1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Transferler Biraz Kolay mı?

Default Transferler Biraz Kolay mı?

Arkadaşlar merhaba,

fm 2009'da bazı oyuncuları almak için çok uğraşırdık, ancak fm 2010'da hamsik'i almak için napoli'ye 750.000 Euro + lucas'ı verdim hemen kabul etti. Bir öncekinde 25 Milyon Euro'ya zor veriyordu.

Valla ben zorlandım mesela 1.5 M değerinde bir oyuncu transfer sezon başlangıcında benden tam 8M istedi saçmalamışlar resmen dedim.Almadım transfer sezon sonlarına doğru gelince tam tamına 15M istediler..Bişey anlamadım ya:S

Bana da kolay geldi. Oyunculara bonservisini veya daha dusugunu verince cok rahat aliyoruz. Eskiden 3 katini verince ancak alirdik.

Bir diger yandan taksitli cok rahat aliyorum. Her oyuncuyu 48 ay taksit+0 pesinatla aldim. Nede olsa 1 sene sonra baska takima gececegim

Birde transfer butcem kalmamisti. 4 oyuncu icin ek butce istedim, baskan sagolsun direk 4 oyuncuyu da aldi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bence Almak istediğiniz oyuncunun, bulunduğu kulüpteki konuma göre değişiyor. Çok iyi oyuncuları rahatlıkla ucuza alabiliyorken , vasat oyuncuları değerinin 3 katınıda verseniz alamayabiliyorsunuz.
    Birazda oyun ilerledikçe oyuncuların performansına göre kulüp için değerleri netleşiyor.Daha zor satar hale geliyorlar.

Ama oyunun başında bir çok oyuncuyu düşük fiyatlara alabilirsiniz.( tabii bu benim varsayımım ) Sanırımda bu seneki versiyonda ortaya çıkan bir olay

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Sadece oyunun başında daha düşük olarak alabiliyoruz.. ve tabiki trasnfer listesindekiler...
    Sentugo.

Quote Originally Posted by exe_genesis View Post
    Bana da kolay geldi. Oyunculara bonservisini veya daha dusugunu verince cok rahat aliyoruz. Eskiden 3 katini verince ancak alirdik.

Bir diger yandan taksitli cok rahat aliyorum. Her oyuncuyu 48 ay taksit+0 pesinatla aldim. Nede olsa 1 sene sonra baska takima gececegim

Yarıldım resmen

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Yine 50 maç sonra sözü verilip, oyuncular alınabilir benden söylemesi..

Sonra 50 maç olmadan satılması önemli husus tabi
    Sentugo.

Mesaj Yetkileri