da getafe düşünüyorum. tavsiye de ediyorum. yüksek olmayan beklentiler ve süper potansiyel...

rosenborg'u alın derim. güzel lig. efsaneyi diriltmek için çabalamak zevkli

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Beşiktaş'ı öneririm. Adamlar resmen gizli zengin yahu kadrosundaki yabancılar çok iyi para ediyor. 5 yabancı satıp yaklaşık 40-50 M € gelir elde edebilirsiniz. Sonrası transferler ve bol başarılı bir kariyer olarak devam eder zaten.

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Alın Avusturya liginden FC RB Salzburg'u. 10 takım var ve her takım birbiriyle 4 maç yapıyor. 36 hafta sürüyor lig. Ben 19. haftada 20 puan farkla lider giderken sıkıntıdan dolayı bırakmıştım. Elinizdeki kadroda çok süper ayrıca.

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

EPL

1-) Birmingham'ı şiddetle öneririm harika bir bütçeleri var ilk sezon UEFA'ya oynayabilecek bir kadro oluşturabilirsiniz..Zaten 2. sezonda süper bir para geliyor..

2-) Stoke'yi de şiddetle öneriyorum.İlk sezon takımı EPL'de şampiyon yaptım.Gerekli mevkilere takviye yaparak çok iyi bir kadro oluşturabilirsiniz.Tuncay'ı ise kesinlikle satmayın bende ilk sezon gol kralı olmuştu.

3-) EPL'den son önerim ise Everton.Çok iyi bir kadroya sahipler ilk sezon UEFA'da olmalarıda sizin için bir avantaj.İlk sezon gerekli mevkilere kaliteli transferler yaparsanız takım ilk 5 içine rahatlıkla girer.Ben ilk sezon 2. olmuştum Everton ile..Gerçekten çok zevkli geçiyor Everton ile kariyer yapmak..

La Liga

1-) La Liga'yı hiç sevmem açıkcası.Barça ve Real'den dolayı o yüzden size tek önerebileceğim takım Atletico Madrid.Takım kadrosu ilk 4 için yeterli ancak daha kaliteli adamlar alarak ilk sezon şampiyonluğa bile oynayabilirsiniz.Real Madrid ve Barcelona sık sık puanlar kaybedebiliyor bunları iyi değerlendirerek At.Madrid'i şampiyon yapabilirsiniz..

Fransa Ligue 1

1-) Fransa'dan önerebileceğim 2 takım var birisi Lille.Kadroları zaten çok kaliteli ilk sezon UEFA A.Ligi'nde de mücadele etmeleri sizin Lille'yi seçmeniz için bir avantaj olabilir.Hazard ve Gervinho gibi iki muhteşem kanat oyuncularınız ile Fransa Ligi'nde şampiyonluğa ulaşabilirsiniz.Ama takıma mutlaka 1 forvet lazım Gignac'ı size öneririm.Fransa Ligi'ni alt üst eden bir forvet.

2-) 2. önerim ise PSG.Mevlüt'lü PSG'nin kadrosuda hiç fena değil gerekli mevkilere takviyeler yaparak PSG'yi ilk sezonda şampiyon yapabilirsiniz.Mevlüt'ü ise sakın satmayın oda en az Gignac kadar iyi..

Hollanda Eredivise

1-) Hollanda Ligi'ni pek fazla oynamadım ancak bu ligden size önerebileceğim 2 takım var.Birisi Twente..İlk sezon şampiyon olabileceğiniz bir takım ama takviyeler yapmak şart takıma..

2-) AZ Alkmaar'ı da ŞL'den dolayı öneriyorum takım ŞL'de mücadele ediyor ama kadroları pekte iyi değil..Takviyeler ile takımı güçlendirip hem ŞL'de iş yapabilirsiniz hem de Ligde şampiyon olabilirsiniz..

şimdilik bu kadar diyelim gelince devam edeceğim önerilerime..

Exclamation

Quote Originally Posted by Spy.94 View Post
    Bende Galatasaray'ı öneririm şampiyonluk sözü verirseniz 3,5M€ transfer bütçesi veriyor Lincoln'den de en az 5M€ gelir elde edebilirsiniz ki 9,5M€ya satan var zaten takım yeterince iyi bir kaç küçük takviyeyle UEFA Avrupa Liginde gayet rahat şampiyonluğa oynayabilirsiniz
    Galatasaray'ı seçme konusunda sana katılıyorum yanlız lincoln en fazla 3m€ ediyor. salomon kalou yu chelsea yedeklerden 1 yıllığına kiralayın sağ tarafa koyun marko milinkovici 650k ya alın bi de timur odabaşı var bolusporda onuda aldığınızda takım lig şampiyonluğu için iddaalı oluyor. ben 3. sezonumu oynuyorum spartak moscow'a dan alex ve velliton u aldım keita ve elano yu toplam 6m€ ya sattım. serveti lyon istedi 7m€ ya gitti aynıı paraya 2 yabancı aldım biri andriy rusol diğeri cristian zapata takım 3. sezona başladı gerçekten çok zevkli gidiyor. kaleci aykut tan kesinlikle vazgeçmeyin leo franco beleşe gitti son transferim volodymyr popovich... herkese ii oyunlar =)

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

İngiltere 11.Lig yamasını indirin ve kendinize hedef olarak EPL'yi görün ve öyle ilerleyin.

Nesil
    2006
    Yer
    11

Bu seride en fazla zevk aldığım ve en uzun süre oynadığım kariyerim Lokomotiv Moskova'ydı.Özellikle serinin sonuna yaklaştığımız şu günlerde oyundan sıkılmaya başlayan arkadaşlara kesinlikle öneririm.Rusya Ligi çok zevkli bir lig.Bana göre Tr'den daha zevkli.Bir deneyin derim.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Quote Originally Posted by Lim10 View Post
    Bu seride en fazla zevk aldığım ve en uzun süre oynadığım kariyerim Lokomotiv Moskova'ydı.Özellikle serinin sonuna yaklaştığımız şu günlerde oyundan sıkılmaya başlayan arkadaşlara kesinlikle öneririm.Rusya Ligi çok zevkli bir lig.Bana göre Tr'den daha zevkli.Bir deneyin derim.
    FC Moskova'da zevkli bence .
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2006
    Yer
    11

Quote Originally Posted by DenizlispoR View Post
    FC Moskova'da zevkli bence .
    08de FC Moskov ile kariyer yapmıştım oda zevkli olmuştu açıkcası ama o seri ile bu seri arasında çok fark var.Zenit, CSKA, Dinamo Moscow, Rubin, Spartak Moscow, Lokomotiv'in ardından Amkar ve Krylya Sovetov ile ancak denk kadro kalitesine sahip bir takım FC Moscow.Şampiyonluk süreci uzar.Uzarsada insanı sıkar doğal olarak.Zaten ligde Tv ve federasyondan doğru düzgün para gelmiyor.Ancak sponsorluk gelirleri ve Avrupa maçlarından gelir elde edebiliyorsunuz.Eğer Rusya Ligi'nde bu seride oynamadıysanız ne demek istediğimi tam olarak anlayamazsınız.Çünkü transfer-kadro bakımından Zenit ve CSKA ligi domine ediyor.Spartak'da kadro ve finans bakımından hemen arkalarından geliyor.

O açıdan ben ligin en güçlü takımlarıyla oynamayı sevmediğim için direk şampiyon adayı olmayıp, şampiyonluğa oynayabilecek bir potansiyele sahip olduğu için Lokomotiv'i seçmiştim.Dediğim gibi bu seride en çok zevk aldığım ve en uzun kariyerim oldu .

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Samet abiye %100 katılıyorum Lokomotiv Moskova çok çok zevkli bi takım Rusya Ligi de öyle tek bi rakip yok birden fazla rakip var ve bu sizi iyice zorluyo.Rusya Ligine çok kaliteli isimleri getirmeniz çok çok zor bi durum bu da zorluk derecesini arttırıyo.Avrupa ve ligte başarı için uğraşmak gereken bi takım ve lig diyebiliriz

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Quote Originally Posted by Lim10 View Post
    08de FC Moskov ile kariyer yapmıştım oda zevkli olmuştu açıkcası ama o seri ile bu seri arasında çok fark var.Zenit, CSKA, Dinamo Moscow, Rubin, Spartak Moscow, Lokomotiv'in ardından Amkar ve Krylya Sovetov ile ancak denk kadro kalitesine sahip bir takım FC Moscow.Şampiyonluk süreci uzar.Uzarsada insanı sıkar doğal olarak.Zaten ligde Tv ve federasyondan doğru düzgün para gelmiyor.Ancak sponsorluk gelirleri ve Avrupa maçlarından gelir elde edebiliyorsunuz.Eğer Rusya Ligi'nde bu seride oynamadıysanız ne demek istediğimi tam olarak anlayamazsınız.Çünkü transfer-kadro bakımından Zenit ve CSKA ligi domine ediyor.Spartak'da kadro ve finans bakımından hemen arkalarından geliyor.

O açıdan ben ligin en güçlü takımlarıyla oynamayı sevmediğim için direk şampiyon adayı olmayıp, şampiyonluğa oynayabilecek bir potansiyele sahip olduğu için Lokomotiv'i seçmiştim.Dediğim gibi bu seride en çok zevk aldığım ve en uzun kariyerim oldu .
    Ben ilk sezonda 2. oldum , ancak başka takımlar sarmaya başladı .
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2006
    Yer
    11

Quote Originally Posted by DenizlispoR View Post
    Ben ilk sezonda 2. oldum , ancak başka takımlar sarmaya başladı .
    Tamam sensin

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Samet abiye %100 katılıyorum Lokomotiv Moskova çok çok zevkli bi takım Rusya Ligi de öyle tek bi rakip yok birden fazla rakip var ve bu sizi iyice zorluyo.Rusya Ligine çok kaliteli isimleri getirmeniz çok çok zor bi durum bu da zorluk derecesini arttırıyo.Avrupa ve ligte başarı için uğraşmak gereken bi takım ve lig diyebiliriz

"Kaliteli isim getirmek zor" kısmı CSKA haricinde herhalde

benfica , birmingham , milan , fiorentina , fenerbahçe sizce bunlardan hangi takımı çalıştırmalıyım

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Milan'ı çalıştır derim.Olmadı Fiorentina

Quote Originally Posted by PaoloMaldini View Post
    benfica , birmingham , milan , fiorentina , fenerbahçe sizce bunlardan hangi takımı çalıştırmalıyım
    Hiçbiri.

Ya çok güçlü yada küme düşmemeye oynayan bir takımla başla bence. (Birmingham küme düşmemeye oynuyor ama deli gibi para var, o ayrı mevzu.)

Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234

Mesaj Yetkileri