1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: Ali Helvacı

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Default Ali Helvacı

PA'sını merak ettim .
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Neden Denizlispor konusuna hiçbir görevli bakmıyor ?

mfenikonu Çevrimdışı Denizlispor ve Denizli Bld. Araştırmacısı
    Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by Notts County96 View Post
    PA'sını merak ettim .

CA 98
    PA -8

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

-8 düşük kalmış bence.Bu seride Türkiye'deki yetenekli gençlerin neredeyse tamamına -9 verildiğini göz önüne alırsak.

Nesil
    2006

-8 düşük kalmış bence.Bu seride Türkiye'deki yetenekli gençlerin neredeyse tamamına -9 verildiğini göz önüne alırsak.
    tamamina -9 verilmiyorki.Cok one cikmis bazi oyunculara veriliyor. Ali Helvaciyi izlemedim hic o yuzden yorum yapamam arastirmacilar cevap versin bence.

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Ali bana göre Neciple birlikte ortasahada Türkiye' nin en potansiyelli iki genci. Tabi bir de Soner var. Ali için -8 şimdilik yeterli. Teknik özellikleri üst düzey bir oyuncu. Fizik olarak yeterli değil ve ivme kazanamadı bir türlü. Denizli Belediye' ye kiralandı. Şimdilik -8 olması daha mantıklı. İyi bir antrenman programıyla avrupa çapında bir adam olur.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Quote Originally Posted by EL-Hadji View Post
    Ali bana göre Neciple birlikte ortasahada Türkiye' nin en potansiyelli iki genci. Tabi bir de Soner var. Ali için -8 şimdilik yeterli. Teknik özellikleri üst düzey bir oyuncu. Fizik olarak yeterli değil ve ivme kazanamadı bir türlü. Denizli Belediye' ye kiralandı. Şimdilik -8 olması daha mantıklı. İyi bir antrenman programıyla avrupa çapında bir adam olur.
    Abi Necip için şunu yazmışsın : Bunun haricinde Milli takımın o yaş grubunda Ali Helvacı ile birlikte en yetenekli oyuncusu.Ben -9'a çıkarılması gerektiğini düşünüyorum hala.Tekniği tam yerinde olmuş bu arada.

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Abi Necip için şunu yazmışsın : Bunun haricinde Milli takımın o yaş grubunda Ali Helvacı ile birlikte en yetenekli oyuncusu.Ben -9'a çıkarılması gerektiğini düşünüyorum hala.Tekniği tam yerinde olmuş bu arada.
    Kardeşim lafımın arkasındayım. Bana sorsan izlediğim Ali Helvacı teknik özellikler olarak Necip' ten de iyi ama aynı şeyi fiziksel özellikler de söyleyemem. Ali fizik olarak pek ufak tefek. Bunu da profile yansıtmaya çalıştık. Eğer bir Denizlili olarak Belediye maçlarına gidip Ali' nin son halini aktarabilirseniz biraz daha fikrimiz olur.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Mesaj Yetkileri