Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 68 arası toplam 68 sonuç

Konu: Turksportal Yarın Miles Jacobson İle Görüşecek! Sorularınızı Alalım

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Zaten bildiğim kadarı ile öyle bir durumda vardı gibi. Ama tamamen yanlış hatırlıyor olabilirim.

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by ibob View Post
    TR çalışmasını Turksportal yollasa. Öyle birşey olamazmı?
    gönderdik fakat sadece bizim çalışmamızla olmaz bu iş daha profesyonelleşmesi şart. Bizim çevirilerimizde bazen çeviri problemleri çıkıyor. Ayrıca bu çeviriyi futboldan anlayanların çevirmesi lazım. Kısacası teknik İngilizce şart.

Bu arada yazıyı bir türlü hazırlayamadım geçen hafta şanssız bir şekilde sağ baş parmağımda kırık meydana geldi
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Vieri View Post
    gönderdik fakat sadece bizim çalışmamızla olmaz bu iş daha profesyonelleşmesi şart. Bizim çevirilerimizde bazen çeviri problemleri çıkıyor. Ayrıca bu çeviriyi futboldan anlayanların çevirmesi lazım. Kısacası teknik İngilizce şart.

Bu arada yazıyı bir türlü hazırlayamadım geçen hafta şanssız bir şekilde sağ baş parmağımda kırık meydana geldi
    Geçmiş olsun Mustafa abi.

Gerçekten çok merak ediyorum nasıl geçtiğini.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Geçmiş olsun Mustafa abi.

bende merak ediyorum
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2007
    Yer
    Raccoon City

Bu video yu bende acmiyor baska bir link falan varmidir , cok merak ettim roportaji

Nesil
    2007
    Yer
    Raccoon City

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Quote Originally Posted by KaF KeF View Post
    Football Manager İstanbul'daydı
    Sports Interactive'in Stüdyo Direktörü Miles Jacobson, İstanbul'da bir basın toplantısı düzenledi.

Türkiye'nin Football Manager'ın en çok oynandığı 3. ülke olduğunu belirten Jacobson, buna rağmen korsan satışın %97 düzeyinde olduğunu belirtti. Yakın zamanda oyunun Türkiye'de orijinal olarak alınması için imza kampanyası düzenlediklerini ve 10,000'e yakın imza topladıklarını belirten Jacobson, korsan satışın FM2010 oyunuyla %95 seviyesine indirebildikleri takdirde, oyun için resmi, indirilebilir bir Türkçe dil paketi yayınlacaklarını ve önümüzdeki sene çıkacak olan Football Manager oyununda Türkçe dil desteği bulunacağını da kaydetti.

Oyunu orijinal olarak aldıktan sonra "Steam" platformu üzerinden kayıt olarak oyunun Türkiye'den alındığı istatistiklere yansıyor. Bu yüzden oyunu orijinal olarak almakla kalmayıp kayıt etmeyi de unutmamanızı tavsiye ediyoruz.

Techno-Labs
    şimdi ilginç bi durum var;oyunu orjinal alıp cd den oynamak isteyen de korsan arasına dahil ediliyor.artı 97 den 95 e düşmek onlar için yeterli ise korsan için 2 puan bişey değil gene 95 onlarda olacak bence eğer korsan 97 ise yapmaması aslında doğal onları da anlayışla karşılamak gerek aslında ama türkçe ve ucuz olsa oyunun korsanı inmese yada ne bileyim cezası olsa

her neyse en çok 3. oynanıp gene de 3.sırada bir türkçe yoksa artık bunun kimin kabahati olduğunu sorgulamamız gerek,3.olup adam yerine konmayan bizler mi yoksa 97 si korsana 3ü cebe giden onlar mı?
    Last edited by mehmetd : 04.Mart.2011 at 05:44

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

İster tr yaparlar, ister yapmazlar. Onlar bize muhtaç, biz onlara değil !

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Mesaj Yetkileri