1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: Genç Oyuncularla Maça Çıkma Özelliği

Nesil
    2003
    Yer
    Antalya

Default Genç Oyuncularla Maça Çıkma Özelliği

Editör'de gezinirken gördüm ki 'Will Use Young Players In Low Priority Cup Matches' diye bi özellik var. Christoph Daum'un da bu özelliği 6(20 üzerinden).

Ama oyunda Fenerbahçe Euro Cup maçına genç oyuncularla çıktığını gördüm. Bu rövanş maçıydı. İlk maçın kadrolarına da baktım, o maça da gençlerden oluşan bir kadro çıkmış.

daha 19 yaşında, düşlerinde özgür dünya...

Nesil
    2003

Bilinen bir sorun. Hatta bazen bunu yapan Arsenal CL'den eleniyor.

Nesil
    2003
    Yer
    Antalya

Fenerbahçe de elendi Elendiği takımın Sigma Olomouc olması da nostalji oldu benim için.
    daha 19 yaşında, düşlerinde özgür dünya...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

peki çözümü gelecekmi ? ben böyle durumlarda ne kadar benim takımım olmasada load game yapıyorum biraz gerçekçi olsun diye ve açıkçası sıktı biraz uğraşmak.

Bir FB'li olarak Daum'dan nefret ediyorum zaten.Gelir gelmez Avrupa 2.planda,lig 1.planda diyen zeki biri...(Sanki 1.planda olsa Avrupa'da başarılı olacağız :@ ) Gençlere şans vermeyen biri... 6 çok bile olmuş bence. Arsene Wenger'e bakmak lazım.

Quote Originally Posted by AttilaTheHun View Post
    Bir FB'li olarak Daum'dan nefret ediyorum zaten.Gelir gelmez Avrupa 2.planda,lig 1.planda diyen zeki biri...(Sanki 1.planda olsa Avrupa'da başarılı olacağız :@ ) Gençlere şans vermeyen biri... 6 çok bile olmuş bence. Arsene Wenger'e bakmak lazım.
    İmza Atarım Bu Sözün Altına...Çok Haklısın Dostum.Soruna Gelince.Bu Gerçekten Bir Sorun.Büyük Takımlar İle Oynanan Sezon Öncesi Hazırlık Maçlarında Bu Kadroları Görüyoruz.Onun Haricinde Arsenal Filan Avrupa Maçlarında Gençlerle De Oynasa Başarılı Oluyorlar...

Mesaj Yetkileri