1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: Estimated Game Speed

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Default Estimated Game Speed

demoyu yüklediğimde estimated game speed 5 yıldız olarak görünüyordu şimdi tam sürümde yarım yıldız.bi gariplik mi var?
    laptop kullanıyorum
    windows xp.. 2ghz centrino dual core, 2gb ram var

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Kaç adet lig açtığına ve kullandığın database'e göre değişiyor hocam. Bende de mesela 3GB Ram ve Çift çekirdek işlemci var, 5 farklı ülkeden 5 farklı lig açtım ve db'yi de large olarak ayarladım PC performansı 5 yıldız olduğu halde hızı 3,5 gösteriyordu.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Demo'da oynadığınız oyunda tek lig ile oynuyordunuz, fakat tam sürümde birden fazla lig seçiyorsanız buna bağlı oyun hızı düşecektir.

Ayrıca SI forumlarında Yıldız Sisteminin her zaman doğru göstermediği söylenmiş.

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

2 ülkeden toplam 2 lig açık. large db oynuyorum ama ddt dosyalarıyla yüklenen oyuncu sayısı 70000 civarında.database i değişsem de yarım yıldız görünüyor.

Nesil
    2006

Sen oyunun hızından şikayetçi olmadığın sürece sorun yok. Sonuçta yıldız sisteminde hatalar olabileceği açıklanmış.

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

oyuna daha başlamadım zaten. kurulum ekranında gösteriyor.oyun nasıl olacak bilmiyorum tabi.belki ekran kartını da hesaba katıp düşük gösteriyordur.3d performansı falan.ekran kartı ram in belleğini kullanıyor.ama 2d oynayacağım için sorun olmaz sanırım

Nesil
    2006

Oyuna girdikten sonra Display & Sound bölümünden 3D yayını kapat, böylece oyunun Ram yemez ve sende rahat bir şekilde oynayabilirsin.

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

benim pc'ye de yarım yıldız verdi oyun sağolsun ama haklı, ilk pozisyonu izleyemeden golü atıyorum. 3d maç motoru kendine gelene kadar pozisyon ilerleyip gol oluyor
    Kula bela gelmez Hak yazmadıkça,
    Hak bela yazmaz kul azmadıkça.

Nesil
    2005

Quote Originally Posted by Photograph View Post
    Oyuna girdikten sonra Display & Sound bölümünden 3D yayını kapat, böylece oyunun Ram yemez ve sende rahat bir şekilde oynayabilirsin.
    Ben yaptım öyle. Keşke oyuna başlamadan önce yapsaydım. Oyun yeter ki yavaş olmasın 3D önemli değil

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Display & Sounds bölümünden seside kaparsanız oyun biraz daha hızlanır.

Ayrıca bendede 5 lig açık ve database large. Oyun gayet akıcı ve hızlı. Fakat verdiği yıldız 1.5

2 GB Ram
    İntel Core 2 Duo E4600 İşlemci
    8500 GT Ekran Kartı

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

bende verdigi yildiz yarim yildiz oysaki 2,16 ghz cift cekirdekli islemci 4 gb ram mevcut resmen komedi.

Mesaj Yetkileri